شعله در ژاپن: چه مدت تا زمانی که اخبار اگر بازی های المپیک خواهد شد باز ؟

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مشعل المپیک وارد ژاپن از یونان است. بعد می آید رله مشعل در سراسر کشور است که برنامه ریزی شده است برای شروع در روز پنج شنبه از استان فوکوشیما در شمال ژاپن است.

سازمان دهندگان خواسته اند جمعیت به مهار شده اند اما مبهم در مورد آنچه در آن به معنی. مقامات یونانی در هفته گذشته متوقف شد و یک رله وجود دارد و در روز دوم و نمی رزومه به دلیل جمعیت اندازه.

در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس ژاپنی, سازمان و رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ می گویند که بازی باز خواهد شد در تاریخ 24 ژوئیه در $1.43 میلیارد استادیوم ملی در مرکز توکیو.

باخ گفت: بارها و بارها آن را خیلی زود به اعلام تصمیم نهایی گفت: او را به گرفتن مشاوره از یک نیروی کار است که شامل سازمان بهداشت جهانی است. اما در حال حاضر وجود دارد با فشار به عقب بیشتر از ورزشکاران و سابق المپیک که شکایت: آنها نمی توانند آموزش مقدماتی حوادث لغو شده اند و هرج و مرج است که مطمئن شوید که به نفع برخی بیش از دیگران است. پس از آن وجود دارد سوال از آوردن 11,000 ورزشکاران و کارکنان با هم در دهکده المپیک و 4,400 پارا یک ماه بعد.

گرفتن شعله به ژاپن نشان دهنده یک پیروزی کوچک برای هر دو سازمان و کمیته بین المللی المپیک. آن حضور نمادین می تواند به کمیته بین المللی المپیک به فضا به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو ترک نماد پشت به عنوان یک یادآوری از آنچه هنوز به آمده است.

س: آخرین مهلت برای اتخاذ تصمیم نهایی? یک: باخ مطمئنا می داند اما او گفت: نه. در مصاحبه با نیویورک تایمز باخ گفت: “لغو در دستور کار نیست.” که برگ تنها پیش رفتن و یا تعویق به عنوان گزینه های. خالی سالن به نظر می رسد شده اند رد کرد.

س: چه کسی تصمیم نهایی? یک: از آن خواهد شد ساخته شده به طور مشترک با کمیته بین المللی المپیک شهر توکیو و ژاپن المپیک کمیته. آنها سه که امضا 81-صفحه شهرستان میزبان توافق جادوها که در جزئیات تمام بازی احتمالات است.

کمیته بین المللی المپیک است که تمام اهرم هر چند آن را باید به افتخار کسی که پیشنهادات و منافع شینزو آبه. کمیته بین المللی المپیک یک صندوق ذخیره حدود 2 میلیارد و بیمه برای پوشش ضرر و زیان است. این قرارداد می گوید فسخ می تواند رخ دهد “… اگر کمیته بین المللی المپیک به دلایل منطقی به این باور بنا به صلاحدید خود که ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی است که به طور جدی در معرض تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی ندارند.” توکیو رسما صرف $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک, اما یک حسابرسی ملی می گوید آن را حداقل دو برابر این مقدار است.

س: چه فشار پشت شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ یک: جدید ترین این است که از ایالات متحده آمریکا شنا است که فراخوانی برای 12 ماه به تعویق افتادن. مدیر عامل تیم Hinchey زیر را نوشت: در نامه ای به ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته: “هر کس با تجربه غیر قابل تصور اختلالات صرف ماه قبل از بازی های المپیک که به سوال خواستار صحت یک سطح میدان بازی برای همه است. ورزشکاران ما تحت فشار زیادی هستند و استرس و اضطراب و سلامت روان و سلامتی باید در میان بالاترین اولویت است.” صدای دیگری در اوایل هفته بود که از کمیته بین المللی المپیک عضو هیلی Wickenheiser چهار بار مدال طلا از کانادا.

“من فکر می کنم کمیته بین المللی المپیک اصرار این حرکت پیش رو با چنین اعتقاد غیر حساس و غیر مسئولانه با توجه به دولت از انسانیت” او گفت:.

“این بحران بزرگتر از حتی بازی های المپیک است.” در سمت ژاپن, ژاپنی, کمیته ملی المپیک عضو Kaori یاماگوچی گفت: روزنامه Nikkei که کمیته بین المللی المپیک “قرار دادن ورزشکاران در خطر است.” یاماگوچی سابق المپیک مدال برنز در جودو.

“حتی اگر یک دلیل وجود دارد که مانع از کمیته بین المللی المپیک از تصمیم گیری در حال حاضر (IOC) باید نشان می دهد یک مهلت است.” او بحرانی سال گذشته زمانی که باخ ناگهان منتقل ماراتن در خارج از توکیو به ساپورو. او گفت: این یک حرکت ناگهانی بود “قابل قبول نیست.” س: چقدر مهم است که رله مشعل به کمیته بین المللی المپیک و محلی سازمان? یک: این مهم نماد برای دولت و نخست وزیر آبه. آبه است که در ژاپن طولانی ترین خدمت برتر و امیدوار به استفاده از بازی های المپیک به استدلال می کنند که منطقه فوکوشیما بهبود از فاجعه نه سال پیش. دولت دوبله این “بازیابی بازی های المپیک است.” با این حال بسیاری از ساکنان هنوز زنده موقت چهارم بعد از زلزله سونامی و بحران از سه راکتور هسته ای در سال 2011.

گرفتن رله آغاز شده از فوکوشیما نیز کمک می کند عمده بین المللی المپیک حامیان کوکا کولا و تویوتا که پرداخت میلیون ها نفر را به علامت های تجاری خود را قرار گرفتن در معرض در طول رله. جمعیت در حال خواسته به مهار. این را حفظ خواهد کرد تصاویری از رله از انتقال روزانه در سراسر جهان در تلویزیون. باخ انتظار می رود این رله هنگامی که آن را می رسد هیروشیما در مارس 18-19.

س: هر صحاف در نظر گرفتن شانس ؟ یک: ایرلندی صحاف می گوید: 1-7 بازی باز خواهد شد به عنوان برنامه در جولای 24. یک نظرسنجی توسط خبرگزاری Kyodo این هفته نشان داد 69.9 درصد از ژاپنی زیر سوال نمی بر این باورند که بازی آغاز خواهد شد در زمان. AP APA APA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>