اولین واکسن در آفریقا آغاز خواهد شد برای Covid-19 دادگاه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آفریقا مشارکت برای اولین بار در یک Covid-19 واکسن آزمایشی آغاز شده و روز شنبه به عنوان داوطلب دریافت تزریق توسعه یافته در دانشگاه آکسفورد در بریتانیا در حالی که به گفته مقامات این قاره از 1.3 میلیارد نفر از مردم را نمی توان پشت سر گذاشت.

این مقیاس آزمایشی در حال انجام است در آفریقای جنوبی بریتانیا و برزیل. آفریقای جنوبی نزدیک به یک سوم از آفریقا را تایید موارد با بیش از 106 ، 000 از جمله بیش از 2100 مرگ و میر. این کشور اواخر روز سه شنبه گزارش داد که یکی از بزرگترین روز مرگ و میر 111.

قاره آفریقا در حال حاضر نزدیک به 325,000 موارد به عنوان کشورهای شل محدودیت تحت فشار اقتصادی از شهروندان که می گویند آنها برای تغذیه خانواده خود را. کمبود تست مواد و تجهیزات پزشکی باقی می ماند یک مشکل به آفریقا می تواند تبدیل به آینده جهان ،

همه گیر شد و تاخیر در آفریقا “است اما چیدن سرعت بسیار سریع” آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری رئیس جان Nkengasong گفت: با یک شیب افزایش در تعداد موارد و مرگ و میر.

“مگر ما در حال حاضر عمل آفریقا در معرض خطر بودن از پشت بر روی واکسن جهانی” او هشدار داد یک قاره بحث و خواست که محلی برای تولید و تخصص علمی نقش کلیدی داشته باشد.

کامرون اوگاندا تانزانیا و کنیا و آفریقای جنوبی همه را به شدت توسعه یافته کارآزمایی بالینی قابلیت, گفت: سلیم Abdool کریم صندلی آفریقای جنوبی وزرا کمیته مشورتی برای Covid-19.

سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus خواست که عرضه اولیه هر Covid-19 واکسن مستقر می شود که در آن مورد نیاز است و نه بر اساس “توانایی پرداخت.” Tedros همچنین اعلام کرد که از این هفته تمام 54 از آفریقا کشور در حال حاضر دارای آزمایشگاه ظرفیت آزمون برای کوروناویروس.

در ماه فوریه فقط دو کشورهای آفریقایی تست می تواند برای ویروس. این قاره برای اولین بار ویروس مورد گزارش شده در فوریه. 14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>