فیرث در برابر سیم برای سخنرانی در برابر Adityanath; ویرایشگر می گوید حمله به آزادی مطبوعات

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | انتشار: 2 آوریل سال 2020 2:51:58 am

UP police, FIR against The Wire, The Wire derogatory remarks against Yogi Adityanath, Yogi Adityanath در یک بیانیه Siddharth Varadarajan موسس سردبیر سیم توصیف شاه به عنوان یک “آشکار حمله به آزادی مطبوعات”. (فایل عکس/بازنمودی)

فیض آباد پلیس در روز چهارشنبه تسلیم FIR در برابر ناشناخته سردبیر سیم به اتهام ساخت اظهارات موهن علیه, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath در وبلاگ خود در شهر Kotwali ایستگاه پلیس.

در یکی دیگر از شاه تسلیم در ایودیا ایستگاه پلیس در کابل یک ساکن محلی به نام Harvajan Goud تسلیم FIR در برابر یک “Siddharth” به اتهام ساخت قابل اعتراض در برابر سخنان Adityanath در یک صدای جیر جیر.

اولین شاه بوده و تسلیم در برابر یک “سردبیر سیم (نام و آدرس نامعلوم)” تحت IPC بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) و 505(2) (اظهارات ایجاد و یا ترویج دشمنی و نفرت و یا بد بین کلاس ها). شاکی در مورد ایستگاه خانه افسر شهرستان kotwali ایستگاه پلیس Nitish کومار Srivastava.

مورد دوم تسلیم شد تحت IPC بخش 188 و 505(2) و همچنین در بخش 66D از فناوری اطلاعات (متمم) قانون 2008, پلیس گفت:.

در یک بیانیه Siddharth Varadarajan موسس سردبیر سیم توصیف شاه به عنوان یک “آشکار حمله به آزادی مطبوعات”.

با توجه به Srivastava شاه سردبیر سیم نوشته بود: “در روز Tablighi Jamaat رویداد برگزار شد. یوگی Adityanath اصرار داشت که یک نمایشگاه بزرگ برنامه ریزی شده برای ایودیا به مناسبت Ram Navami از 25 مارس تا آوریل 2 را ادامه دهید به طور معمول در حالی که Acharya Paramhans گفت که خداوند رم محافظت خواهد جانبازان از coronavirus. یک روز پس از [نخست وزیر نارندرا] مودی اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد مانند ملی مستند در مارس 24, Adityanath نقض دستورالعمل های رسمی برای شرکت در یک مراسم مذهبی در ایودیا همراه با ده ها تن از مردم است.”

Srivastava گفت: “بررسی خواهد بود انجام شده در این مورد است.”

در بیانیه Varadarajan گفت: “من آمده اند به دانستن از طریق رسانه های اجتماعی است که یک شاه ثبت شده است در بخش 188 و 505(2) IPC در برابر سیم.

“لخت مطالعه از شاه نشان می دهد که آن را با انگیزه های سیاسی و جرائم استناد هستند و نه حتی از راه دور ساخته شده است. ثبت نام از FIR است آشکار حمله به آزادی مطبوعات است.

“دولت یوگی Adityanath در اوتار پرادش به نظر نمی رسد به یاد گرفتیم هر چیزی با وجود تنگی گذشت در برابر آن توسط دیوان عالی کشور در ژوئن 2019 زمانی که دادگاه دستور آزادی این روزنامه نگار Prashant Kanojia که دولت تا به حال به طور غیر قانونی دستگیر شد. حق آزادی که یک حق اساسی و غیر قابل مذاکره دادگاه گفته بود.

“چه شاه می گوید: من اعلام کرده اند که وزیر Adityanath با حضور در یک رویداد مذهبی در ایودیا در مارس 25, پس از نخست وزیر اعلام کرده بود ملی مستند — یک ماده از رکورد است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر