پنج جایگزین موقت قانون در فوتبال تمدید یک سال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یک حکومت موقت اجازه می دهد تیم های فوتبال به استفاده از پنج جایگزین برای هر مسابقه در طول برنامه احتقان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس تمدید شد دوشنبه از طریق فصل آینده است. فوتبال قانون-ساخت پانل های شناخته شده به عنوان IFAB گفت: با استفاده از گزینه دو فوق العاده جایگزین خواهد همچنان در 2020-21 فصل و برای تیم ملی در مسابقات بعدی به اوت زمانی که توکیو المپیک مسابقات پایان.

تصمیم برآورده برخی از اهداف در یک پیشنهاد توسط فیفا در ماه آوریل که می خواستم به گسترش حکومت از طریق 2021 برای همه, تیم ملی, بازی و تقویم-سال در لیگ. فیفا گفت: طرح خود را کمک خواهد کرد که جلوگیری از برخی آسیب های ناشی از “پتانسیل بازیکن بیش از حد” به عنوان مسابقات سازگاری با جمع شدن از بازی.

IFAB ذکر شده “تاثیر بر روی بازیکن رفاه از مسابقات در حال بازی در یک دوره فشرده و در شرایط مختلف آب و هوا.” مسابقه دهندگان باید این گزینه اجازه دادن به تیم های خود را با استفاده از پنج جایگزین به جای سه در 90 دقیقه و ششم در حذفی بازی است که رفتن به وقت اضافی.

تیم هنوز هم محدود به توقف بازی در 90 دقیقه به ایجاد تغییرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>