برای نادال, جوکوویچ حریف سخت تر از فدرر ادعا عمو تونی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

راجر فدرر بهترین تنیس بازیکن از نسل فعلی اما حاکم جهان شماره یک نواک جوکوویچ همچنان سخت ترین حریف در رافائل نادال حرفه ای اسپانیولی عمو و مربی سابق تونی نادال گفته است. بحث در اطراف بزرگترین همه زمان در تنیس مردان تقسیم کرده است به نظر برای یک دهه باقی می ماند و به یک موضوع داغ به عنوان سه نفر همچنان به تسلط داشتن برنده گذشته 13 رشته.

فدرر خواهد شد که 39 در ماه اوت نزدیک شدن به پایان یک پر زرق و شغلی و آگهی در این مسابقه در 20 گرند اسلم تک آهنگ عناوین با اسپانیولی نادال نزدیک در پاشنه خود را با 19. جوکوویچ سه پشت سوئیس با 17 رشته و یک سال جوان تر از نادال که تبدیل به 34 ماه آینده.

“برای من او (فدرر) یک بازیکن فوق العاده است. من می خواهم به تماشای راجر فدرر بسیاری” تونی گفت: کارتهای جدید را بازیکنان قطع برنامه که ویژگی های نادال در این هفته. “اگر من نبودم عمو و مربی رافائل, من می خواهم فدرر به پیروزی در همه مسابقات است. اما در پایان من دوست دارم که چگونه او بازی می کند چرا که او بسیار زیبا اما او بسیار موثر است.

“من می دانم که فدرر بهترین همیشه با من که نمی دانم ، شاید راد حوضچه یا شاید رافائل او را نه بیش از حد (در پشت). اما در لحظه ای که فدرر بهترین است.”

جوکوویچ نگاه غیر قابل توقف در این فصل قبل از رمان coronavirus همه گیر آورده تنیس مدار به توقف در اوایل ماه مارس. او برداشته ATP جام با صربستان برنده یک هشتم Australian Open عنوان و پس از تکمیل یک پنجم پیروزی در دبی تنیس قهرمانی خود را گسترش شکست نخورده اجرا به 21 منطبق است. صرب یک کمی لبه در جهان شماره دو نادال پس از برنده 29 از 55 حرفه جلسات تا کنون.

“برای ما این بود که همیشه سخت تر به بازی در برابر جوکوویچ” تونی گفت. “از آنجا که آن را در مورد که از آنها بهتر است. برای ما هنگامی که ما در برابر فدرر ما یک راه به ضرب و شتم او. در ذهن من قبل از رفتن به دادگاه, من می دانم آنچه ما باید انجام دهیم. زمانی که ما بازی مقابل جوکوویچ در بسیاری از موارد ما نمی دانیم دقیقا آنچه که ما تا به حال به انجام. این است که سخت تر برای من. من ترجیح می دهم به بازی در برابر فدرر.”

نادال در حال حاضر قطار تحت شماره یک سابق جهان و همکار Mallorcan Carlos Moya بعد از عمو تونی پایین پا خود را به عنوان طولانی-زمان مربی در پایان فصل 2017.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>