پرواز به ایمنی: در مورد هواپیماهای بدون سرنشین در پاشش agrochemicals مورد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Asitava Sen | به روز شده: مارس 12 سال 2020 5:57:38 am

Indian farmers, indian agriculture, indian agriculture techniques, new agriculture techniques, drones, india news, indian express آفت کش ها و اسپری توسط هواپیماهای بدون سرنشین در یک دادگاه درست در آندرا پرادش. (اکسپرس عکس)

هند کشاورزان هنوز به درو مزایای کامل از اصلاحات اقتصادی آغاز شده در سال 1991. علاوه بر این آنها با چالش های ساختاری که شامل تکه تکه landholdings عدم کافی دسترسی به بازار افزایش هزینه ها (به ویژه نیروی انسانی) فقیر/زیر پر بازده در بسیاری از محصولات زراعی و — نه — استفاده کم از تکنولوژی مدرن نسبت به همتایان خود در آمریکا و اروپا و برزیل و آرژانتین و یا چین.

ماهواره ای مبتنی بر فن آوری اطلاعات تجزیه و تحلیل و راه حل های دیجیتال در حال کمک به کشاورزان در بسیاری از کشورها امروز آگاهانه تر برداشت تصمیم گیری با توجه به آب و خاک مواد مغذی برنامه و آفات و کنترل بیماری. بسیاری از این فن آوری ها به احتمال زیاد معرفی شده در هند در طول چند سال آینده.

یک منطقه که به اعتقاد ما می تواند تأثیر عمده ای در مزارع و نیاز سریع مداخله دولت است که استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای سمپاشی محصولات كشاورز.

مزایای اصلی از هواپیماهای بدون سرنشین در حال افزایش بهره وری و دقت كشاورز برنامه به نوبه خود منجر به بهبود آفت مدیریت و بهره وری محصول و همچنین به عنوان یک کاهش قابل توجه در اپراتور قرار گرفتن در معرض در طول اسپری عملیات. زمینه ظرفیت هواپیماهای بدون سرنشین به کمک پاشش حدود 20 برابر بيشتر از پاشش دستی. از دیگر مزایای کاهش مصرف آب (به عنوان مواد اسپری متمرکز فرمولاسیون) و توسعه مجوز اعمال. این شامل جامعه پاشش حرفه ای که ممکن است ارائه برنامه خدمات به کشاورزان شبیه به ترکیب رفتگر اپراتورها موجب ایجاد جدید ماهر استخدام بالقوه در مناطق روستایی هند است.

سرمایه گذاری های بانک گلدمن ساکس پیش بینی شده است در بخش کشاورزی به دومین تجاری جهانی/مدنی کاربر از هواپیماهای بدون سرنشین پس از ساخت و ساز تا پایان این سال است. هواپیماهای بدون سرنشین در كشاورز نرم افزار, فقط در چند سال رشد در پیچیدگی و مقیاس افزایش سهولت و قیمت استفاده کنید. خبر خوب این است که این نوآوری است که نمیتواند آسیا است. تصویب هواپیماهای بدون سرنشین در مزارع است که بالاترین در کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و ژاپن که همچنین مقابله با رشد کمبود نیروی کار از چالش های شهرنشینی و پیری جمعیت.

در چین بزرگترین هواپیماهای بدون سرنشین غیر نظامی تولید تعدادی از این ماشین آلات مستقر در کشاورزی تخمین زده شده است که باید دو برابر و به حدود 13,000 بین 2016 و 2017 با کل وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (UAV)-درمان سطح زیرکشت بیش از حد trebling برای رسیدن به حدود 7 میلیون هکتار است. اقتصاد مقیاس در استفاده باید بدان معنی است که به ازای هر هکتار هزینه های عملیاتی در چین در حال حاضر معادل فقط 100-150 تومان برای زمینه محصولات کشاورزی (برنج و گندم و ذرت) و Rs 250-400 در باغ.

کشاورزان ما بیش از حد می تواند فوق العاده سود از طریق سویفت تصویب این نوپای تکنولوژی با در نظر گرفتن یک برگ از چین کتاب. برای این دولت هر دو در مرکز و ایالات متحده باید از پاسخ به موقع از طریق صدا چارچوب مقررات بنابراین به عنوان برای جلوگیری از کنترل نشده و استفاده نامناسب. تمرکز باید برای به حداقل رساندن خطرات بالقوه که با unfamiliarity و تصویب سریع از یک تکنولوژی در حال ظهور.

اولین گام در ایجاد یک قوی چارچوب سیاست این است که برای شناسایی خطرات مختلف در ارتباط با هواپیماهای بدون سرنشین برنامه و فرآیندهای به مقابله با آنها. این پوشش مشخصات برای هواپیماهای بدون سرنشین/پهپادهای و كشاورز فرمولاسیون استفاده می شود قابلیت های اسپری اپراتورها و آموزش استانداردهای زیست محیطی متغیر است. بر این اساس یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) باید در محل قرار داده برای اسپری اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین تولید کنندگان و كشاورز شرکت مطابق با.

در اینجا آن است که ارزش به دنبال در ژاپن و استقراض از الزامات — هر دو برای صدور مجوز از پهپادهای و اپراتورها و همچنین به عنوان محصول ثبت نام برای هواپیماهای بدون سرنشین پاشش — مندرج در کشور های اخیر تجدید نظر 2019 هدایت سند است. داشتن سابقه ای طولانی در استفاده از پهپادها به ویژه کنترل از راه دور هلیکوپتر یا RCHs — برای سمپاشی agrochemicals مورد و با بیش از 30 سال از نسل داده و ژاپن را فراهم می کند قوی ترین نقطه مرجع برای فریم مناسب قوانین و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد. به عنوان یک صنعت انجمن به نمایندگی از حدود 70% از هند در حفاظت از محصول در بازار توصیه می کنیم که دولت در توسعه یک چارچوب قانونی برای استقرار هواپیماهای بدون سرنشین در كشاورز پاشش بر اساس تجربه و بهترین شیوه از یک کشور مانند ژاپن است.

لازم است قوانین و مقررات باید به در نظر گرفتن (1) حمل و نقل هوایی عمران قوانین (هر دو محلی و چتر) و تنظیم خودرو مشخصات (2) دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و خلبانی الزامات مورد نیاز برای استفاده ایمن و (3) محصول تاییدیه و مجوز برای اسپری عملیات. در علاوه بر این به طور کلی قوانین و مقررات ما توصیه می کنم حداقل چهار معیار دیگر به ملاقات کرد برای به دست آوردن اجازه: (1) تصویب وسیله نقلیه نیاز دارد (2) صدور مجوز از خلبانان/اپراتورها و آموزش كشاورز نرم افزار توسط هواپیماهای بدون سرنشین (3) ثبت نام از كشاورز محصولات به دنبال خواهد اسپری و (4) پایبندی به دستورالعمل برچسب بر روی محصولات.

بیشتر به طور خاص ما پیشنهاد راه اندازی یک سیستم برای صدور گواهینامه و یا مجوز اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین به اطمینان حاصل شود قابلیت خود را برای خلبانی پهپاد ماشین آلات با خیال راحت. از جمله صدور گواهینامه/صدور مجوز باید موضوع را به طور منظم تمدید و انجام دوره های بازآموزی. مقامات همچنین باید معتبر آموزش امکانات برای قرار دادن در محل استاندارد برنامه ای برای تمام محصولات کشاورزی عملیات هواپیماهای بدون سرنشین.

محصول فرآیند ثبت نام باید ساده و نه تکرار از ابتدا بیشتر بنابراین اگر هواپیماهای بدون سرنشین استفاده از فقط یک فرمت به صورت یک فرمول است که در حال حاضر مورد تایید به صورت دستی معمولی پاشش. ایده این است برای کاهش جدول زمانی ثبت نام و در دسترس همان حفاظت از محصولات زراعی به کشاورزان از طریق پاشش تکنولوژی بدون به خطر انداختن ایمنی. ژاپنی دستورالعمل تصریح می کند که زیستی کارآمدی و maximum residue limits (مرکز) داده برای هواپیماهای بدون سرنشین/پهپاد برنامه های کاربردی در نظر گرفته شود معادل آن از متعارف پاشش تا زمانی که پارامترهای مهم (ماده فعال دوز در هر هکتار قبل از برداشت فواصل و تعداد برنامه های کاربردی/sprayings) در تعیین محدوده. بدون نیاز وجود دارد از این رو برای هر یک جداگانه پهپاد زیستی کارآمدی و مرکز مطالعات حتی اگر محصول اضافی مطالعات ایمنی ممکن است لازم باشد در برخی از موارد است.

این امر می تواند به نفع کشاورزان و حتی صنعت اگر UAV/تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مستقر برای كشاورز برنامه های کاربردی. این باید پشتیبانی قوی و عملی مبتنی بر علم سیاست چارچوب ژاپن تجدید نظر هدایت سند در خدمت به عنوان مناسب ترین نقطه مرجع برای تهیه پیش نویس قوانین و مقررات ما.

نویسنده مدیر ارشد اجرایی CropLife هند

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>