پنج بهترین WWE WrestleMania matches شما می توانید در خانه در میان مستند

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف به روال عادی ما. این ماه از ماه مارس ممکن است به نظر می رسید مانند چند دهه با تمام اخبار و به روز رسانی نگرانی, اقدامات, مرگ, عوارض داده ها و اعداد در مورد جریان COVID-19 بحران است. نقاط مختلفی از جهان تحت مستند از جمله هند که در آن کامل و مستند در سراسر کشور اعلام شد نخست وزیر نارندرا.

برای pro-wrestling fans, WWE و AEW در حال برگزاری را نشان می دهد بدون هیچ گونه مخاطبان است که سازگاری سخت را. پس از آن مسابقات فصل وجود دارد بسیاری از شایعات که آیا نشان می دهد را نشان می دهد برگزار خواهد شد. اما این شرکت تصمیم به رفتن پیش با مسابقات این سال البته در تقسیم به دو روز بدون هیچ مخاطب است. چند نام بزرگ از جمله Miz, Roman Reigns و دانا بروک بودند که همه را به رقابت کاهش یافته است خارج از رسلمنیا در حال حاضر که دیگر قرص تلخ برای طرفداران WWE فرو برد.

برای حفظ pro-طرفداران کشتی را اشغال کردند در خانه در میان این مستند در اینجا پنج تا از بهترین مسابقات رسلمنیا که شما می توانید در خانه در طول این زمان. در حالی که تمام این مسابقات در دسترس هستند در WWE شبکه ESPN نیز انجام می دهند و دوباره اجرا کنید قبلی رسلمنیا حوادث, شما همچنین می توانید تماشای برخی از نکات برجسته از این فراموش نشدنی مسابقات در اینجا:

1) سنگ در مقابل سنگ سرد – رسلمنیا 17

دو تا از بزرگترین نامها در WWE تاریخچه برخورد با هم برای قهرمانی WWE برای اولین بار و به عنوان انتظار آن را یک مسابقه از یک عمر. پایان ارائه پیچ و تاب غیر منتظره آقای مک ماهون بود که تا حد زیادی در برابر Stone Cold Steve Austin بیرون آمد و به کمک تگزاس مار زنگی. با کمک از Mr McMahon, سنگ, سرد موفق به کسب عنوان. به عنوان سنگ سرد را تکان داد دست در دست آقای مک ماهون جیم راس’ یاد کلمات rang در عرصه – “سنگ سرد است دست دادن با شیطان خود را”.

2) Shawn Michaels vs The Undertaker – رسلمنیا 25

در سالگرد 25 از رسلمنیا یکی از مهمترین ویژگی های مسابقات تا کنون انجام شده در بزرگترین مرحله صورت گرفت – Shawn Michaels vs The Undertaker. داستان ساده بود – Michaels, شناخته شده به عنوان “آقای رسلمنیا” به پایان رسید Ric Flair حرفه ای در سال گذشته در بزرگترین مرحله از همه آنها را. در حال حاضر او احساس می کند وجود دارد تنها یکی از چالش های سمت چپ برای او به پایان آندرتیکر را WrestleMania streak. اما با وجود متعدد یو پی اس و فراز زندگی را در مسابقه مایکلز موفق به رسیدن به هدف خود که منجر به بعدی ما را انتخاب کنید در این لیست است.

3) Shawn Michaels vs The Undertaker (حرفه ای در مقابل خط) – رسلمنیا 26

The Heartbreak Kid به چالش Phenom سال آینده دوباره اما این بار با خبر بودند و حتی بالاتر. آن را یک خط در مقابل حرفه ای مسابقه – که بدان معنی است که اگر HBK از دست می دهد و او را مجبور به بازنشسته. پس از احساسی هیجان مبارزه آندرتیکر در نهایت تحویل tombstone piledriver برای رسیدن به پیروزی و پایان دادن به مایکل افسانه ای حرفه ای. مایکل سپس به احساسی خداحافظی به مخاطبان.

4) Dudley Boys vs Edge و Christian vs The Hardy Boyz – Ladder match for Tag-team مسابقات قهرمانی – مسابقات 17

یکی از پر استفاده ترین فیلم در هر WWE مونتاژ است که از لبه دادن یک نیزه به جف هاردی خاموش 20-پا نردبان هاردی در حالی که حلق آویز از طریق دو کمربند. این لحظه یک ستاره از Edge & Christian و افزایش این تهدید سه گانه مسابقه نردبان برای تگ عنوان به سطح بعدی. Edge & Christian برنده اول خود را تگ تیم-عناوین از طریق یک کمی از کمک Rhyno. دیو ملتزر از رادیو ناظر خبرنامه امتیاز این مسابقه عظیم 4.75 ستاره – بهترین مبارزه از شب.

5) Shawn Michaels vs Razor Ramon – مسابقه نردبان برای قهرمانی بین قاره ای – رسلمنیا 10

برای اولین بار یک مسابقه نردبان صورت گرفت در مسابقات بین Heartbreak Kid, Shawn Michaels و پسر بد Razor Ramon. اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید در چرا مایکلز در نظر گرفته شده است به عنوان Mr. WrestleMania, باید تماشای این مسابقه و چگونه او به frogsplash به رامون کردن بالا خاموش 20-پا نردبان. هیجان روبرو می شوند برای طرفداران که دیدم رامون برد بین قاره ای مسابقات قهرمانی ضرب و شتم توسط مایکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>