اولین بار, Karnataka, در حال حاضر, Madhya Pradesh: کنگره دست دولت پس از دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | به روز شده: مارس 20, 2020 6:47:57 pm

madhya pradesh congress mlas hostage, bjp holds hostage congress mlas in itc manesar, kamal nath mp govt, congress govt madhya pradesh, shivraj singh chouhan Madhya Pradesh وزیر کمال نات استعفا از پست در روز جمعه. (عکس)

در یک فضای فقط نه ماه کنگره دهکدهای از دست داد قدرت در دو ایالت در کشور— کارناتاکا و Madhya Pradesh— به عنوان یک نتیجه از شورش خود قانونگذاران بالا بردن سوال در بندى در آن دولت واحد و ناتوانی رهبری ملی برای حل و فصل مسائل از جمله.

در جمعه , Madhya Pradesh وزیر کمال نات اعلام کرد که از کار در یک کنفرانس مطبوعاتی در بوپال پس از 22 حزب خود را MLAs استعفا داد. تصمیم به ارمغان آورد و پرده را در 15 ماه دولت که Nath رهبری پس از خود را به پیروزی در نوامبر سال 2018 است. در انتخابات کنگره در حال ظهور به عنوان تنها-بزرگترین حزب با 114 MLAs و قادر به عبور از علامت نیمه راه از 116 با کمک SP, BSP MLAs و مستقل.

استعفای 22 کنگره MLAs و ممکن است عیب به BJP در متعاقب آن bypolls آمده در زمینه خروج از Jyotiraditya Scindia از کنگره است. یک رهبر با نفوذ در گوالیور-Chambal کمربند و ابزاری در پیروزی این کنگره در منطقه در 2018, Scindia عبور بیش از به BJP پس از او گزارش توبیخ توسط Nath و Digvijaya سینگ. Scindia در حال حاضر غرق انتقام حزب سابق خود و با سازماندهی سقوط آن از قدرت است. او وفاداران که استعفا داد و همه انتظار می رود برای پیوستن به BJP و مسابقه bypolls در نیلوفر آبی نماد است.

قبل از او در ارائه استعفا نامه به فرماندار نات با اشاره انگشتان دست در BJP و آن سیاست از اسب-معاملات پشت شورش از خود MLAs. Nath به طور مداوم نگهداری می شود که MLAs شد shepherded به رفت و آمد مکرر در بنگلور با زور و بازداشت وجود دارد. بی جی پی در بخشی از آن رد آن ادعا و گفت: MLAs ناراضی بودند در حزب خود را.

jyotiraditya scindia, jyotiraditya scindia joins bjp, Rahul gandhi, Sonia ganshi, leaders leaving congress, conhress party, indian express UPA رئیس سونیا گاندی و سابق کنگره و رئیس جمهور راهول گاندی. (عکس)

این اسکریپت که در Madhya Pradesh بیش از دو هفته گذشته بود که به طرز مرموزی آشنا به یک بازی که در کارناتاکا سال گذشته است. پس از انتخابات مجلس وجود دارد کنگره و JD(ع) با وجود مبارزات به طور جداگانه تشکیل یک اتحاد به رهبری دولت است. اما ظرف یک سال از تشکیل دولت, نارضایتی در درون رهبران دو طرف به سرعت افزایش یافت به جلو در نشانه روشن است که اتحاد بود نه رفتن به گذشته است. در نهایت 16 قانونگذاران کنگره-JD(S) ترکیب و دو مستقل استعفا داد صندلی خود را ارسال تکان خوردن به دولت است. با وجود تلاش های متعددی در آوردن آنها را در برابر اکثریت MLAs حاضر به تن. در کف تست کرد که در ماه جولای سال 2019 حاکم JD(ع)-کنگره ترکیب از دست داد اعتماد رای 100-107 هموار کردن راه برای مخالف بی جی پی به قدرت رسیدن دوباره.

با سقوط نماینده دولت و کنگره در حال حاضر در قدرت را فقط در سه کشور است و بخشی از ائتلاف دولت ها در دو کشور دیگر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>