پنج ارمنستان باشگاه های رد صلاحیت, 45, دریافت, زندگی, ممنوعیت برای تبانی در

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ارمنی فدراسیون فوتبال (FFA) به حالت تعلیق در کشور در ردیف دوم با اثر فوری و رد صلاحیت پنج تیم پس از دریافت “شواهد غیر قابل انکار” خود را از دخالت در تبانی.

حدود 45 نفر از جمله صاحبان باشگاه, بازیکنان و مربیان, تحویل داده اند با زندگی ممنوعیت و دیگری 13 ممنوع شد برای دوره های مختلف برای درگیر شدن در دستکاری مسابقات FFA گفت.

رسانه های محلی گزارش داد که باشگاه صاحبان با پاسپورت روسی, روسی, بازیکنان و مربیان و همچنین اوکراین و لتونی و بلاروس فوتبالیست در میان کسانی ممنوع است.

لوکوموتیو ایروان سطح در نقاط با بخش دوم رهبران FC ون آراگاتس اژدر ایروان و مسیس رد صلاحیت شده از مسابقات قهرمانی زیر نتایج مشکوک از جمله 12-0, 0-12, 1-8, 9-2, 0-7, 0-8 و 8-2.

FC ایروان که تا به حال خارج از 2019-20 لیگ برتر در ماه فوریه به دلیل مالی و مشکلات فنی نیز رد صلاحیت شده برای match-fixing.

“تصمیم گیری ساخته شده بودند پس از FFA دریافت شواهد غیر قابل انکار و از سازمان های بین المللی و سازمان های اجرای قانون” FFA جمهور آرمن Melikbekyan در بیانیه ای گفت.

“شواهدی وجود دارد که ما دریافت ما از همکاران بین المللی منتقل خواهد شد به ارمنستان آژانس های اجرای قانون.”

Melikbekyan وعده داده شده, شفاف, FFA رهبری پس از پیروزی در انتخابات خود را در ماه دسامبر.

شده اند وجود دارد گزارش های رسانه ای گسترده و تبانی و فساد در قفقاز جنوبی کشور برای سال.

“هدف ما این است که برای ریشه کن کردن فساد و سیستم ثابت بازی در ارمنستان فوتبال” Melikbekyan گفت.

“این روند اما این پایان کار نبود. کارشناس گروه ایجاد شده توسط FFA ادامه خواهد داد به کار برای شناسایی همه ممکن است عوارض جانبی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>