فلیپ فلاپ بیش از coronavirus وظیفه نیروی علائم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او در نظر گرفته شده برای نگه داشتن coronavirus نیروی کار “نامحدود” معکوس خود را زودتر برنامه ریزی برای باد کردن آن است. پانل خواهد بود repurposed به تمرکز بر “ایمنی و بازگشایی” تهمت توییتی کمتر از 12 ساعت پس از گفت او می خواست به جای آن را با “چیزی متفاوت” برای فاز, دو, بازگشایی این کشور است.

وظیفه نیروی او توییتی ادامه خواهد داد “به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره … و نیز تمرکز بیشتری بر روی واکسن & Therapeutics”. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ممکن است “اضافه کردن یا تفریق مردم” از پانل.

روز سه شنبه در بازدید از یک شرکت Honeywell تسهیلات ساخت در شهر فینیکس, آریزونا, جایی که او مسخره حکومت به پوشیدن ماسک تهمت به حال آشکار نیت خود را به باد پایین نیروی کار است. “ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف,” او گفت:, و اضافه کردن یک “گروه های مختلف” می تواند تنظیم شود تا برای مرحله دو.

در همین حال ریک روشن یک مقام ارشد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ادعا کرده است که هشدار در مورد شیوع ساخته شده در ژانویه تا به حال نادیده گرفته شده است. در یک افشاگر شکایت او گفت که او با یک خبرنگار غیر طبقه بندی شده ایمیل بین مقامات دولتی در مورد هیدروکسی کلروکین که در آن آنها تا به حال “بحث مواد مخدر پتانسیل سمیت و نشان از فشار سیاسی به عجله این مواد مخدر از پاکستان و هند به خانواده های آمریکایی”. روشن و ادعا کرد که او منتقل کردن در مدت کوتاهی پس از انتشار یک مقاله خبری در مورد مواد مخدر است.

در یکی دیگر از توسعه چین روز چهارشنبه گفت: ما باید با استفاده از تعرفه ها به عنوان سلاح پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به اعمال بیشتر تجارت مالیات بر کالاهای چینی به عنوان مجازات برای پکن را از دست داده و وقوع.

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: تعرفه ها به طور کلی صدمه دیده است همه طرف های درگیر. “بنابراین ما باید به فکر آن می توانید با استفاده از تعرفه ها به عنوان یک سلاح” او گفت:.

(با ورودی از Sutirtho Patranobis در پکن)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>