برای دو و میدانی طلایی سال نوبت از دست داد فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان ورزشی جهانی صنعت قرقره تحت اپیدمی ناشی از شکستن; ورزشکاران مجبور شده اند به بازی بازی های ناخوشایند در انتظار بازی. با یک سری از رویدادهای مهم در سراسر جهان در حال به تعویق افتاده و یا لغو وجود دارد به سختی یک ورزش است که نه آمار گرفته. در حالی که مالی fallout خواهد شد ناراحت کننده برای تمام ورزشی در برخی از رشته های آمار شده اند به طور نامتناسبی به دلیل راه آنها تابع یا تقویم آنها را دنبال کنید.

که این بود که در المپیک سال به معنی بسیاری از ورزشکاران در نظر گرفتن بخشی در quadrennial رویداد مجبور به تغییر برنامه های خود را برای این سال و سال های آینده. دو و میدانی – یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری در بازی های المپیک تابستانی – است که در میان سخت ترین ضربه کوتاه مدت و دراز مدت آماده سازی ورزشکاران تحت تاثیر قرار گرفتن.

تا کنون شش لیگ الماس جلسات شده اند به تعویق افتاد, با سه کاهش داد و یا به حالت تعلیق درآمد. مسابقات قهرمانی جهان در اورگان و جهان داخل سالن قهرمانی آسیا در نانجینگ شده اند تحت فشار قرار دادند پشت یک سال 2022 و 2021 بود. اروپا دو و میدانی قهرمانی در پاریس لغو شده است.

پنجره کوچک برای شات در شکوه

برای دو و میدانی ورزشکاران, چیزهایی که نمی توانید بزرگتر از المپیک محبوبیت این دوسالانه قهرمانی جهان را به وجود آورده. یکی از مهمترین و به دنبال آن رشته در تابستان بازی ها, ورزشکاران بر این اساس آماده برای این بازه زمانی خاص.

هر گونه تغییر در برنامه بنابراین می تواند عواقب قابل توجهی در چگونه یک ورزشکار آماده برای رقابت; اگر چه تاثیر در ورزشکاران متفاوت خواهد بود.

پرش با نیزه ستاره جهان و دارنده رکورد Mondo Duplantis مثلا در حال ساخت بیشتر از یک راه اندازی در حیاط خلوت خود را با استفاده از آن به ماندن تیز به عنوان یک ویدیو در Instagram حساب را نشان می دهد.

وجود دارد برخی مانند روسیه بالا جهنده ماریا Lasitskene که المپیک سرنوشت نامشخص باقی مانده است. با وجود تسلط او نظم و انضباط با یک مدال طلا در هر یک از سه گذشته مسابقات قهرمانی جهان Lasitskene از دست رفته ریو بازی به دلیل دوپینگ در رسوایی. او ادامه خواهد داد تا در صورت عدم اطمینان در حال حاضر.

آمریکا sprinters نوح Lyles و کلمن مسیحی شده اند که در میان جوان محصول رقابت به بیش از گوشته در خیمه 100 متر و 200 متر از اوسین بولت در چه بود که اولین بازی های المپیک پس از جامائیکا بازنشستگی.

این نیز می توانست در این سال برای افزایش امریکایی hurdler سیدنی مک لافلین در بزرگترین مرحله است. مانند بسیاری دیگر از ورزشکاران جوان از سن او را صبر کنید در حال حاضر خواهد شد طولانی مدت.

مرحله به مرحله از سرگیری?

به نظر می رسد برخی از نور را در انتهای تونل. در حالی که شک و تردید باقی می ماند در اثر این بیماری همه گیر, برخی از ذینفعان به نظر می رسد بی سر و صدا با اعتماد به نفس از حداقل بخشی از سرگیری طریق مقیاس کوچک رویدادها در اروپا است.

الماس لیگ در حال برنامه ریزی یک رویداد نمایشگاه در نروژ در ماه ژوئن به تست آب. نروژ با دو قهرمان جهان Karsten Warholm و Duplantis در میان ستاره ها انتظار می رود به شرکت اگر همه چیز طبق برنامه است.

با عنوان ” غیر ممکن است بازی های این رویداد برگزار خواهد شد در خط با همه گیر دستورالعمل در اسکاندیناوی ملت است.

“این است که واقعا اخبار مثبت برای ورزشکاران و طرفداران و وعده و حتی در این مرحله اولیه به یکی دیگر از شب بزرگ دو و میدانی از Bislett ورزشگاه” جهان پهلوانی رئیس جمهور سباستین کو در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از رویداد کوچکتر قدر این Josef Odlozil یادبود در پراگ برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در ژوئن 8, اما تنها با 50-60 رقبا. “(می خواهیم) به ورزشکاران ما برخی از انگیزه برای ادامه آموزش و شروع به آماده سازی خود را برای سال آینده بازی های المپیک” در دیدار با مدیر میروسلاو Sevcik به نقل از به نقل از AP.

موفقیت این وقایع می تواند کمک به جهانی دو و میدانی و عضو بدن برای ارزیابی چگونه آنها می توانید پیش بروید و با دیگر رویدادهای پیش رو از سال آینده موکول بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>