پنج بازداشت IB کارمند Ankit شارما قتل در دهلی شورش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی شورش پروب ساخته شده بیشتر پیشرفت روز شنبه با دستگیری پنج نفر در ارتباط با قتل اداره اطلاعات کارمند Ankit شارما در طول شورش گفت: مقامات پلیس.

پلیس دهلی به حال بازداشت یک فرد برای شارما قتل در روز پنج شنبه.

کسانی که دستگیر شده اند شناخته شده به عنوان Firoz, جاوید, Gulfam, Shoyaib و انس.

شارما گفته بود چاقو را چند بار و بدن خود را داشت در یک تخلیه در نزدیکی خانه اش در شمال شرقی دهلی Chand باغ منطقه در 27 فوریه یک روز پس از او از دست رفته پس از دهلی شورش آغاز شد.

مردی به نام سلمان همچنین به عنوان شناخته شده Nanhe دستگیر شد روز پنج شنبه برای شارما قتل است.

شارما و برخی دیگر از نقاط بدن تا به حال گفته شده و سوخته به پنهان کردن هویت خود است. IB کارمند قتل شده است یکی از برجسته ترین موارد دهلی شورش است که در زمان 53 زندگی در درگیری در عرض 36 ساعت با توجه به اتحادیه های وزارت.

صفحه اصلی وزیر Amit Shah مجلس گفت که دستیابی به موفقیت در شارما قتل شده بود ممکن است با شواهد تصویری به اشتراک گذاشته شده توسط ساکنان دهلی نو که یکی از آنها دستگیر شده یکی از متهمان آزار شارما با چاقو.

“من امیدوار هستم که رمز و راز در پشت Ankit شارما قتل خواهد بود هم پاشید, با یکی از کلیپ های ویدئویی به ضرب گلوله توسط افراد در طول شورش” صفحه اصلی وزیر گفت: Lok سبها در شب چهارشنبه.

پلیس دهلی نیز دستگیر معلق Aam Aadmi Party (AAP) عضو شورا طاهر حسین در هفته گذشته در ارتباط با شارما, پرونده قتل. پلیس نیز بهبود به صورت محلی ساخته شده از مواد انفجاری از حسین خانه. حسین اما منکر هر گونه نقش در شارما قتل و یا برگرفته از شورش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>