اولین coronavirus مثبت عفونت در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک عضو معاون رئيس جمهور مایک پنس کارکنان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus, بیانیه ای از کاخ سفید در روز جمعه تایید کرد و اضافه کرد که نه رئيس جمهور و نه معاون رئیس جمهور تا به حال یک تماس نزدیک با کارمند.

“در این شب به ما اطلاع داده شد که یک عضو دفتر معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای Coronavirus” پنس سخنگوی کتی میلر در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد به طور قابل توجهی “نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد است.”

بیشتر کشورهای ایالات متحده صادر کرده اند stay-at-home سفارشات در روز جمعه قفل کردن ساکنان خود را محرومیت خدمات ضروری کارگران و سفر به مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر به عنوان کشور شاهد افزایش عفونت های جدید و مرگ و میر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود آزمایش هفته گذشته ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس پس از یک عضو از یک بازدید هیئتی از برزیل که او تا به حال میزبانی برای شام آزمایش مثبت برای coronavirus.مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون تبدیل شده تا منفی. اما پنس که سران کاخ سفید نیروی کار در coronavirus شیوع مورد آزمایش قرار نگرفته است.

رئیس جمهور تهمت را از دست داده و شیوع آمد تحت نظارت به عنوان واشنگتن پست گزارش داد او نادیده گرفته هشدارهای مکرر از ما سازمان های اطلاعاتی در مورد تهدید رو به رشد این کشور به وقوع گسترش به کشورهای خارج از چین, کانون که خود مشاوران قادر به متقاعد کردن او را به شدت از این وضعیت تا همین اواخر.

حداقل 236 نفر کشته شده اند و هزاران نفر آلوده شده اند تا کنون در میان نگرانی ها در مورد سلامت ظرفیت سیستم برای مقابله با شیوع.

ایلینوی, فلوریدا, و, کانکتیکات, ایالات پیوست کالیفرنیا و نیویورک جمعه با ماندن در خانه و اقدامات مشابه محدود کردن جنبش از ساکنان غیر ضروری کسب و کار و کارگران است.

“من نمی آیند به این تصمیم به راحتی” ایلینوی فرماندار J B پریتزکر یکی از اعضای خانواده که تاسیس هایت گروه از هتل ها. گفت: در یک کنفرانس خبری. “من به طور کامل می دانیم که در برخی موارد من انتخاب بین زندگی مردم و صرفه جویی در معیشت مردم. اما در نهایت شما نمی توانید امرار معاش اگر شما زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>