برای دوست و پاکستان و چین برای ارسال 1,00,000 اردک برای دفع ملخ ازدحام

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین ارسال خواهد شد 1,00,000 ویژه-پرورش اردک به پاکستان برای کمک به آن “آهن دوست” مبارزه با ملخ طاعون شرح داده شده توسط نخست وزیر عمران خان به عنوان بدترین چنین حمله در دهه.

تازه از تخم در آمده ducklings از شرق استان ژجیانگ چین خواهد بود که در خط مقدم سلاح در این حمله حشرات میلیاردها که گسترش از شرق آفریقا به نقاط مختلف پاکستان تخمگذار به هدر هزار هکتار از زمین های کشاورزی.

آن را نمی تواند بلافاصله تایید اگر این خواهد بود که همان 1,00,000 اردک مستقر همانطور که در حال حاضر با توجه به دولت گوینده CGTN در سین کیانگ در شمال غرب چین در امتداد مرز خود را با پاکستان-اشغال-کشمیر.

همچنین سازمان دیده بان | Coronavirus: آیا هند تخلیه دانش آموزان پاکستانی از چین ؟ دولت پاسخ

چین در حال حاضر اعزام یک تیم از کارشناسان از وزارت کشاورزی و امور روستایی است که بازدید از بدترین متاثر از سند بلوچستان و پنجاب استان به منظور هماهنگی اقدامات کنترل, دولت, رسانه ها گزارش شده است.

این “نظم” اردک ارتش از چین آماده است, Ningbo, اخبار, از Zhejiang گزارش روز شنبه.

Lu Lizhi یک محقق در ژجیانگ آکادمی علوم کشاورزی توضیح داد که چرا اردک یک دشمن خطرناک به شایع ملخ در مقایسه با گفتن جوجه.

“اردک می خواهم به زندگی در گروه و راحت تر برای مدیریت از جوجه. آنها را قوی تر و شور و نشاط جستجوگری توانایی و مقاومت به سرما مناسب است که برای بقا در طبیعت” لو گفت.

آن را به عنوان معلوم استقرار یک اردک برابر است با از بین بردن یک خانواده از ملخ.

“یک مرغ می خورند 70 ملخ یک روز و یک اردک می توانید غذا خوردن بیش از 200 است که سه برابر قابلیت مبارزه با. علاوه بر این اردک خوردن ملخ در فرش-صورت مانند” لو گفت.

همچنین اردک منظم تر از قورباغه ها و پرندگان است که همچنین دشمنان طبیعی ملخ ها یک نوع از ملخ.

اردک “Guo شائو شماره 1” از Shaoxing منطقه ژجیانگ خواهد بود پیشرو در مبارزه است.

در میان Shaoxing اردک به “اردک مرغابی وحشی از ‘ma اردک” است که در اندازه های بزرگ و قوی شکار توانایی ساخت آن را به اولین انتخاب برای locust کنترل” لو گفت.

در ‘کارشناسی ارشد اردک’ یک نامی مبارزه با رکورد.

در سال 2000 هنگامی که ملخ swarmed سین کیانگ این “اردک سربازان” شد حمل و نقل هوایی از ژجیانگ; آنها حمل بیش از 10 بار در دسته و در مجموع بیش از 1,00,000.

ملخ هم می تواند کنترل بیولوژیکی و یا از طریق آفت کش ها.

از زمینه حفاظت از محیط زیست, مزایای بیولوژیکی کنترل تر هستند.

“سابق بالا قتل هزینه ها و باقیمانده سموم و دومی نه تنها هیچ آلودگی محیط زیست, اما همچنین می تواند تعمیر بیولوژیکی زنجیره ای” دریاچه ارومیه اضافه شده است.

پس از مبارزه با ملخ اردک می تواند تبدیل به مواد غذایی بیش از حد, اخبار, گزارش است.

“علاوه بر این پس از ducklings در حال رشد, گوشت مناقصه و پس از ملخ کنی ‘بازنشسته’ می تواند تبدیل به یک غذای خوشمزه روی میز از ساکنان محلی آوردن درآمد اقتصادی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>