برای هند کشاورزان مضطرب کمی کمک در توییتر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Neha Banka | Kolkata | به روز شده: آوریل 28 سال 2020 11:11:27 am

رسیده آناناس آماده برای برداشت محصول در یک میدان در Biddhannagar, Siliguri در شمال غرب بنگال. با توجه به COVID-19 مستند 20,000 متریک تن تازه برداشت در سراسر 500 هکتار از زمین ممکن است به هدر برود. (منبع عکس: آرون مندل)

تنها چند هفته پس از هند اعلام کرد در سراسر کشور مستند از آن زمان به برداشت هندوانه محصولات در سراسر کشور. این زمستان Chandram Benur یک کشاورز کوچک در کارناتاکا تا به حال وام گرفته از Rs 6,00,000 به رشد هندوانه در پنج هکتار متعلق به او در Nimbal ایجاد کرد کارناتاکا را نشان taluk.

قادر به رسیدن به بازار محلی 80 تن هندوانه در Benur این زمینه بود شروع به پوسیدگی. از جان گذشته به offload میوه و بدون هیچ گونه دسترسی به بلند مدت ذخیره سازی سرد او مجبور به فروش تازه برداشت فقط تومان 2 در هر کیلوگرم به کسانی که در خود ایجاد کرد هنوز هم مایل به خرید تولید کند. بقیه بودند که با توجه به مزرعه حیوانات به خوردن. در یک روز معمولی Benur می شده اند قادر به فروش و برداشت برای هر چیزی بین Rs 25 تا 30 تومان در هر کیلو.

آب بوفالو می خورد هندوانه از Chandram Benur این زمینه در Nimbal روستای ایندی taluk کارناتاکا که کشاورز بوده است و نتوانسته است به فروش برساند. (منبع عکس: Chandram Benur)

“حتی در رویاهای من بود من فکر می کنم که این ویروس را از بین ببرد محصولات ما مانند این. من رشد کرده بود حدود 80 تن هندوانه است که در حال حاضر هدر رفته” گفت: Benur. این فصل برداشت 14 دیگر کشاورزان همراه با Benur کاشته دانه هندوانه برای اولین بار یک سوئیچ را از خود محصولات معمول.

کشاورزی, کارشناسان کشاورزی و محققان indianexpress.com به صحبت کرد گفت: آن است که مشترک برای بیشتر کشاورزان کوچک به دنبال محصول که موفق شد برای برخی در هر فصل به امید بهتر درآمد. هند در سراسر کشور مستند های اجرا شده در ماه مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس همزمان با فصل برداشت در نتیجه تن از اتلاف محصولات کشاورزی و شدید ضرر و زیان برای کشاورزان است. در حالی که هند و کشاورزی و صنعت شده است و در مجموع نهفته سخت ترین ضربه شده اند و کشاورزان کوچک که کار در خارج از اجاره زمین های کشاورزی و سرمایه گرفته شده در نرخ بهره بالا است.

پس از مستند و تماس از مضطرب اتحادیه کشاورزان در سراسر کشور, دولت هند به طور موقت اجازه برداشت از جایگاه محصولات زراعی است. در یک مشورتی صادر شده در مارس 31, وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه ارائه اطلاعات دقیق در مورد برداشت محصول ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات کشاورزی در سراسر کشور است. قبل از صدور مشورتی کشاورزان شده بود قادر به برداشت ترس بالقوه مستند نقض.

Chandram Benur را هندوانه محصول آماده برداشت در مزارع در Nimbal روستای ایندی taluk کارناتاکا که کشاورز بوده است و نتوانسته است به فروش برساند. (منبع عکس: Chandram Benur)

در اواسط ماه آوریل یک حساب توییتر به نام “برداشت کشاورز شبکه’ شروع به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد مضطرب کشاورزان در سراسر کشور و سهام از برداشت میوه ها و سبزیجات برای آنها که به شدت در جستجوی راهی برای خریداران. مشتریان علاقه مند شد و خواست به طور مستقیم تماس با کشاورزان نزدیکترین به آنها را خرید و تولید, همه چیز از انبه برای قارچ, اگر آنها می تواند ترتیبات خود را برای حمل و نقل.

حساب توییتر بود زاییده افکار Ruchir Garg یک Chandigarh بر اساس کارآفرین اجرا می شود که برداشت های کشاورزی-امور مالی شرکت مستقر در هند با تمرکز بر هند کشاورزان و چالش های مالی ، “کشاورزان کوچک مشکل دسترسی به بازارهای تغذیه و کود و ماشین آلات و وام های مالی و بیمه” توضیح Garg. پس از مستند Garg راه اندازی حساب توییتر برای کمک به اتصال کشاورزان به طور مستقیم به مشتریان.

“من دسترسی به یک شبکه از 10,00,000 کشاورزان در سراسر 22 متحده است. در طول مستند دیدم کشاورزان تلاش و دور انداختن محصولات. کشاورزان نمی دانم که چگونه به برقراری ارتباط با خریداران” گفت: مانوهر, صحبت کردن در مورد انگیزه خود برای شروع این حساب توییتر. در روز شروع به حساب آن تا به حال به دست آورد برخی از 6000 پیروان و شمارش.

حساب توییتر اسناد و مدارک کشاورزان در سراسر کشور به شدت در جستجوی مشتریان در میان فاسد تولید و تلف مالی سرمایه گذاری و کار. در بسیاری از موارد حتی اگر یک کشاورز است قادر به ارتباط با یک مشتری آینده نگر یک معامله لزوما دلیلی به این دلیل که احزاب قادر به رسیدن به هر یک از دیگر به دلیل محدودیت در حمل و نقل.

بخوانید | Maharashtra: وام چشم پوشی از سود برای 12 لاخ کشاورزان با تاخیر دولت می رسد به RBI

با توجه به Garg, پس از راه اندازی توییتر حساب برخی از مشتریان ساکن در مجتمع های مسکونی در سراسر کشور آغاز شد تشکیل واتساپ گروه به جای سفارشات عمده و مرتب برای حمل و نقل را موفق تحویل و خرید میوه ها و سبزیجات به طور مستقیم از کشاورزان مضطرب در حالی که حفظ مورد نیاز قوانین اجتماعی فاصله.

در آوریل 23, بنگلور, MP Tejasvi Surya توییتی که او مرتب به انتخاب کنید تا یک بار کامیون از کلم از یک مزرعه در Chamarajanagar برای توزیع تولید در میان کم درآمد ساکنان جنوب بنگلور. او هشدار داده شده بود به کلم برداشت چرا که کشاورز رسیده بود به Surya به طور مستقیم بر روی پلت فرم رسانه های اجتماعی. در حالی که بسیاری از کشاورزان در هند آغاز شده اند با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی کشاورزی کارشناسان می گویند چندین نفر دیگر که آشنا نیستند با توسعه در رسانه های اجتماعی و از این رو به از دست دادن اتصال به طور مستقیم با مشتریان بالقوه است.

Abinash داس قبیله ای کشاورز از انگول منطقه در اوریسا از جان گذشته به offload 100 تن هندوانه تازه رسیده بود به Garg را برداشت کشاورز شبکه. سه روز بعد او messaged Garg به اجازه دهید او را می دانم که یک مشتری از کلکته تا به حال خریداری شده تمام هندوانه در “یک قیمت خوب”. کشاورز قادر به ارائه indianexpress.com با جزئیات چگونه مشتریان سفر از بنگال به Odisha در طول مستند. اما داس شده است در میان تعداد انگشت شماری از کشاورزان که خوش شانس بوده است برای پیدا کردن مشتریان در طول مستند.

بخوانید | سهام دانه ضربه رکورد 73.85 میلیون تن در آوریل

نه هر مشتری درگیر با کشاورزان در ایمان خوب است. به تازگی برداشت کشاورز شبکه ارسال شده تصاویری از یک کشاورز که به فروش می رسد از 1700 کیلوگرم هندوانه به مشتری در بنگلور که تنها به کشاورز تومان. 5,000 برای کل تولید به طور قابل توجهی کمتر از تولید ارزش. “بنابراین ما نگران هستند (در مورد ارسال) آن را به دور (خاموش) شهرهای” کشاورز نوشت: در پیام.

Sujit Rohamare, 38, یک کشاورز در شیردی ماهاراشترا تا به حال به طور مساوی توزیع شده را 40 هکتار طرح به رشد chikoo, guavas, sitaphal و انبه. رسیدن chikoo میوه هنوز هم حلق آویز بر روی درخت اما Rohamare ندارد دسترسی به بازار و یک پنجره کوچک برای فروش آنها را قبل از آنها بیش از شروع-رسیدن و به زمین انداختن. با توجه به Rohamare که خانواده اش در کسب و کار کشاورزی برای حداقل چهار دهه واسطه هستند که در آینده به خرید خود را برداشت و حمل و نقل آن را به چند بازار که باز در شهرهای نزدیک شده اند خرید میوه ها در قیمت های پایین از کشاورزان و فروش شده اند و آنها را متورم هزینه ها در شهرها. “خریداران در حال بهره برداری از این وضعیت و در نظر گرفتن یک کیلوگرم chikoo از من برای Rs.10. معمولا آنها پرداخت تومان. 35 ازای هر کیلو. آنها با استفاده,” او گفت:.

برای Rohamare سود از این برداشت شده است قابل اغماض است. او پیش بینی نشده است که قادر به بازیابی و حتی سرمایه گذاری خود را. “کشاورزان ندارد و دسترسی به بازار. خریداران و کشاورزان نیاز به دسترسی به هر یک از دیگر است یک چیز خوب,” او گفت:. Rohamare نمی دانم چه مدت کسب و کار خود خواهد بود نهفته شیوع کروناویروس اما او معتقد است که اگر این وضعیت را بهبود می بخشد و مستند است کاسته کشاورزان ممکن است قادر به فروش آنها برداشت و یک بار دیگر.

بخوانید | 55-yr-کشاورز پیر توزیع 400 کیلوگرم سبزیجات به صورت رایگان در Dahod ایجاد کرد

کشاورزی پژوهشگر و فعال Ramandeep سینگ مان می گوید سخت ترین ضربه شده است کشاورزان از محصولات باغی مانند سبزیجات و میوه ها به دلیل کشاورزان نمی تواند آنها را ذخیره کنید. “بعد از مستند گياهان برداشت شدند اما کشاورز بود قادر به آن را به روستا mandis (بازار). بنابراین او هرگز نرخ آن و بسیاری دیدم 100 درصد از تولید خود را تلف گفت:” مان.

در شهر Biddhannagar در شمال غرب بنگال را Siliguri حدود 13,000 کشاورزان در حال رشد آناناس برای سال در برخی از 500 هکتار از زمین است. آرون مندل از شمال بنگال آناناس تولید کنندگان’ Association گفت: indianexpress.com که پس از چای, آناناس, در شمال بنگال بالاترین درآمد-تولید صادرات است. “ما باید 500 هکتار از زمین های کامل و رسیده آناناس وزن 20,000 تن متریک. اگر از آن است که برداشت از آن خواهد شد از بین برد گفت:” مندل. از آنجا که مستند مزرعه-دست شده اند در آینده و انجمن تا به حال برای رسیدن به محلی کارگران برای کمک در برداشت رسیدن میوه.

یک آناناس کشاورز در Biddhannagar, Siliguri در شمال غرب بنگال نشسته در این زمینه خود را احاطه شده توسط رسیده آناناس آماده برداشت می باشد. با توجه به COVID-19 مستند او چهره ریزش شدید درآمد تلف کار و تازه خود را برداشت. (منبع عکس: آرون مندل)

در حالی که آناناس در حال حاضر رشد در طول سال با توجه به Mandal شیرین ترین تولید و برداشت شده است در طول اصلی فصل بین ماه های ژوئن تا آگوست است. اگر مستند است توسعه یافته, کشاورزان ممکن است به از دست دادن بهترین خود را برداشت. مانند دیگر کشاورزان در سراسر کشور مندل و همکاران خود را ندارند و دسترسی به ذخیره سازی سرد است که می تواند به جلوگیری از مقیاس بزرگ تفریط. “شمال بنگال اقتصاد خواهد شد از بین برد چرا که 600 تومان کرور روپیه به دست آورده به دلیل آناناس محصولات. کشاورزان خواهد شد از بین برد گفت:” مندل. آمار و ارقام مربوط به شمال بنگال درآمد از طریق آناناس محصولات نمی تواند بلافاصله تایید کرد.

باغی و زراعی تولید کنندگان در هند باید کمی به هیچ بیمه گفت: مان, و آنها بسیار مشتاق گرفتن Pradhan Mantri Fasal بیما Yojana ملی طرح بیمه برای کشاورزان به دلیل نرخ بیمه در 5 درصد است که بسیار بالا به خصوص برای کشاورزان کوچک. “ورودی خود را هزینه این سال خراب شده است و چرخه بعدی از محصولات کشاورزی خواهد آمد کمی بیش از چهار تا پنج ماه بعد. پس در این میان کشاورز باید چیزی برای فروش و خوردن گفت:” مان.

او تخمین می زند که 70 تا 80 درصد از کشاورزان در هند تنها موفق به بازیابی خود هزینه های ورودی پس از coronavirus مستند و احتمالا قادر نخواهد بود به چنگک جمع کردن در هر سود. اگر کشاورزان قادر به فروش محصولات خود در یک قیمت عادلانه بازار این کشاورزان قادر به پرداخت کردن وام. ناظران صنعت نیز دریافت گزارش از خریداران عمده فروشی و واسطه بهره برداری از وضعیت و دور شدن بدون پرداخت بسیاری از کشاورزان در یک قیمت عادلانه است.

ارشد شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر محمد سلیم هشدار هند Kisan سبها شاخه ای از حزب سیاسی تاسیس در سال 1936 برای کشاورزان فقیر در آوریل 23 است که کشاورزان در Mainaguri, Jalpaiguri در منطقه بنگال غربی آغاز شده بود پرتاب دور تن از سبزیجات تازه به اعتراض بودن underpaid و بهره برداری توسط خریداران عمده فروشی زیر این مستند.

در حالی که این برداشت چرخه تولید کند هر درآمد برای بسیاری از کشاورزان آنها را مجبور به گرفتن وام برای تهیه دانه برای فصل آینده را برداشت در حالی که با استفاده از برخی از این پول برای پرداخت وام موجود است. “یک کشاورز نمی توانیم برای گرفتن وام برای نیازهای خود را. وام چرخه ادامه خواهد داد گفت:” مان. در حال حاضر وضعیتی وخیم از تاثیر 2016 demonetisation های بخش کشاورزی به سختی آغاز شده و دوره نقاهت زمانی که کشاورزان خود را ضربه عواقب مالی از coronavirus مستند. با توجه به مان آن را به کشاورزان حداقل چهار سال به ایستادن روی پای خود را هنگامی که وضعیت به حالت عادی در سراسر کشور است.

به دنبال در سراسر کشور مستند مان معتقد است که در هر نقطه بین 50 تا 80 درصد از بازارهای عمده فروشی بسته شده اند در سراسر کشور است. “به طور متوسط در یک ماه 40,000 تومان کرور روپیه ارزش از محصولات به فروش می رسد. پس از این مستند فقط 20 ، 000 تومان کرور روپیه ارزش محصولات فروخته شده اند و بقیه را تلف شده است گفت:” مان.

کشاورزان را گزارش کرده اند که خط تلفن شماره های تنظیم شده توسط دولت های ایالتی نیز شده است از هر گونه کمک به آنها. در یک مورد یک کشاورز در کارناتاکا قادر به صحبت با یک خط تلفن دستیار پس از چند تلاش می کند و فقط گفته می شود که او را مجبور به رفتن را از “خیابان به خیابان” خود را به فروش خود را تولید کند. با هیچ جایگزین کشاورز گفت که او مجبور به انجام درست آن.

Darshan Devaiah کمک به این گزارش از کارناتاکا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>