تناسب اندام برنامه در صفحه اصلی شبیه به که در تور

این COVID-19 pandemic ثابت می کند ما در زمان نامشخص است. پس از یک فقیر شروع به 2020 فصل (Sharma تا به حال پنج از دست رفته کاهش در شش شروع می شود در تور اروپایی) من بانکی قهرمان هندی باز به عقب بر گردیم به حساب برای بازی های المپیک توکیو. اما من اینجا هستم در خانه نشسته و در تلاش برای ایجاد بهترین از داخل خانه ماندن پس از مستند. من باید اعتراف صرف وقت با پدر و مادر و خواهر و مادر می دهد و این احساس منجر به یک زندگی عادی است که به دور از لرز از زندگی یک چمدان.

بازی به تعویق افتادن به فضای تنفس برای جزوات مثل من که هنوز به این درجه اما در این ساعت ماندن در داخل خانه و امن است و مهم تر از بازی گلف است. پس از تمرین در محدوده Chandigarh باشگاه گلف کار در کوتاه بازی و ساخت برخی از تنظیمات به وضعیت من به بازی این دوره با مربی جسی Grewal اما خاموش, خراب, همه برنامه های.

با عمل محدود به مصرف رایگان نوسانات پیکور در باغ و قرار دادن بر روی فرش در اتاق نشیمن من هم برای تناسب اندام. از آنجا که تمام ورزشگاه در حال خاموش و در حال اجرا در جاده ها بیش از حد آسان نیست برنامه در صفحه اصلی است که شبیه به یک است که من به دنبال در تور است. من نمی حمل وزن و تمرکز در بدن فعال سازی تمرینات با گروههای مقاومت و طناب. من شده اند به قصد کار بر روی کتف و متفقین مجموعه از عضلات. از آن خواهد شد زمان و صرف و دور از گلف.

قصد نیز به یادگیری گیتار در یوتیوب اما این آرزو را به صبر که من باید برای یک خرید و بازارها بسته است. بزرگترین قرعه کشی بودن در خانه به مزه مادر من ظرافتهای. عادات غذا خوردن ما ساده هستند اما عشق و مراقبت است که با او آماده rajma chawal باعث چهارشنبه ها و یکشنبه ها ویژه. بقیه از آن است که روز daal و subzi اما من تا به حال platefuls از غذا های مورد علاقه در طول تعطیلات آخر هفته.

با برخی از زمان به عنوان خوانده شده, من برداشت ‘ورزشی ژن: در داخل علم فوق العاده ای عملکرد ورزشی’ و آن را دشوار است برای قرار دادن پایین است. نویسنده دیوید اپستاین از مطالعات موردی در سراسر ورزشی و چگونه برخی از ورزشکاران متولد شده با ژن های خاصی است و دیگران باید به کار سخت تر به اکسل. داستان انگلیسی, triathlete Chrissie Wellington جذاب است. او شروع به در اواخر بعد از کار در حوزه های مختلف اما در ادامه برای تبدیل شدن به یک مرد آهنین مسابقات سه گانه قهرمان جهان. او را به یک زندگی بدون محدودیت و الهام بخش برای جوان جزوات مثل من.

همانطور که به رابین بوز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *