فرار بیماران در برخواهد داشت خطر بزرگ

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت و پلیس در سراسر هند مشغول هستند و ردیابی افرادی که تضعیف کردن از جداسازی بخش یا طفره رفت غربالگری برای رمان coronavirus عفونت است که ادعا کرده است دو در هند زندگی می کند.

این حوادث مطرح عظیم خطر بهداشت عمومی به دلیل امکان جرم سیستم های حمل و نقل و یا بزرگ تجمعات گرفتن در معرض ویروس. هند 84 تایید موارد از شنبه.

آخرین مورد گزارش شده از Jharkhand را Koderma منطقه که در آن وزارت بهداشت به صدا lookout برای 30 سال است که absconding پس از پرسیده شده توسط پزشکان برای نمایش در این بیمارستان در مارس 13. این مرد تا به حال در بازگشت از خلیج فارس کشور در ماه فوریه است. این منطقه در بخش بهداشت و درمان نیست او را پیدا کنید در آدرس ثبت شده و در حال حاضر خواسته پلیس برای ردیابی او.

در ماهاراشترا ناگپور شهر پنج نفر مشکوک به آلوده شدن با ویروس فرار از یک بیمارستان اما ترسیم شد بعد توسط پلیس. پنج نفر موفق به فرار از این انزوا بخش مایو عمومی بیمارستان دیر در روز جمعه.

“یکی از آنها بود آزمایش منفی گزارش چهار نفر دیگر در انتظار. ما باید آنها را ترسیم خواهد شد و آنها به ارمغان آورد به بیمارستان توسط دولت” S Suryavanshi زیر بازرس از ناگپور ایستگاه پلیس گفت:.

در کرالا دو خارجی که تضعیف خارج از Alappuzha کالج پزشکی بیمارستان در روز جمعه پس از توصیه پزشکان آنها را به Covid-19 آزمون و دریافت قرنطینه قرار داشت و بعد از آن در فرودگاه بین المللی کوچین و قرنطینه, پلیس گفت:. این زن از ایالات متحده, شرکت مستقر در لندن رسیده بود کوچی در مارس 9 و نقل مکان کرد به Alappuzha در مارس 12. یکی از آنها بعد از توسعه اسهال و عوارض دیگر و به کالج پزشکی بیمارستان برای معاینه.

در بیمارستان بودند و توصیه به رفتن به این ویروس شناسی بیمارستان و گفت به قرنطینه. مسئولين بيمارستان گفت: آنها راه می رفت در خارج از محوطه تحت پوشش ساخت برخی از تماس های تلفنی و از بین رفت.

دیگر چنین حادثه گزارش شده از تریواندروم که در آن ساکن هاریانا فرار از کالج پزشکی پس از توصیه به بستری برای جداسازی بخش در روز جمعه. او پس از آن در واقع در یک هتل قرنطینه در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>