برای نسل از فوتبالیست PK بانرجی بود پدر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بسیاری در هند را مورد علاقه Pradip کومار بانرجی داستان و نه همه آنها خواهد بود در مورد فوتبال. “او می تواند بحث در هر موضوع است. تورهای خارجی همیشه کمتر خسته کننده زمانی که او مربی” گفت: Shabbir علی هند کاپیتان برای سه مسابقات در سال 1981 تحت بانرجی شد مربی. بانرجی که درگذشت در سن 83 روز جمعه پس از اینکه در حمایت از زندگی پس از 2 مارس می تواند به یک داستان. آن را هدیه ای بود که ژنتیکی او می گویند. یک بیماری ناتوان کننده, مغزی, سکته مغزی نمی بلانت ذهن خود را. او گلهای و از آنجا که او تا به حال بیش از قشون علاقه به امور جاری و موسیقی و ادبیات و او بود که همیشه شرکت های بزرگ.

“چه ایستاده بود بیشتر برای PK ‘دا’ بود که او بود که همیشه یک فرد بسیار خوشحال. هر بار که ما ملاقات کرد و صحبت کرد او پر از انرژی و پر از داستان های بزرگ و همیشه سرگرم کننده فرد” گفت: Bhaichung Bhutia که بازی برای شرق بنگال و هند تحت بانرجی. “او یک انسان خوب که قرار دادن مردم در سهولت با خود گرما و دوستی” گفت: علی.

“او یک پدر برای همه ما است. او با استفاده از به دعوت ما را به خانه اش برای ناهار و شام” گفت: Bhutia. آن را تحت بانرجی که Bhutia برگزار آنچه او گفته بود یکی از به یاد ماندنی ترین مسابقات: یک فدراسیون نیمه نهایی جام در سال 1997.

مربی امل Dutta که تا به حال معرفی یک هافبک الماس Mohun بگن تا به حال روسی به یکی مانده به آخر ، با استفاده از زبان بوکسورهای در وزن-در Dutta بود amped جو توسط poking سرگرم کننده در شرق بنگال بازیکنان Bhutia گنجانده شده است. در مقابل 1.31 لاخ مردم Bhutia گل هتتریک در شرق بنگال 4-1 پیروز شود.

“PK ‘دا’ سرد بود و متشکل از طریق آن همه است. تمام دربی باید خیلی فشار او تضمین ما را یک بار اضافی برای این بازی گفت:” Bhutia.

Bhutia تا به حال فقط بازگشت به شرق بنگال هند به عنوان بزرگترین ستاره پس از دو فصل در JCT. “او موفق این تیم با چنین سهولت. آن را هدیه ای PK ‘دا’ تا به حال خود را بزرگترین دارایی. من را دیده اند بسیاری از مربیان و او می تواند در میان بهترین است.”

Shyam تاپا به توافق رسیدند. تاپا بخشی از سال 1970 در بازی های آسیایی تیم که برنده برنز ضرب و شتم ژاپن 1-0. این آخرین بار بود هند رفت که دور.

“همراه با (GM) Basha ‘صاحب Pradip ‘دا توانایی ایجاد انگیزه و توانایی های خود را به عنوان یک متخصص فنون جنگی بسیار مهم است” گفت: تاپا در حال حاضر سر از هند در فدراسیون فوتبال به کمیته فنی. “برخی از بازیکنان می گویند که او صحبت کردن بیش از حد. اما او همیشه حس در مورد فوتبال و زندگی است.”

تاپا بازگشت از Dharamshala در بعد از ظهر جمعه. “من می دانستم که او نمی خواهد ترک بدون من گرفتن ‘دارشان’. اگر مردم می دانند Shyam تاپا امروز به این دلیل است که از Pradip ‘دا’. آن را تحت مربیگری خود که دو تا از بهترین اهداف از جمله قیچی و پا زدن برای Mohun بگن در برابر شرق بنگال (1978) آمد. آن را به دلیل آنچه که من آموخته از او را که من می تواند تبدیل به یک مربی بین المللی. ‘منجر به یک نظم زندگی Shyam,’ او به من گفت:” تاپا.

“من نمی خواهم در مقایسه با دوره اما در زمان خود او در این رابطه گفت:” علی. با توجه به Subhas Bhowmick, بانرجی بزرگترین شخصیت از فوتبال است. “چند بازیکن بزرگ تبدیل شده اند موفق مربیان تیم ملی. طلایی دوره از این ورزش در هند بين 1956-62. و بزرگترین شخصیت آن دوره بود PK بانرجی. که به تنهایی او را مطمئن باشید یک جایی در تاریخ هند, فوتبال, اما او را متوقف نمی وجود دارد, او یک مربی موفق. او داده است بسیار به فوتبال گفت:” Bhowmick همچنین بخشی از سال 1970 در بازی های آسیایی طرف و که باشگاه حرفه ای بود و سپس دوباره توسط بانرجی در شرق بنگال.

“آنچه من امروز به عنوان یک بازیکن و مربی است که به خاطر او. و با بسیاری از ما او با تشکیل یک رابطه فراتر از فوتبال” گفت: Bhowmick که مربی شرق بنگال به آسه آن به قهرمانی جام حذفی در سال 2003 و لیگ ملی فوتبال عناوین در 2002-03 و 2003-04. به عنوان مدیر فنی, مدیر Bhowmick گروگان چرچیل برادران به من-لیگ تاج در 2012-13.

“سیستم فرآیندهای او به ارمغان آورد به فوتبال در هند غنی ما” گفت: Subrata باتاچاریا که برای هند و Mohun بگن تحت بانرجی. باتاچاریا بود Mohun بگن کاپیتان در سال 1977 زمانی که با نوری به عنوان مربی برگزار می کردند New York Cosmos 2-2.

علی و نوری که هرگز در همان باشگاه پس از آن تنها در هند اردوگاه که آنها را به هر یک از دیگر. “من در میان probables اما نه انتخاب شده برای سال 1974 در بازی های آسیایی اما در سال 1981 و 1982 ما زمان زیادی را صرف با هم. او دوستانه خاموش بشه اما سخت در آن است. او می دانست که چگونه برای دریافت بهترین نتیجه را از بازیکنان گفت: علی.

“من از دست پدر من اوایل خیلی PK بود پدر در زندگی من است. او یک جنگنده تمام عمر خود را. حتی در بیمارستان این زمان او حاضر به تسلیم” گفت: Prasun بانرجی سابق هند کاپیتان و هافبک.

Prasun بود 19 سال جوانتر به Pradip و بازی برای Mohun بگن و هند برساند. در سال 1975 زمانی که شرق بنگال ضرب و شتم Mohun بگن 5-0, Prasun برای Mohun بگن در حالی که برادر او مربی ایست بنگال. آنها باقی می ماند در همان خانه. در سال 1982 Prasun بود که در خط مقدم یک بازیکن شورش بیش, باشگاه, قرارداد, در حالی که در ملی کمپ زمانی که Pradip شد هند مربی. آن منجر به Pradip داده می شود تیک تاک با نخست وزیر ایندیرا گاندی.

پس از بحران حل شد Prasun به ثمر رساند در هند 1-0 پیروزی برابر بنگلادش. در هند آخرین بازی گروه پس از تساوی علی و Kartick ست قرار داده بود هند جلوتر چین گل در 82 دقیقه آن را 2-2. در یک چهارم نهایی و هند از دست داد و به برنز medallists عربستان سعودی 1-0 از طریق 89 دقیقه هدف است.

“من شکسته شد…غم و اندوه من بود عمیق و غیرقابل کنترل” بانرجی گفت: در فیلم “فراتر از 90 دقیقه’ زندگینامه همكاري با Anirban Chatterjee.

“شما نمی توانید طبخ بریانی با ارزان ادویه جات ترشی جات” بانرجی گفته بود که پس از مطابقت با. آن را احتمالا تنها زمان او در زمان از سرخوردگی خود را بر روی بازیکنان ، “من احساس بازیکنان بودند عمیقا مضطرب در من فوران و من متاسفم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>