برای المپیک ورزشکاران را با شروع از صفر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سانتیاگو Nieva بالا عملکرد مدیر هند بوکس تیم بوکس Pooja Rani قرار دارد در فاصله و مشت پرتاب در هر یک از دیگر. آنها نیاز به ارزیابی حریف و بر این اساس واکنش نشان می دهند — فرار یا مقابله — اما تنها از یک فاصله. سایه مبارزه است و در موسسه ملی مرکز ورزشی در پاتیالا که در آن بازی های المپیک توکیو واجد شرایط بوکسورهای بازگشت به آموزش های این هفته پس از تقریبا سه هفته در قرنطینه خارج از دانشگاه و تقریبا چهار ماه به دور از ورزش است.

اگر نیست آن را برای همه گیر بوکسورهای یک رکورد نه از آنها واجد شرایط برای بازی های المپیک شده اند که در اوج توانایی های خود را در حال حاضر در انتظار نوبت خود را در حلقه در توکیو. آنها شروع از ابتدا.

“این کاملا یک احساس متفاوت به آموزش دوباره گفت: Pooja به مسابقات قهرمانی آسیا مدال طلا که واجد شرایط در دسته 75 کیلوگرم. او در حال حاضر وزن 81kg. “آن را یک یا دو ماه برای بازگشت به سطوح تناسب اندام. من ذهنی روشن برای بازی های المپیک سال آینده است.”

Nieva عضو تیم هند در سال 2017, با یک چشم در توکیو 2020 و با دقت برنامه ریزی شده سه سال آموزش چرخه. فقط زمانی که این بیماری همه گیر آمار و ورزش آمد به توقف بوکسورهای آماده بودند به آمار مرحله نهایی آماده سازی این طرح اوج فیزیکی و روانی است که ورزشکاران حرفه ای تماس بگیرید ‘اوج’. یک دولت است که اجازه می دهد تا ورزشکاران به فشار بدن خود را به آن محدود بدون شکستن و به بهترین عملکرد خود را در یک رقابت اصلی مانند بازی های المپیک است.

Hindustantimes

همه گیر آورده اوج روند به توقف کامل مانند قرار دادن ترمز در سرعت خودرو در بزرگراه. آن را به سمت چپ ورزشکاران و مربیان در یک وضعیت بی سابقه ای در سمت چپ بالا و خشک و در بحرانی ترین مرحله از برنامه ورزشی خود را. برای Nieva و بوکسورهای این بدان معنی بازنشانی سه سال ساعت فقط یک سال است.

“اوج است فرمان آموزش نسبت به بهترین عملکرد خود را. یک ورزشکار برنامه های خود را کل آموزش نسبت به مسابقات قهرمانی جهان یا المپیک. آنها را مدیریت برای بهبود عملکرد خود را با یک یا دو درصد در برخی از موارد تا سه درصد با خوب اوج” گفت: Nieva قبل از اردوگاه های آموزشی راه اندازی مجدد. آن است که 1 تا 3 درصد است که باعث می شود تفاوت بین یک مدال و یا هیچ چیز در همه.

اما اوج اتفاق می افتد تنها زمانی که بدن مشروط شده است به یک سطح معینی. “آنچه که مردم نمی بینیم باقی مانده 98 درصد” Nieva گفت. “آموزش سریع نیست-ثابت. آن است که یک روند ثابت بنابراین شما باید به مجموعه ای از بنیاد از دیگر 98 درصد قبل از اینکه شما در مورد مراقبت از دو یا سه درصد است.”

در برخی از نقطه بوکسورهای ملی کمپ را تست کوپر. آن نیاز به حرکت به اجرا 3000m در حالی که یک دستگاه اندازه گیری میزان که در آن اکسیژن مصرف شده توسط بدن و توزیع شده در طول اجرا. این اندازه گیری که چگونه سریع بدن می تواند بازیابی از بالا با شدت آموزش و چگونه به طور موثر آن را با استفاده از اکسیژن. آن را به Nieva یک ایده از پایه سطوح تناسب اندام خود را بوکسورهای.

“دیگر lay-off, پایین تر از نقطه شروع و بیشتر ما باید به عقب برگردید و قوی آمادگی جسمانی” گفت: Nieva.

اگر به بازی های المپیک رفته بود به برنامه بوکسورهای می رفته در حال حاضر از طریق سخت ترین مراحل آموزش (نگاه کنید به نمودار) در ماه ژوئن آغاز شده و در آخرین دامان خود را برنامه ماه ژوئیه.

“سه هفته قبل از المپیک ما شروع به کاهش تدریجی — اوج برای مسابقه اصلی. در اینجا شما را حذف فاصله طولانی در حال اجرا کوتاه کردن جلسات اجازه می دهد بیشتر, بهبود, کوتاه شدن طول و تعداد دور و حفظ شدت بالا. و سپس شما تمرکز بر روی کار خاص و مطمئن شوید که خوب مبارزه” گفت: Nieva.

هر ورزش متفاوت است و بنابراین مربوطه مکانیک اوج. بازیکنان در بدمینتون, برای مثال, باید آماده در سراسر سال به عنوان تقویم بسته بندی شده با مسابقات بزرگ.

“ما نمی باید چرخه که در آن ما باید برای ضربه اوج مرحله تنها یک یا دو بار در سال” گفت: Pullela Gopichand هند رئیس بدمینتون مربی. “در بدمینتون وجود دارد بنابراین بسیاری از حوادث به یکدیگر نزدیک است که ما همواره کار می کرد با یک پنجره کوچک از آماده سازی قبل از مسابقات بزرگ.”

PV Sindhu که برنده نقره در بازیهای المپیک ریو است به عنوان مثال بزرگ از یک ورزشکار که قله برای مسابقات بزرگ. او برنده مسابقات قهرمانی جهان در سال گذشته—او پنجمین مدال در رقابت اصلی است. “چند چرخه شده اند برای ما خوب شد که آیا این بازی های المپیک یا بازی های کشورهای مشترک المنافع گفت:” Gopichand. “هر بار که ما تا به حال مسابقات بزرگ ما شده اند قادر به قله با فرمول خاصی که در آن ما شده است با تمرکز بر روی چیزهایی که نیاز به بهبود است.”

یک ورزش است که در آن هند بود که در ابتدا به تحویل مدال تیراندازی با پانزده اکشن ساخت برش برای توکیو و دو نفر از آنها رتبه بندی در بالای رده خود در جهان است. بورس تا به حال به دنبال یک رژیم سخت ظاهر می شود برای چند آزمایش و آماده بودند برای آخرین فشار در هنگام وقوع اتفاق افتاده است. “ما آموزش دیده ما در بورس نگه داشتن در ذهن برخی از قاب زمان. این است همه چیز در مورد periodisation و که در حال حاضر رفته برای یک بازی شیر یا خط” گفت: Shuma Shirur تاریخ تفنگ برنامه مربی. “ما مجبور به دوباره کاری و ازنو کل چرخه در حال حاضر, اما داشتن بازی های المپیک به تعویق افتاد یک سال کامل است یک معامله بهتر چون به تدریج ما کار می کنند به سوی هر کس به اوج دوباره در زمان مناسب در سال آینده.”

Joydeep Karmakar یک المپیک و مربی تیم فعلی بالا تیرانداز Mehuli Ghosh گفت: تصویر بزرگ از بازی های المپیک بود که همیشه در ذهن آنها به عنوان آماده به صورت های مختلف جام جهانی و مسابقات قهرمانی جهان است. “هنگامی که شما در حال آموزش برای جام جهانی وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما حتی نمی خواهد فکر می کنم از بازی های المپیک است. همه خود را آماده سازی می شود آن را تربیت بدنی و یا آموزش های فنی خواهد بود که برای جام جهانی. در همان زمان شما نیاز به به عنوان یک مربی اطمینان حاصل شود که ورزشکار باقی می ماند گرسنه برای بازی های المپیک و برای که شما حتی ممکن است کاهش شدت آموزشی” گفت: Karmakar. “از طریق تمام این میکرو سطح برنامه ریزی —مانند یک 5km به اجرا در روز بعد—نیاز به ساخته شده است.”

Rushdee Warley مدیر عامل شرکت JSW را الهام بخش, موسسه ورزشی موافقت کرده است که همه ورزشکاران نیاز را مجددا برنامه های خود را و خود را و تعهد به موفقیت قرار داده خواهد شد برای تست.

“من فکر می کنم ما خواهد شد تعیین می شود گروهی از ورزشکاران از سراسر جهان واقعا مایل به اثبات یک نقطه” Warley یک نخبه بالا عملکرد مربی گفت. “ورزشکاران و مربیان به تقویت گروه از مردم است.”

(با ورودی از Rutvick مهتا & Dhiman سرکار)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>