اولین تصاویر از هند از ویروس باعث Covid-19 اسیر توسط دانشمندان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اولین تصاویر از هند از coronavirus باعث Covid-19 بیماری گرفتار شده اند توسط دانشمندان در پونا با استفاده از انتقال الکترون میکروسکوپ تصویربرداری. آنها منتشر شده در مجله تحقیقات پزشکی.

تصاویری از Sars-Cov-2 ویروس است که باعث Covid-19 هستند از سواب گلو از اولین آزمایشگاه مورد تایید شده در هند در 30 ژانویه سال 2020 است. زن در میان سه دانش آموز تحصیل در رشته پزشکی در ووهان تشخیص داده شد با Covid-19 پس از بازگشت به خانه.

Covid-19 آلوده حداقل 540,000 نفر کشته و نزدیک به 25000 پس از اولین خوشه ای از موارد شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر 2019.

تصاویری از ویروس از Covid-19 مورد از کرالا نشان می دهد که Sars-Cov-2 ویروس شباهت Mers-Cov ویروس است که باعث می شود Middle East Respiratory Syndrome coronavirus در سال 2012 و 2002 Sars-CoV ویروس است که باعث سندرم حاد تنفسی (سارس) coronavirus.

“کروناویروس یک تاج مانند ظاهر و این خوشه در سطح این خانواده ویروس نام خود را به عنوان corona به معنی تاج در لاتین. آنها تکامل یافته اند به تشخیص انواع گیرنده از جمله پروتئین گیرنده و گیرنده های قند را وارد سلول اول به رسمیت شناختن یک میزبان-همراه-سطح گیرنده برای ویروسی پیوست و پس از آن ترکیب ویروسی و میزبان غشاء برای ورود گفت:” دکتر Nirmal K Ganguly سابق مدیر کل شورای تحقیقات پزشکی هند.

“این تصاویر انتقادی به مطالعه جهش در نمونه های بالينی و کمک شناسایی منشاء ژنتیکی و تکامل این ویروس است که کمک خواهد کرد که درک کنند که چگونه این ویروس منتقل شده از حیوانات آلوده به انسان چگونه مردم-به-مردم انتقال آغاز شده و این که آیا آن است که هنوز هم در حال جهش است که اطلاع رسانی خواهد شد کار بر روی توسعه داروها و واکسن گفت:” دکتر Ganguly.

تعیین توالی ژن نمونه از کرالا انجام شده در NIV پونا یافت ویروس بود 99.98% مطابقت با این ویروس در چین در ووهان.

“یک ویروس خاص ذرات بسیار خوب حفظ شده نشان امکانات بسیار معمولی از coronaviruses. این ذرات بود 75 نانومتر اندازه و نشان داد که تکه تکه لکه تجمع در سطح و متمایز پاکت طرح پایان دادن به در دور peplomeric (گلیکوپروتئین سنبله ویروسی سطح). این اتصال تنها به گیرنده های خاصی در سلول میزبان گفت:” دکتر Atanu باسو معاون مدیر و سر از میکروسکوپ الکترونی و آسیب شناسی در NIV پونا که منتشر تصویربرداری.

برای دریافت تصویر گروه خود را با استفاده از سانتریفوژ برای حذف باقی مانده از 500 ميکروليتر نمونه از سواب گلو از کرالا Covid-19 مورد تایید با استفاده از آن بسیار حساس توسط real-time polymerase chain reaction.

رویی (روشن کننده) حذف شد, ثبت در نهایی غلظت 1% گلوتارآلدئيد و جذب به یک کربن با پوشش 200 مش مس شبکه. منفی رنگ آميزي انجام شد با سدیم phosphotungstic اسید با توجه به مطالعه است.

شبکه شد و سپس مورد بررسی قرار زیر 100kV شتاب ولتاژ در یک سیستم انتقال الکترون میکروسکوپ و تصویر گرفته شده با استفاده از دوز پایین حالت توسط یک طرف دوربین نصب شده.

“هفت منفی-رنگ آمیزی ذرات ویروس که شبیه coronavirus مانند ذرات شد تصویربرداری در زمینه اسکن شده. این شامل شکل گرد ویروس با اندازه متوسط 70 تا 80 نانومتر و بنیاد ساختار سطحی داشتن پاکت بینی است که به طور متوسط 15±2 نانومتر اندازه” گفت: دکتر باسو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>