جاری شدن سیل در بخش هایی از شمال بنگال; زرد آب و هوا هشدار برای بارش باران و در او…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بارش باران های سنگین به شدت انتقاد کرد شمال بنگال در روز شنبه منجر به جاری شدن سیل در مناطق کم ارتفاع و آب و بخش صدور هشدار زرد برای هیماچال پرادش برای 12 جولای به عنوان موسمی از طریق زد نزدیک به کوهپایه های هیمالیا عبور به سمت شرق از آروناچال پرادش به پنجاب.

هند و هواشناسی اداره گفت سنگین-به-بسیار سنگین و بارش باران است که انتظار می رود در زیر هیمالیا بنگال و هند و شرق اوتار پرادش و بیهار در روز یکشنبه و از آن می تواند همراه با رگبار و رعد و برق Gangetic, West Bengal. خصوصی پیش بینی Skymet اضافه شده که آسام مگالایا هیماچال پرادش و ساحلی کارناتاکا می تواند دریافت متوسط بارندگی در 24 ساعت آینده.

بارش باران های سنگین در سراسر شمال و شرق هند منجر به چندین حوادث و لغزش. در اوتار پرادش دو نفر کشته و چهار نفر دیگر دچار صدمات در حوادث جداگانه از فروپاشی دیوار در سولتنپور منطقه در روز شنبه.

پی در پی بارش برای پنج روز گذشته موجب رانش زمین و سیل در آروناچال پرادش آسیب رساندن به جاده ها و خانه ها و inundating مناطق کم ارتفاع. مرگ و میر ناشی از باران های موسمی حوادث مرتبط در دولت برای افزایش 15.

در ضمن آسمان ابری در دهلی نو نگهداری جیوه در چک روز شنبه اما رطوبت بالا سطح (98pc) پس از یک شب بارش باران باعث ناراحتی برای ساکنان. هواشناس پیش بینی به طور کلی ابری, آسمان, نور, باران و سطحی قوی وزش باد در روز یکشنبه.

از ژوئن 1, زمانی که فصل باران های موسمی آغاز شده در این کشور در دهلی است سنجیده 79.4 میلی متر بارندگی در برابر نرمال از 112.1 mm. موسمی رسیده دهلی نو در ژوئن 25.

تا کنون در ماه جولای 43.5 متر بارندگی ثبت شده در دهلی نو است که 23 درصد کمتر از نرمال از 56.5 میلی متر است.

در غرب بنگال مناطق کم ارتفاع از Jalpaiguri و جاهای دیگر در کوهپایه های هیمالیا بودند هولناک پس از بارش باران های سنگین و مقامات شروع به حرکت مردم به بالاتر زمینه. Jalpaiguri, ثبت 93 میلیمتر بارندگی در 24 ساعت تا 8.30 صبح روز شنبه در حالی که Siliguri ثبت 61.4 mm.

بیشتر دوش انتظار می رود در این منطقه بیش از دو روز آینده.

کلکته بیش از حد بود به شدت انتقاد کرد با بارندگی منجر به ترافیک snarls در بخش هایی از این شهر است. زرد آب و هوا هشدار صادر شده است برای بارش باران های سنگین در میانه تپه هیماچال پرادش در یکشنبه Shimla هواشناسی مرکز مدیر مانموهان سینگ گفت. آب و مسائل اداری-رنگ کد اخطار برای هشدار به مردم جلوتر از شدید یا خطرناک آب و هوا است که دارای پتانسیل به علت “آسیب گسترده اختلال و یا خطر به زندگی”. زرد است که حداقل خطرناک از همه هشدارهای آب و هوا.

اونا شد داغترین محل در تپه دولت با حداکثر دمای 36.4 درجه سانتیگراد است.

حداکثر درجه حرارت در هاریانا و پنجاب ماند نزدیک به طبیعی با هوا برای برخی از جادوها باران در دو روز آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>