فوتبال اجازه می دهد تا پنج تعویض زمانی که بازی رزومه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تیم های فوتبال را مجاز به استفاده از پنج جایگزین زمانی که بازی از سر گرفته پس از coronavirus گیر این ورزش قانون-ساخت بدن در روز جمعه اعلام کرد.

بین المللی فوتبال مدیره کانون (IFAB) گفت: در بیانیه ای که در آن موافقت کرده بود به پیشنهاد جهان بدن حاکم فیفا برای تغییر موقت به قوانین “برای محافظت از بازیکن رفاه”.

تیم ملی فوتبال به احتمال زیاد ثابت تراکم در یک بسته بندی شده تقویم آنها به عنوان تلاش برای جبران زمان از دست رفته در هنگام بازی می توانید رزومه.

این وضع انتظار می رود که به تاثیر بر روی بازیکن سطوح تناسب اندام بیش از حد.

همچنین گفت که مسابقات بودند که با استفاده از ویدئو دستیار داور (VAR) اجازه داده می شود به رها کردن آن را برای زمان حال.

این تغییر اعمال خواهد شد برای مسابقات برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید تا 31 دسامبر سال جاری اگر چه فیفا و IFAB چپ باز احتمال این که این دوره می تواند تمدید شود.

در حالی که تیم قادر خواهد بود به پنج تعویض “برای جلوگیری از اختلال در این بازی هر تیم تنها سه فرصت را تعویض” و همچنین در نیمی از زمان یا قبل از وقت اضافی.

در مسابقات است که اجازه می دهد اضافی جایگزینی در وقت اضافی تیم خواهد شد اضافی جایگزینی فرصت است.

قبلی محدودیتی در خود جایگزین برای بالا سطح مسابقات شده است در زمان تنظیم.

به IFAB گفت: تغییر ساخته شده بود “به عنوان مسابقات ممکن است در یک دوره فشرده در شرایط آب و هوایی متفاوت که هر دو می تواند اثرات بازیکن رفاه.”

آن اضافه شده است که “تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به این درخواست موقت اصلاح باقی خواهد ماند و در اختیار هر فردی رقابت organiser.”

آن گفت که همراه با FIFA آن “تعیین خواهد شد و در مرحله بعد آیا این طور موقت اصلاح خواهد نیاز به تمدید شود بیشتر است.

که به معنی اندازه گیری می تواند برای نگهداری کل 2020-21 فصل و حق را از طریق به آینده قهرمانی اروپا بود که به تعویق افتاد, یک سال تا ماه ژوئن و جولای سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر.

“اگر اندازه گیری است که هنوز هم در نیروی یوفا پس از آن می تواند آن اتخاذ یورو” یک منبع گفت.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر این اندازه گیری می تواند در سمت چپ در محل دائمی اما انجام این کار ممکن است بازی را به دست ثروتمندترین باشگاه با بزرگترین جوخه های و بزرگترین قدرت در عمق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>