با تمرکز بر پاسخ دینامیکی است که در زیر آستانه یک جنگ تمام: فرمانده ارتش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | انتشار: 4 مارس سال 2020 4:07:06 pm

supreme court, SC on women in army, women in indian army, SC ruling on permanent commission to women army officers, M M Naravane, indian express news فرمانده ارتش ژنرال M M Naravane. (فایل)

جدا از تقویت آن متعارف دلاوری هند است که با تمرکز بر پاسخ دینامیکی همراه خود غربی و شمالی مرز است که در زیر آستانه یک جنگ فرمانده ارتش ژنرال M M Naravane روز چهارشنبه گفت:.

هند مرز شمالی است تراز وسط قرار دارد با چین و غرب مرز با پاکستان است.

پرداختن به یک سمینار در زمین جنگ در اینجا فرمانده ارتش گفت: حملات هوایی در Balakot نشان داده است که اگر یکی از مهارت, تشدید نمی کند و همیشه منجر به جنگ. او اشاره کرد که ارتش هند شد و به دنبال ضربه بزنید blockchain فن آوری لیزر و کارگردانی انرژی سلاح های نظامی احتمالی استفاده کنید.

“در بخشی از ما که از ارتش هند ما را مورد تجزیه و تحلیل با دقت تغییر شخصیت از جنگ در درون چارچوب کلی درگیری که مربوط به زمینه” ژنرال Naravane گفت: “به نام” منطقه خاکستری ” و متنوع آن تفاوت های ظریف در حال دریافت ما هماهنگ توجه است.”

“جدا از تقویت کنیم و معمولی دلاوری ما نیز با تمرکز بر پاسخ دینامیکی— اقدامات زیر آستانه یک جنگ تمام— و پالایش برنامه های ما و ظرفیت در این راستا هر دو در امتداد غرب و شمال مرزهای” فرمانده ارتش گفت.

او همچنین گفت: جنبشی و غیر جنبشی شد و پاسخ در حال توسعه به آدرس تهدید.

فرمانده ارتش با اشاره به این که چینی تسلط در دریای چین جنوبی نشان داد کوچک گام به گام— هیچ یک از آنها به اندازه کافی جدی به حکم هر عمل یا واکنش— در مجموع به دست آورد هدف بدون شلیک حتی یک گلوله و یا دعوت از اقدام تلافی جویانه.

چینی ها راه جنگ epitomised توسط متفکران مانند خورشید تزو داده است اجاره نامه های جدید و زندگی به مفهوم “عدم تماس و یا منطقه خاکستری “جنگ” که در آن یکی از ریختن دودویی رویکرد به جنگ Naravane گفت.

او همچنین اظهار داشت که ظهور بازیگران غیر دولتی مانند تروریست ها خواسته است که پیروزی در جنگ فرموله شده است در یک شیوه ای متفاوت.

“ظهور بازیگران غیر دولتی مانند شورشیان, تروریست ها, جرایم جنایی شبکه همراه با تمرکز بیشتر بر فرد وضعیت در نتیجه خواسته است که پیروزی نیاز به تدوین و زمانی در یک دقیقتر راه” فرمانده ارتش اشاره کرد.

پیروزی دیگر بر توانایی تحمیل تخریب گسترده اما در توانایی به گریبان حمایت مردمی از یک حریف او گفت:.

تشریح آن یک “فن آوری طنز Gen Naravane گفت: داعش به مراتب بیشتر ماهر در استفاده از رسانه های اجتماعی برای اثرات مخرب نسبت به قرن 21 ارتش ایالات متحده و انگلستان است.

صحبت کردن در مورد یک پدیده جدید نشان نظامی دلاوری در زیر آستانه یک درگیری او گفت: “شورشیان در حمله به فرودگاه ریاض و تاسیسات نفتی در عربستان سعودی و نزدیک خانه Balakot جمهوری دیدم این کوتاه شدید و escalatory چرخه نظامی و فعالیت در تمام رسانه تابش خیره کننده که در آن پیچیده اطلاعاتی روایت بازی به همان اندازه مهم نقش است.”

برای سال سرخپوستان گفته شد که اگر و زمانی که مرز بین المللی (IB) بین هند و پاکستان است که عبور از آن تشدید خواهد به یک جنگ تمام عیار در, فرمانده ارتش اشاره کرد.

“Balakot نشان داده است که اگر شما بازی escalatory بازی با مهارت نظامی تعالی را می توان در دوره های کوتاه از درگیری که لزوما منجر به جنگ,” او گفت:.

Naravane گفت: “ما احتمالا وارد عصر “رقابت برابری’ جایی که تکنولوژی را unequals برابر. شاید که در حال حاضر اتفاق می افتد — نبرد برنده عامل در آینده مبارزه ممکن است عددی ارزی اما فن آوری برتری.”

“آجر و ملات ساختارهای نظامی و ظرفیت را شاید توجه کمتر; ظرفیت های فن آوری را قادر می سازد دامنه مانند AI (هوش مصنوعی) و سایبر را قاطعانه نکته موازنه نظامی” او گفت:.

“ارتش استقبال کم قطع فن آوری و كاركرد آنها را با سرعت به واحد ما و تشکل است.

“نظامی اعمال نفوذ در حال ظهور مخل حوزه نیز دریافت ما هماهنگ توجه است. ظرفیت در فضای سایبری و جنگ الکترونیک به طور مشابه هستند که با توجه به افزایش. ما نیز به دنبال بهره برداری blockchain فن آوری لیزر و کارگردانی انرژی سلاح های ممکن برای استفاده های نظامی,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>