Utpal News/ Subhash Pathak

سیل وضعیت در آسام بهبود حاشیه روز سه شنبه با بارش باران کاهش حتی آن را به عنوان تهدید به بدتر در بیهار با بسیاری از رودخانه ها در ادامه به جریان در مورد سطح خطر.

با توجه به بولتن آسام توسط دولت مدیریت بحران اقتدار (ASDMA) تعداد مناطق متاثر از سیل و کاهش از 28 دو هفته پیش به 21.

شده است وجود دارد نیز افت قابل ملاحظه در تعداد افراد متاثر از سیل در دولت; تعداد آن افزایش یافته است به 40 لاخ ده روز پیش است و به حدود 20 lakh مردم در حال حاضر. در ضمن یک مرگ ناشی از غرق شدن گزارش شده در طول روز مصرف این فصل شمارش به 104.

بیش 42,000 مردم آواره سیل در حال پناه گرفتن در 236 امداد در اردوگاه 16 از مناطق آسیب دیده. نزدیک به 1 لاخ هکتار محصول منطقه همچنان هولناک گفت: ASDMA بولتن.

همچنین بخوانید: با بیشتر باران پیش بینی بیهار سیل وضعیت مجموعه به بدتر

با توجه به بولتن مرکزی کمیسیون آب (CWC), براهماپوترا, Dhansiri جیا Bharali و Kopili رودخانه در ادامه به جریان بالاتر از خطر سطح در مکان های مختلف.

این وضعیت سیل در پارک ملی کازیرانگا و رزرو ببر (KNPTR) نیز کاسته کمی با منطقه غوطه پایین آمدن نزدیک به 75% از پارک — تا چند روز پیش 90 درصد مساحت پارک غوطه ور شد.

در مجموع 137 پارک حیوانات از جمله 14 کرگدن کشته شده اند در این فصل در حالی که 163 از آنها را نجات شده است گفت: یک بولتن صادر شده توسط پارک.

“بارش کاسته است در چند روز گذشته و سیل آب در حال خشک شدن در اکثر نقاط. این وضعیت به احتمال زیاد به بهبود بیشتر در چند روز آینده به عنوان وجود دارد بدون پیش بینی بارش سنگین” گفت: Pankaj چاکرابورتی, دولت هماهنگ کننده پروژه ASDMA.

بیهار را دربنگا ویران شده است توسط Khiro و Bagmati رودخانه ها هفته گذشته در پی باران در کوهپایه های هیمالیا در نپال و متورم Adhwara مجموعه ای جدید و کمترین سیل سطح (HFL) از 48.5 متر پس از 35 سال.

آب بخش منابع (WRD) هشدار داده است که مقامات کیشانگنج, Purnia و کاتیهار مناطق پس از رودخانه Mahananda شاهد قیام تقریبا دو متر در Taiyabpur در Kishangan روز سه شنبه پیش از ظهر. “جهش در سطح آب از Mahananda نسبت داده شد به باران های سنگین در نپال گفت: WRD وزیر Sanjiv هانس.

Burhi Gandak در حال حاضر آب گرفتگی در بخش هایی از مظفرپور, خگریا و سمستیپور و کسی نیز جریان بالاتر از خطر را علامت.

سیل وضعیت در شمال Bihar منطقه ممکن است به وخامت بیشتر به عنوان اداره هواشناسی پیش بینی وزش باران های سنگین در نپال و حوضه آبریز مناطق مختلف رودخانه. دولت دریافت کرده است 706.4 میلی متر باران در برابر نرمال بارش باران از 484.6 mm بین تاریخ 1 ژوئن و جولای 28, است که 46 درصد بالاتر از حد نرمال است. دربنگا دریافت کرده 127 % مازاد باران و به دنبال آن ایست Champaran با 103% در همان دوره زمانی.

در ضمن سیلاب از Gandak که نقض آن خاکریزی در سه مکان در شرق Champaran و گپلگنج اند تازه وارد مناطق.

فاجعه مدیریت گروه ادعا کرد که در مورد 29.62 لاخ مردم آسیب دیده اند و سیل در 837 panchayats 101 بلوک 12 ولسوالی در سراسر کشور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im