یک روز پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد گسترش Covid-19 مستند تا مارس 3, وزارت, امور خانه (MHA) در چهار شنبه صادر تثبیت تجدید نظر دستورالعمل در مورد اقدامات انجام گرفته توسط وزارتخانه ها و ادارات دولتی هند و ایالت و قلمرو اتحادیه دولتها و مقامات برای مهار Covid-19.

به عنوان در هر دستورالعمل های داخلی و بین المللی مسافرت هوایی از مسافران (به جز برای اهداف امنیتی) مسافر حرکت قطار (به جز برای اهداف امنیتی) اتوبوس برای حمل و نقل عمومی مترو, خدمات راه آهن باقی خواهد ماند و ممنوع است.

آن را اظهار داشت که تمام آموزشی, آموزش مربیگری موسسات و غیره. باید بسته باقی می ماند. بین منطقه ای و بین دولت حرکت افراد به جز دلایل پزشکی و یا برای فعالیت های مجاز تحت دستورالعمل ممنوع باقی می ماند.

تاکسی (از جمله خودرو-rickshaws و چرخه rickshaws) و خدمات کابین aggregators ممنوع باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 3.

همچنین, همه سینما, سالن مراکز, خرید, مجتمع های سالن مجتمع ورزشی و استخرهای شنا و سرگرمی, پارک, تئاتر, کافه ها و سالن مونتاژ سالن ها و مکان های مشابه باید بسته باقی می ماند.

همه اجتماعی/سیاسی/ورزشی/سرگرمی/علمی/فرهنگی/مذهبی توابع/گردهمایی های دیگر نیز مجاز نیست.

“همه اماکن مذهبی و یا مکان های عبادت باید تعطیل عمومی است. جماعت مذهبی اکیدا ممنوع است. در مورد مجالس ترحیم, یک جماعت بیش از 20 نفر را نمی توان مجاز” دستورالعمل اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de