‘تمرکز بر تناسب اندام, اما اگر حتی که تعطیل است و سپس ممکن است سعی کنید برای توسعه خواندن…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند ستاره پرتاب نیزه Neeraj چوپرا بهبود از آرنج آسیب است که او را نگه داشته و خارج از مسابقه همه از 2019 برای خود کسب یک سهمیه برای بازی های المپیک توکیو 2020. او در ترکیه در اوایل این ماه برای آموزش روی لئامت دادن زمانی که او مجبور شد به برش های کوتاه روی لئامت دادن خود را و بازگشت به هند در هفته گذشته در روز چهارشنبه. ورزشی اقتدار از هند خواسته Neeraj در قرنطینه به مدت 14 روز در NIS در پاتیالا.

صحبت کردن به طور انحصاری به هندوستان تایمز, Haryana ورزشکار مذاکرات در مورد روز خود را تحت مستند:

“هنگامی که ما از بازگشت از ترکیه متوجه شدم که من باید تحت قرنطینه در حالی که برای. من نمی ترسم و در مورد آن و یا هر چیزی. من می دانستم که آن را برای هر کس ایمنی. مانند این است که آنهایی که با داشتن مشکلات سلامتی هستند که خواسته به ماندن در قرنطینه. کسانی که با داشتن هر گونه مشکلات نیز توصیه به ماندن جدا شده برای امنیت عمومی. من آماده شد به دنبال این قانون است.

“من شده اند با ارائه تمام امکانات مورد نیاز در nكوتاه شد. این مواد غذایی می آید به خوبی بسته بندی شده برای من پس از آن همه امن در اطراف در اینجا. هیچ آموزشی انجام شده در چند روز گذشته. وجود یک سالن ورزشی در خوابگاه ما که در آن آنها را نگه داشته sanitisers و صابون. اگر کسی می خواهد به کار در تناسب اندام خود را می تواند وجود دارد. ما مجاز به رفتن به زمین در حال حاضر است. من هر دو کار کردن در سالن ورزش و یا اقامت در خوابگاه ، من تمرین می اندازد در حال حاضر, بنابراین فقط نگه داشتن تمرکز من بر مناسب بودن.”

همچنین بخوانید: نمی توانید به یاد داشته باشید خوردن بسیار و کار نمی کند: Sunil Chhetri

“من کار کردن حداقل سه بار در روز. من خسته بعد از این همه تمرین, بنابراین من استراحت برای چند ساعت. من در تلاش برای حفظ همان برنامه را دنبال می کنم در طول واقعی ورزشی روز. بقیه اگر من پیدا کردن برخی از زمان من گوش دادن به موسیقی است. اگر من احساس می کنم مثل تماشای یک فیلم را من انجام این کار است. من نمی تماشای Netflix من چند فیلم ذخیره شده در دیسک سخت من از آن من. من نمی باید بیش از حد بسیاری از کتاب ها و نه می تواند من را به یکی. من یک کتاب در پرتاب نیزه, بنابراین من در مورد برخی از تکنیک های از آن است. یا من به عنوان خوانده شده چند چیز را در تلفن همراه من.

“پس تمام تمرکز بر حفظ آمادگی من در این لحظه من فکر کردم در مورد گرفتن یک سرگرمی جدید. اما اگر این آموزش به طور کامل تعطیل, من ممکن است انتخاب کنید تا برخی از کتاب ها و سعی کنید به تلقین خواندن عادت در من.

“این یک زمان برای یک ورزشکار. ما اصلا تمرین و آموزش فقط برای ورزش ما است. آن را تبدیل به عادت ما باقی می ماند مناسب و ورزش به طور منظم و کار بر روی تکنیک های ما. آیا بازی های المپیک می گیرد یا نه, یک ورزشکار احساس می کند نیاز به نگه داشتن خود را آماده برای رقابت در همه زمان ها و متوقف کردن آن دشوار است.

“اما در حال حاضر آن را بسیار مهم به خود منزوی کردن آن را به عنوان این کروناویروس در حال حاضر باعث بسیاری از مرگ و میر در ایتالیا و اروپا و چین. هند یک کشور بزرگ و ما یک جمعیت بزرگ. اگر آن را در اینجا از آن خواهد شد سخت به باشد. بنابراین ما نیاز به اقدامات پیشگیرانه و در خانه باقی می ماند.

“یک چیزی که من احساس بد در مورد گرفتن بازی های المپیک به تعویق افتاد با توجه به این ویروس است. من مجروح شد در سراسر 2019 و نه شرکت در هر گونه مسابقات است. من برگشتم در ماه ژانویه و در اولین رقابت زمانی من توکیو المپیک سهمیه. اما در حال حاضر همه چیز به توقف آمده. هیچ تضمینی وجود ندارد اگر بازی های المپیک را حتی اتفاق می افتد یا نه. من من مشتاق به سفر به توکیو برای المپیک است.

“اما در پایان من تنها کسی نیستم تحت تاثیر آن اتفاق می افتد با هر کس دیگری نیز هست. بازی های المپیک هستم بخش مهمی از زندگی ما است. اما مهم ترین چیز در حال حاضر است که برای حذف این بیماری از جهان است. اگر همه سالم است, پس از آن تنها می تواند به ورزشکاران در انجام بهترین خود را. فقط در آن می تواند مردم بیرون می آیند و لذت بردن از بازی ها. در غیر این صورت ما فقط آن را انجام دهید برای خاطر آن. شاه kuchh majje ولی baat ناهی hogi.”

(این مصاحبه انجام شد قبل از ساعت نارندرا مودی اعلام کرد یک رقابت مستند در کشور)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>