پرواز برای بیش از 20 ، 000 انگلیسی رشته در هند در میان coronavirus مستند از…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پس از اعلام £75 میلیون خانه را به هزاران نفر از انگلیسی ها در رشته های مختلف کشورهای بوریس جانسون دولت روز یکشنبه اعلام کرد که اولین موج از پروازهای چارتر برای کسانی که در هند که تعداد بیش از 20 ، 000 در کشورهای مختلف است.

پرواز را ترک لندن از گوا در مارس 8, 10 و 12 از بمبئی در مارس 9 و 11 و از دهلی نو در مارس 9 و 11. پرواز هزینه هر فرد بالغ £681 از گوا £600 از بمبئی و £581 از دهلی نو; نوزادان با سن کمتر از 2 سفر رایگان.

Jan تامپسون اقدام کمیساریای عالی به هند گفت: “ما می دانیم که چگونه نگرانی در چند هفته گذشته بوده است برای اتباع بریتانیا در هند است. من امیدوارم که این خبر کمک خواهد کرد به خصوص به کسانی که بیشترین نیاز”.

“با توجه به تعداد زیادی از مسافران درگیر مقیاس این عملیات بزرگ است. دولت انگلستان همچنان به کار سخت ما با همتایان هندی خود در دهلی و لندن به ترتیب یک سفر امن را برای به عنوان بسیاری از مردم ممکن است”.

مقامات گفت: پروازهای چارتر برای انگلستان مسافران که به طور معمول اقامت در انگلستان و مستقیم خود را كافی. تعدادی از کرسی خواهد بود محفوظ است برای کسانی که از نظر آسیب پذیر است. روز شنبه, 113 ترین آسیب پذیر اتباع چپ گوا در یک ایرلندی پرواز.

وزارت امور خارجه وزیر طارق احمد گفت: “در شرایطی که پروازهای تجاری این اولین پروازهای چارتر از هند باید ارائه کمک به برخی از ما انگلیسی, مسافران که از جان گذشته برای بازگشت به خانه و به ویژه برای آسیب پذیر و کسانی که بیشترین نیاز”.

با در نظر گرفتن محدودیت های جنبش در هند بریتانیا رفت و آمد به فرودگاه از جایی که پروازهای چارتر را ترک می خواسته به حمل یک نامه به نام ‘انگلیسی, جنبش نامه در زبان انگلیسی (همچنین ترجمه به 9 زبان) برای نشان دادن به مقامات.

آن می گوید: “همه مقامات هندی بدینوسیله درخواست برای ارائه به دارندگان پاسپورت بریتانیایی و یا اجازه اقامت با عبور امن و بدون تاخیر و یا بازداشت خود را به پورت خروج در هند”.

“برای این هدف تمام مقامات هندی بیشتر درخواست معاف دارندگان از گذرنامه یا اجازه اقامت از هر گونه محدودیت در جنبش عمومی و یا عبور از دولت و یا مرزهای منطقه در حال حاضر اعمال شده با توجه به Covid-19 همه گیر”.

مقامات وجود دارد گفت: حدود 35,000 انگلیسی ها در حال حاضر در هند از آنها بیش از 20 ، 000 مشتاق به بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>