پنج سرطان شايع می تواند شناسایی تا 4 سال قبل از معمولی تشخیص:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

غیر تهاجمی آزمایش خون می تواند به اثبات کلیدی در تشخیص پنج سرطان شايع به چهار سال قبل از معمولی تشخیص, جدید بین المللی مطالعه بالینی انجام شده در چین می گوید.

طولانی مدت مطالعه یافته های منتشر شده در طبیعت ارتباطات در 21 ژوئن پیشرو در علم مجله انجام شد 123,115 افراد در شهر تایژو در شرق استان جیانگ سو چین.

به عنوان بخشی از Taizhou مطالعه طولی (TZL) این افراد بین سن 25 و 90 ارائه نمونه خون برای ذخیره سازی طولانی مدت بین سال های 2007 و 2014. نمونه ها جمع آوری شده توسط شانگهای-بر اساس Fudan دانشگاه.

“این افراد بودند و پس از آن به طور نامحدود نظارت برای بروز سرطان از طریق ارتباط با محلی برنامه ثبت سرطان و بیمه سلامت پایگاه های داده. تا پایان سال 2017 در مجموع 575 در ابتدا افراد سالم (که به عنوان بدون علامت) تشخیص داده شد با یکی از پنج سرطان شايع انواع (معده و مری و colorectum ریه یا کبد) در طی 4 سال اولیه خون قرعه کشی” مطالعه گفت.

همچنین بخوانید: آگاهی از سرطان پستان – همه شما نیاز به دانستن در مورد این بیماری و علائم آن و بیشتر

پنج انواع سرطان مورد مطالعه در این پژوهش برای حساب 261,530 سالانه مرگ ناشی از سرطان در ایالات متحده و 2.1 میلیون مرگ ناشی از سرطان در هر سال در چین در این مطالعه گفت:, و اضافه کرد که تشخیص زود هنگام می تواند تا حد زیادی کاهش مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

“مطالعات اخیر نیز شناسایی شده است که تشخیص زود هنگام سرطان می تواند به کاهش هزینه های درمان سرطان توسط $26 میلیارد دلار در سال (و نیز کاهش بهره وری ناشی از سرطان) ،

“هدف نهایی خواهد بود انجام آزمایش خون مانند این به طور معمول طول سالانه معاینات سلامت” گفت: ژانگ کان یکی از مقاله مربوط به نویسنده و استاد و رئیس بخش مهندسی زیستی در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،

“اما تمرکز فوری است برای تست از افراد در معرض خطر بر اساس سابقه خانوادگی و سن و یا دیگر عوامل خطر شناخته شده,” ژانگ شد به نقل از دانشگاه کالیفرنیا که در این مطالعه است.

محققان گفت: تشخیص زودهنگام سرطان شد هدف از این مطالعه به عنوان سرطان در اواخر مرحله اغلب فاقد یک گزینه درمانی موثر.

“بقا افزایش نرخ قابل توجهی که سرطان شناسایی شده است و در مراحل اولیه به عنوان تومور می تواند جراحی برداشته می شود و یا تحت درمان با خفیف دارو رژیم; متوسط بقای 5 ساله در مرحله اولیه است 91%, در حالی که متوسط بقای 5 ساله در اواخر مرحله است که 26 درصد” این مطالعه گفت.

تشخیص تومور در اولین مرحله ممکن است در نتیجه از بالاترین اهمیت برای درمان سرطان است. این آزمون که در آن بوده است به نام PanSeer شد اما بعید است برای پیش بینی که بیماران را بعد از رفتن به سرطان.

جای آن است که به احتمال زیاد شناسایی بیمارانی که در حال حاضر رشد سرطانی باقی می ماند اما بدون علامت برای زمان تشخیص و روش های مطالعه گفت.

در نتیجه این تیم تحقیقاتی گفت: که بیشتر در مقیاس طولی مطالعات مورد نیاز برای تایید بالقوه از این تست برای تشخیص زود هنگام سرطان در قبل از تشخیص افراد است.

“ما همچنین نشان می دهد که PanSeer تشخیص سرطان در 95%… از افراد بدون علامت بودند که بعد از آن تشخیص داده می شود هر چند در آینده مطالعات طولی مورد نیاز برای تایید این نتیجه ، این نتایج نشان می دهد که سرطان را می توان غیر تهاجمی تشخیص داده تا چهار سال قبل از زمان استاندارد مراقبت” آن گفت:.

این تیم با توجه به دانشگاه کالیفرنیا متشکل از محققان “…Fudan دانشگاه و در Singlera ژنومیک, یک سان دیگو و بر اساس شانگهای راه اندازی است که در حال کار به commercialise آزمون بر اساس پیشرفت های اصل ساخته شده در ژانگ آزمایشگاه مهندسی زیستی در دانشگاه UC سن دیگو Jacobs دانشکده فنی و مهندسی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>