پرقدرت مذهبی تبدیل بزرگترین گناه می گوید وزیر دفاع Rajnath Singh

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه دفاع وزیر Rajnath Singh گفته است که برای ارعاب و تبدیل به کسی زور گناه است. وزیر دفاع صحبت شد در یک رویداد در لکنو در روز سه شنبه.

“ما اعتقاد داریم که هر کسی که پس از هر دین آزادی کامل برای انجام این کار, اما تلاش برای تبدیل کردن کسی از طریق ترس یا فریب بزرگترین گناه” سینگ گفت.

او گفت که مهم نیست که چقدر دقیق قوانین هستند “میزان موفقیت یک جنبش می تواند در مورد بی نظیر است”.

“بسیاری از قدرت های خارجی در حال تلاش برای شکستن از کشور ما است. آنها نمی خواهند یک دولت با ثبات در هند, چرا که آنها می توانید ببینید ما آینده کشور است که نه تنها در راه خود را به تبدیل شدن به یک ابرقدرت جهانی بلکه جهانی معلم/استاد گفت:” سینگ.

“نکته اصلی در مورد تبدیل شدن به یک جهانی استاد گفت:” سینگ “است که شما احساس نمی ترسم. وجود دارد بسیاری از ابرقدرت در جهان است که انداختنش ترس در مردم اما هند می خواهد به یک معلم همراه با یک ابرقدرت دلیل این که شما احساس نمی ترسم که شما هستند خود را با استاد است.”

او همچنین روشن ساخته است که تبدیل جرم نیاز به بررسی خواهد شد در سراسر کشور است.

ده متحده تا کنون ساخته شده برای بررسی قوانین اجباری تبدیل. این اوتار پرادش قانون کمیسیون در ماه نوامبر سال گذشته ارائه گزارش به وزیر یوگی Adityanath پیشنهاد یک قانون جدید برای بررسی اجباری مذهبی تبدیل در دولت بر خطوط, Madhya Pradesh, آروناچال پرادش, Tamil Nadu در گجرات Odisha, Rajasthan, Chhattisgarh, Jharkhand, هیماچال پرادش و Uttarakhand.

این موضوع در مرکز در طول Jharkhand مجمع انتخابات سال گذشته است. دولت تصویب یک قانون در سال 2017 فراهم می کند که برای تصویب یک منطقه رسمی برای تبدیل و تجویز حبس از سه ماه و جریمه نقدی از 50,000 تومان برای کسانی که به جرم مذهبی تبدیل از طریق اجبار و یا allurement. بالاتر مجازات شده است و برای تبدیل یک جزئی یک زن و یک فرد متعلق به طبقه برنامه ریزی شده یا برنامه ریزی شده قبیله جوامع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>