فوتبال مجموعه ای اجازه می دهد تا پنج تعویض در ‘موقت’ پاسخ به ویروس suspe…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

فوتبال قانونگذاران در این هفته مجموعه ای اعلام “موقت” تغییر قوانین این ورزش اجازه می دهد تیم را تا پنج تعویض در بازی در هنگام ورزش رزومه و پس از coronavirus ناشی از تعلیق.

این پیشنهاد برای کمک به تیم های مقابله با احتمال ثابت تراکم در یک بسته بندی شده تقویم ساخته شده توسط دنیا حاکم بر بدن FIFA و انتظار می رود که دارای اعتبار بین المللی فوتبال مدیره کانون (IFAB) این جمعه.

به IFAB گفت: در هفته گذشته که در آن مشغول به کار بود با فیفا در “موقت تقدیر از قانون 3 (بازیکنان) اجازه می دهد مسابقات به تیم های گزینه ای برای استفاده از حداکثر پنج جایگزین در سه نوبت در طول مسابقه به علاوه در نیمی از زمان.”

محدود کردن تعدادی از موارد که در آن تیم ها می توانید تغییرات را حذف انگیزه ای برای انجام این کار صرفا برای وقت تلف اهداف است.

یک ششم تغییر نیز ممکن است مجاز در مسابقات است که رفتن به وقت اضافی.

در حال حاضر تیم می تواند سه تعویض در طول بازی اگر چه پس از سال 2018 تیم شده اند مجاز به چهارمین تعویض در وقت اضافه.

لیگ خواهد بود موظف به اجرای تغییر یک منبع گفت: اما آنها رایگان خواهد بود به انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان آنها راه اندازی مجدد پس از تقریبا همه فوتبال در سراسر جهان تعطیل در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر.

بوندسلیگا آلمان تنظیم شده است را برای اولین بار پیشرو اروپایی لیگ به راه اندازی مجدد در اواخر این ماه.

به IFAB هدف این است که برای “حفاظت از بازیکنان بهداشتی” در هنگام مسابقات انجام رزومه با ثابت برنامه است که می تواند حتی بیشتر بسته بندی شده بیش از حد معمول به طور بالقوه منجر به “افزایش خطر صدمات”.

در حالی که اندازه گیری در نظر گرفته شده است به طور موقت آن را می تواند حفظ شود برای کل 2020-21 فصل و حق را از طریق به آینده قهرمانی اروپا بود که به تعویق افتاد, یک سال تا ماه ژوئن و جولای سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر.

فیفا باید گفت که اجرای این اندازه گیری خواهد شد “را در اختیار سازمان از هر یک از رقابت”.

“اگر اندازه گیری است که هنوز هم در نیروی یوفا پس از آن می تواند آن اتخاذ یورو” یک منبع گفت.

آن باقی مانده است دیده می شود اگر این اندازه گیری می تواند در سمت چپ در محل دائمی اما انجام این کار ممکن است بازی را به دست ثروتمندترین باشگاه با بزرگترین جوخه های و بزرگترین قدرت در عمق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>