اولین دوز Covid-19 نامزد Covaxin اداره به 30-yr-در AIIMS دلم…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

فاز-من انسان کارآزمایی بالینی از هند برای اولین بار بومی-توسعه واکسن در برابر رمان coronavirus Covaxin شروع در AIIMS در اینجا در روز جمعه با اولین دوز تزریق داده می شود به یک مرد که در 30s.

در حال حاضر بیش از 3500 داوطلب ثبت نام کرده اند خود را برای محاکمه در AIIMS از روز شنبه گذشته از آنها نمایش حداقل 22 نفر در جریان است گفت: دکتر سانجی Rai استاد در مرکز جامعه پزشکی در AIIMS و محقق اصلی این مطالعه است.

“اولین داوطلب ساکن دهلی اکران شد دو روز پیش و در تمام سلامتی خود را به پارامترهای آن به ترتيب در محدوده طبیعی است. او همچنین هر گونه همکاری مرضی شرایط.

“اولین دوز 0.5 میلی لیتر تزریق عضلانی به او داده شد حدود 1.30 ساعت. هیچ فوری عوارض جانبی مشاهده شده اند تا کنون. او تحت نظر به مدت دو ساعت و نظارت خواهد کرد برای هفت روز آینده,” Rai گفت. چند شرکت کنندگان داده می شود این واکسن در روز شنبه پس از غربالگری گزارش آمده است.

AIIMS-دهلی نو است که در میان 12 سایت انتخاب ، که توسط شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) برای انجام فاز I و II تصادفی دو سو کور کنترل شده با پلاسبو بالینی از Covaxin.

در مرحله اول واکسن خواهد بود تست شده بر روی 375 داوطلب و حداکثر 100 از آنها خواهد بود از AIIMS. فاز دوم شامل حدود 750 داوطلبان از 12 سایت هم Rai گفت. فاز اول این واکسن آزمایشی انجام خواهد شد در افراد سالم سالخورده 18-55 سال بدون داشتن شرکت مرضی شرایط. زنان با بارداری نیز انتخاب شده بود به عنوان بخشی از آزمایشی در مرحله اول. در مرحله دوم 750 نفر استخدام خواهد شد بین 12-65 سال AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria گفته بود.

در حال حاضر حدود 1800 نفر داوطلب ثبت نام کرده اند خود را برای محاکمه در AIIMS او گفته بود.

“در مرحله اول ما دیدن ایمنی واکسن است که از اهمیت اولیه و دوز محدوده نیز محاسبه می شود,” او گفت:.

وجود دارد سه فرمولاسیون واکسن و هر موضوع داده خواهد شد و هر یک از این فرمول در دو دوز دو هفته از هم جدا.50 کمترین قدرت دوز از این واکسن استفاده کنند. اگر آن را یافت به امن در آنها و سپس از آن خواهد شد با توجه به یکی دیگر از 50 بيمار در دوزهای بالا acording به رای.

Covid-19 واکسن نامزد Covaxin توسعه یافته توسط حیدرآباد بر اساس بهارات زیست فناوری با همکاری ICMR و موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) حال به تازگی تشویق برای انسان آزمایش های بالینی از داروهای کنترل کننده به طور کلی از هند (DCGI).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>