برای Madhya Pradesh سانتی متر پست چند نام انجام دور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | منتشر شده در تاریخ: مارس 21 سال 2020 5:22:42 am

madya prades BJP, BJP madhya pradesh cm, shivraj singh chaouhan BJP رهبران Shivraj سینگ Chouhan, Gopal Bhargava و دیگران, جشن پس از سانتی متر کمال نات استعفای. (PTI)

با کنگره دولت در Madhya Pradesh سقوط چندین نام در حال انجام دور که می تواند منجر بعدی BJP دولت به عنوان وزیر. پارتی, منابع گفت که در حالی که سابق سانتی متر و BJP معاون رئیس جمهور Shivraj سینگ Chouhan به نظر می رسد منجر به مسابقه BJP رهبری نیز می تواند آمد تا با یک انتخاب.

در شب جمعه Chouhan لغو جلسه BJP قانونگذاران او به نام در محل اقامت خود با اشاره به شیوع کروناویروس. رهبران حزب ادعا کرد که این جلسه به نام در Chouhan محل اقامت رسمی شد و این که تاریخ رسمی قوه مقننه نشست خواهد بعد اعلام می شود.

قبلا این گمان وجود دارد که حزب تصمیم وزیر را به نام روز جمعه اما در شب آن را روشن بود که این روند را از چند روز.

“اگر ما می خواست ما می تواند با تشکیل دولت در سال 2018 اما ما در این بازی از نصب و یا حذف دولت” گفت: Chouhan. بی جی پی به حال نظرسنجی رای بیشتر در دولت سنجی از کنگره اما موفق به کسب پنج کرسی کمتر.

Chouhan تصمیم به دعوت حزب MLAs دیده می شد به عنوان یک ادعا از ادعای خود برای وزیر پست. در موارد متعدد او روشن ساخته است که او راحت در سیاست خارجه.

یک بخش از رهبران حزب مخالف Chouhan منصوب دوباره بر روی زمین است که او را اشغال صندلی برای مدت زمان طولانی است که این حزب از دست 2018 انتخابات.

پرسید: اگر Chouhan نام شده نهایی برای وزیر پست وزیر سابق Narottam Mishra گفت: تصمیم گرفته خواهد شد توسط دستور بالا به دلیل “سازمان افراد نیست که قدرت تصمیم گیری”. Mishra هم یکی از رقبای برای وزیر پست. اتحادیه وزیر نارندرا تومار همچنین اعتقاد بر این بود در میان رقبای ادعا کرد روز جمعه بود که او در این مسابقه است.

هر دو Mishra و تومار متعلق به گوالیور منطقه که سابق اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia در حال حاضر BJP نامزد برای Rajya سبها از MP تعلق دارد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>