بانوی اول Melania Trump اعلام کرد باغ گل رز ‘نوسازی’ پروژه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Melania Trump اعلام کرده است قصد دارد به انجام مجدد کاخ سفید به باغ گل رز را به آن را بیشتر در خط با طراحی اصلی اجرا شده در طول دهه 1960 کندی دولت.

بانوی اول می گوید روز دوشنبه در بیانیه ای که چند دهه از استفاده و تغییرات ایجاد شده برای حمایت از مدرن ریاست جمهوری گرفته اند تلفات در فضای درست کردن دفتر بیضی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است با استفاده از باغ گل رز خیلی بیشتر به تازگی به اظهارات و نگه اخبار کنفرانس ها در سن coronavirus. بانوی اول نیز به میزبانی دولت شام برای استرالیا در باغ سال گذشته است.

برنامه های شرح داده شده توسط بانوی اول شامل بازگشت به باغ گل رز به اصل خود 1962 رد پا با بهبود زیرساخت ها و زهکشی و محیط بهتر برای گیاهان و گل.

نوسازی نیز شامل ساخت فضای بیشتر در دسترس برای افراد معلول و پیشرفت های سمعی و بصری و پخش نیازهای او گفت:.

“این بسیار عمل کاشت یک باغ شامل کار سخت و امیدوارم که در امکان یک آینده روشن گفت:” خانم تهمت که می افزاید: پروژه باغ به یک لیست دیگر کاخ سفید بازسازی از جمله نوسازی قرمز و آبی در اتاق و ساختمان تنیس غرفه در جنوب چمن.

“حفظ تاریخ و زیبایی از کاخ سفید و زمینه آن عهد به ملت ما تعهد به مراقبت از این چشم انداز و تعهد ما به آمریکا, آرمان حفاظت از آنها را برای فرزندان ما و فرزندان خود را برای نسل های آینده است,” او گفت:.

نوسازی طرح تایید شده توسط این کمیته برای حفظ و نگهداری از کاخ سفید یک کمیته مشورتی. این پروژه نیز پشتیبانی می کند با خدمات پارک های ملی است که مراقبت را برای کاخ سفید به دلایل و پرداخت خواهد شد برای استفاده از کمک های مالی خصوصی کاخ سفید گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>