تمرکز شیفت به انگشت 4 به عنوان عقب نشینی پیشرفت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با مشارکت فرایند بین هند و چین ارتش ساخت و پیشرفت های قابل اندازه گیری در Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra تمرکز کاهش تنش ها در شرق لاداخ منتقل شده به حساس انگشت در نزدیکی منطقه Pangong Tso که باقی می ماند “بزرگترین آزمون” و “سخت ترین بخشی” از متارکه فرایند دو نفر از مقامات آشنا با تحولات در زمین روز چهارشنبه گفت:.

ارتش هند نشد و یک حاشیه نازک شدن سربازان و وسایل نقلیه و حذف ساختار از یک کلید خار وجود دارد بیش از 24 ساعت گذشته گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود. “برخی از مردم چین ارتش آزادی (PLA) عناصر عقب نشینی کرده اند از انگشت 4 اما آن را نمی تواند توسط هر کشش دیده می شود به عنوان متارکه,” او اضافه شده است.

“انگشت منطقه در حال حاضر خواهد شد در مرکز گام به گام متارکه فرایند است که در جریان درگیری در Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra. موقت مناطق بافر بین نیروهای رقیب ایجاد شده اند وجود دارد. انگشت منطقه خواهد بود که سخت ترین بخشی از متارکه” گفت: یک دوم مقام که خواسته نمی شود به نام.

 

انگشت, منطقه اشاره دارد به مجموعه ای از هشت صخره jutting از Sirijap محدوده مشرف به Pangong دریاچه.

متارکه روند آغاز شد و پس از نظامی-سطح مذاکرات در تاریخ 30 ژوئن و پس از آن مکالمه در جولای 6 بین مشاور امنیت ملی (NSA) agnew و وزیر امور خارجه چین وانگ یی. وجود شفافیت در طبیعت بحث که در مقام چینی با حضور در Pangong Tso — آیا هر گونه تصمیم گرفته شد برای خلاص در حال حاضر و یا به ترک آن را برای پس از آن بحث پس از پیشرفت در زمینه های دیگر. ارتش نمی رسما در این باره اظهار نظر.

قبل از PLA برداشت مواضع در انگشت 4 مشرف هند استقرار ارتش خواهد گشت تا به انگشت 8 که دهلی نو در نظر درون سرزمین های هندی. موقعیت های جدید برگزار شده توسط PLA را محدود دامنه هند گشت. انگشتان 4 و 8 در 8 کیلومتر از هم جدا.

هند ادعا می کنند خط در این بخش گسترش به انگشت 8 در حالی که چینی ها ادعا می کنند که تا به انگشت 4 که در آن PLA راه اندازی دائمی پناهگاه pillboxes مشاهده پست ها و اردوگاه tented بیش از دو ماه گذشته.

کارشناسان نظامی نیز گفت: انگشت منطقه را تست متارکه روند.

“متارکه به نظر می رسد ساخت مناسب پیشرفت در Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra. انگشت منطقه در حال حاضر خواهد بود که نقطه کانونی از متارکه روند و خواهد بود یک آزمون واقعی از چین تعهد و صداقت به حل و فصل وضعیت” گفت: سابق ارتش معاون رئیس سپهبد به عنوان Lamba (retd).

اما حتی به عنوان عدم اطمینان همچنان ادامه دارد در Pangong Tso ارتش را آغاز کرده است rigourous فرایند تایید برای نظارت بر خروج از PLA از Galwan دره چشمه های آب گرم و Gogra که در آن 4-متر مناطق بافر بین نیروهای نظامی آمده اند تا به عنوان گزارش شده توسط HT در روز چهارشنبه.

در حالی که سیارات خارج کرده است تا به 2km از گشت نقطه 14 (Galwan دره) و PP-15 (چشمه) بیش از سه روز گذشته یک شبیه عقب نشینی است که انتظار به پایان خواهد رسید در ص 17 (Gogra) در یک زمان 24 ساعته قاب (شنبه شب) گفت: یک سوم رسمی. ارتش هند هم عقب متناسب در این مناطق است.

متارکه تلاش شامل نیروهای رقیب عقب کشیدن یک فاصله مشخص از رو کردن سایت های بیشتر عقب نشینی در مراحل به عنوان طرح های پیچیده پیشرفت در تکنولوژی پایه ای بر روی زمین هر 72 ساعت توسط هر دو طرف. آن نیز مستلزم مرحله به مرحله خروج از سلاح و تجهیزات به یک توافق طرفین فاصله و در نهایت ترمیم وضعیت موجود حول و حوش (این وضعیت وجود داشته است در اوایل ماه آوریل).

ایجاد مناطق بافر را به طور موقت محدود گشت فعالیت های هر دو ارتش در منطقه است. در حالی که برخی از کارشناسان این را دیدم به عنوان یک گام ضروری دیگران هشدار داد که به طور موقت محدود از گشت حقوق نباید تبدیل به یک دراز مدت قابلیت تضعیف هند حضور و کنترل است.

ارتش همچنین نگه داشتن یک سخت افروزی در طول رقابت مرز در Depsang بخش که در آن یک 2013 چینی نفوذ مسدود دسترسی از سربازان هندی به چندین گشت مسیرهای جمله آنهایی که منجر به PPs-10, 11, 11A 12 و 13.

نظامی تجمع در هندی و چینی عمق مناطق نشده نازک با هر دو طرف نگه داشتن گارد خود ، استقرار هزاران نفر از سربازان جت های جنگنده و هلیکوپتر و تانک و توپخانه و اسلحه و موشک و سیستم های دفاع هوایی سلاح همچنان در منطقه است.

در ژوئن 30 نشست بین هیئت های رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه سمت هند تصریح کرد تقاضای خود را برای عقب نشینی از نیروهای نظامی از درگیری در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) و به دنبال ترمیم status quo ante در Pangong Tso, Galwan دره چشمه های آب گرم Gogra و Depsang دشت, جدا از تاکید بر نیاز به نازک شدن كشتار در منطقه است. بخش اول از این فرایند در جریان است در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>