فوتبال بازگشت خوب برای همه’ – خوزه مورینیو

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تاتنهام مدیر خوزه مورینیو معتقد است آوردن فوتبال حتی در پشت درهای بسته خواهد بود بسیار مورد نیاز و تقویت روحیه برای طرفداران گرسنگی از عمل در طول coronavirus بحران است.

هیچ لیگ برتر بازی شده اند از مارس 9 با توجه به همه گیر که ادعا کرده بیش از 26,000 بریتانیا زندگی می کند.

هلندی, فوتبال, ستاد را به نام پایان دادن به Eredivisie فصل در حالی که فرانسه وزیر ورزش رکسانا Maracineanu در روز پنج شنبه به نام برای لیگ فرانسه به پایان لیگ 1 فصل است.

انگلستان بالا پرواز باشگاه با توجه به دیدار روز جمعه با “پروژه راه اندازی مجدد” در بالای دستور کار خود. آنها را به بحث در مورد چگونه آنها می تواند کامل فصل با وجود مشکلات لجستیکی.

“من از دست فوتبال” مورینیو گفت: آسمان ورزشی از تاتنهام ورزشگاه که تبدیل شده به خانه یک تست مرکز خدمات سرپایی به یک بیمارستان محلی و توزیع مواد غذایی hub.

“اما من ترجیح می دهم به من می گویند خانم جهان ما بود و من فکر می کنم همه ما انجام دهد. فوتبال فقط بخشی از دنیای من. اما ما باید صبور این یک مبارزه است که همه ما باید به مبارزه.” حتی اگر مسابقات می تواند بازگشت آنها برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته برای آینده قابل پیش بینی به حداقل رساندن خطر گسترش ویروس.

مورینیو هر چند معتقد است بازیکنان هنوز هم می شود با قرار دادن در یک نمایش برای میلیون ها نفر به تماشای در سراسر جهان است.

“اگر ما بازی مانده و نه مسابقات این فصل آن را خوب خواهد بود برای هر یک از ما,” او گفت:. “از آن خواهد شد خوب برای فوتبال برای لیگ برتر.

“اگر ما فوتبال بازی پشت درهای بسته و من می خواهم به فکر می کنم که فوتبال هرگز پشت درهای بسته.

“با دوربین به این معنی است که میلیون ها و میلیون ها نفر در حال تماشای. بنابراین اگر یک روز ما راه رفتن به این خالی ورزشگاه را خالی خواهد بود, نه در همه.”

قبل از خاموش شدن مورینیو گفت: او نمی تواند صبر کنید برای این فصل به پایان رسید با توجه به ناتوان کننده لیست از صدمات.

در عین حال اسپرز را دیر اجرا را به پایان برساند در بالای چهار باید کمپین بازگشت در راه هری کین, موسی سیسوکو, استیون Bergwijn و پسر Heung-content — که در حال تکمیل یک دوره کوتاه از خدمات ملی — در حال حاضر بهبود از آسیب دیدگی است.

“آنها در حال بهبود از صدمات خود را به طوری هری کین نیست, مجروح, موسی سیسوکو مجروح شده است, استیون Bergwijn مجروح شده است اما این یک چیز است نه به مجروح شود و آن یک چیز دیگر بود و آماده برای بازی فوتبال” مورینیو اضافه شده است.

“برای آنها این است که بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از هفته ها از آسیب و زمانی که صدمات تقریبا در پایان ما متوقف آموزش.

“من نمی دانم که آنها نمی دانند که ما باید منتظر رسمی و حق اجازه برای بازیکنان دوباره برای آموزش در گروه برای دیدن اگر آنها می توانند دوباره به حالت عادی سطح رقابت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>