پرواز قطار باقی می ماند و به حالت تعلیق در موسسات آموزشی بسته: دولت دستورالعمل…

یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد گسترش Covid-19 مستند تا مارس 3, وزارت, امور خانه (MHA) در چهار شنبه صادر تثبیت تجدید نظر دستورالعمل در مورد اقدامات انجام گرفته توسط وزارتخانه ها و ادارات دولتی هند و ایالت و قلمرو اتحادیه دولتها و مقامات برای مهار Covid-19.

به عنوان در هر دستورالعمل های داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران (به جز برای اهداف امنیتی) مسافر حرکت قطار (به جز برای اهداف امنیتی) اتوبوس برای حمل و نقل عمومی مترو, خدمات راه آهن باقی خواهد ماند و ممنوع است.

آن را اظهار داشت که تمام آموزشی, آموزش مربیگری موسسات و غیره. باید بسته باقی می ماند. بین منطقه ای و بین دولت حرکت افراد به جز دلایل پزشکی و یا برای فعالیت های مجاز تحت دستورالعمل ممنوع باقی می ماند.

تاکسی (از جمله خودرو-rickshaws و چرخه rickshaws) و خدمات کابین aggregators ممنوع باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 3.

همچنین, همه سینما, سالن مراکز, خرید, مجتمع های سالن مجتمع ورزشی و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه باید بسته باقی می ماند.

همه اجتماعی/سیاسی/ورزشی/سرگرمی/علمی/فرهنگی/مذهبی توابع/گردهمایی های دیگر نیز مجاز نیست.

“همه اماکن مذهبی و یا مکان های عبادت باید تعطیل عمومی است. جماعت مذهبی اکیدا ممنوع است. در مورد مجالس ترحیم, یک جماعت بیش از 20 نفر را نمی توان مجاز” دستورالعمل اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر