پس SC سفارش مانیپور وزیر استعفا از مجمع

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مانیپور وزیر Thounaojam Shyamkumar سینگ استعفا داد و به عنوان یک قانونگذار در روز پنج شنبه هشت روز پس از دادگاه عالی مهار او را از ورود به دولت و مجلس است.

“من افتخار می گویند که من حاضر به استعفا از عضویت 11 مانیپور مجلس قانون گذاری در رابطه با 7-Andro مونتاژ حوزه با اثر فوری یعنی امروز 26 مارس سال 2020” سینگ نوشت: در نامه ای به مجلس سخنران Y Khemchand سینگ.

یک بخش از نیمکت بالا دادگاه به ریاست دادگستری Rohinton نریمان به حال در مارس 18 مهار Shyamkumar از ورود به مجلس بود و نیز محروم او را از باقی مانده یک وزیر.

نظم آمد و بعد از مجمع سخنران سینگ موفق به تصمیم گیری در مورد رد صلاحیت طومار در زمینه عیب انتظار در برابر Shyamkumar در عرض چهار هفته زمان مقرر توسط دیوان عالی کشور است.

Shyamkumar که به عنوان برنده کنگره نامزد از Andro در سال 2017 مجمع انتخابات بلافاصله روشن طرف برای پیوستن به مانیپور اولین Bharatiya Janata Party-led دولت به ریاست N Biren سینگ.

او وزیر مسکن و توسعه شهری, شهر و برنامه ریزی, جنگل و محیط زیست باغبانی و حفاظت خاک.

اتفاقا Shyamkumar استعفای آمد و دو روز قبل از صدور حکم رد صلاحیت خود را مورد انتظار قبل از مانیپور مجمع بلندگو دادگاه.

“من فرستاده شده استعفای به بلندگو در 2:20pm در روز پنج شنبه. من شده اند رندانه که آیا او استعفای پذیرفته است. من باید به اطلاع رئیس جمهوری در مورد تصمیم من و با مشاوره خود من مناقصه از استعفای” Shyamkumar گفت: در حالی که صحبت کردن از طریق تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>