مواد غذایی در پرداخت بدون پیش پرداخت رزرو غذا برای 15 قطار که از سرگیری عملیات فردا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

طبق دستورالعمل صادر شده توسط وزارت راه آهن بدون غذا اتهامات باید بلیط شامل کرایه 15 ایالتی قطار مسافری که شروع خواهد شد در حال اجرا از مارس 12.

این وزارتخانه در انتشار آن اعلام کرد که برای ارائه پیش پرداخت رزرو غذا و e-غذا باید غیر فعال شود. اما راه آهن هند پذیرایی و گردشگری شرکت (IRCTC) باید ارائه برای محدود eatables و بسته بندی آب آشامیدنی در پرداخت آن گفت. مسافران تشویق شده اند به خود را حمل مواد غذایی و آب آشامیدنی.

“خشک آماده-به-خوردن مواد غذایی و بطری آب باید به ارائه تقاضا در داخل قطار در پرداخت بر اساس” دایره ای به عنوان خوانده شده.

ملافه ها و پتو نباید ارائه شده در داخل قطار و پرده نیز گرفته شده از تمام مربیان راه آهن.

همچنین بخوانید: ‘طبیعت انسان به می خواهید برای رفتن به خانه’ می گوید PM مودی در مهاجران در دیدار با CMs

“مسافران توصیه به خود را حمل کتانی برای سفر. دمای داخل AC مربیان باید مناسب تنظیم شده برای این منظور ،

با توجه به دستورالعمل مسافران خواهد بود قادر به لغو بلیط خود را آنلاین تا 24 ساعت قبل از خروج برنامه ریزی شده از قطار. “بدون لغو مجاز است کمتر از 24 ساعت قبل از خروج از قطار. لغو اتهام باید 50 درصد از کرایه ،

دولت مرکزی روز یکشنبه اعلام کرد که 15 ایالتی مسافر قطار آغاز خواهد شد عملیات از مارس 12 و بعد از این خدمات متوقف شد در ماه مارس به دلیل اجرای سراسری coronavirus مستند.

قطار را به کار گیرند از دهلی نو اتصال دیبروگره Agartala, Howrah, Patna, بیلسپور, رانچی Bhubaneswar, سکوندربد بنگلور چنای تریواندروم مدگن بمبئی مرکزی احمدآباد و جامو Tawi.

فرایند رزرو بلیط برای مسافران از طریق رزرو آنلاین خدمات برنامه ریزی شده برای شروع در 4 بعد از ظهر امروز اما بود تحت فشار قرار دادند تا 6 بعد از ظهر به عنوان وب سایت IRCTC سقوط کرد.

“اطلاعات مربوط به قطار ویژه است که تغذیه در وب سایت IRCTC. بلیط قطار رزرو در دسترس خواهد بود در مدتی کوتاه. لطفا صبر کنید. ناراحتی ابراز تاسف” این راه آهن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>