آتش سوزی در Ghaziabad را غیر قانونی کارخانه کشته شدن 8; پروب دستور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هفت زن و 18 ساله بودند سوخته به مرگ و 11 نفر دیگر مجروح در یک آتش سوزی که از طریق غیر قانونی کارخانه تولید poppers حزب در Ghaziabad منطقه Modinagar شهر, مقامات گفت.

وزیر یوگی Adityanath توجه داشته باشید از زمان حادثه و خواسته مقامات برای انجام فوری پروب منطقه دادرس آجی شانکار Pandey, گفت:, و اضافه کرد که او در حال حاضر دستور امرانه تحقیق حادثه. یک گزارش اطلاعاتی (شاه) خواهد بود و تسلیم در برابر فرد عامل کارخانه و او خواهد شد به زندان Pandey به خبرنگاران گفت: در Bakharwa ایجاد کرد که در آن کارخانه واقع شده است.

“ما در بر داشت سستی در بخشی از پلیس محلی پست به اتهام او به عنوان هنرپیشه اول با یک انتظار می رود که دانش در مورد کارخانه. CM اعلام کرده است جبران تومان 4 لاخ هر به خانواده مرحوم” Pandey گفت.

سرپرست ارشد پلیس Kalanidhi Naithani گفت: “این کارخانه غیر قانونی بود که ما هیچ اسناد و مدارک و یا سوابق عملیات های خود و یا اجازه.”

مقامات اداره آتش نشانی که صحبت در خواست نامش فاش نشود گفت: تولید اقلام مواجه نگردند, در مجموعه آتش حدود 4 بعد از ظهر. کارشناسان پزشکی قانونی بودند طناب در جهت تعیین علت دقیق آتش. تمام 11 مجروح زنان هستند.

“وجود دارد هیچ اقدامات ایمنی و کارخانه نیست هر گونه مجوز. آن عامل به طور غیر قانونی. وجود دارد 25-30 زنان شاغل به عنوان کارگران حتی کودکان استفاده می شود به کار در اینجا” گفت: Bupender کومار یک روستایی.

روستاییان ادعا شده که این کارخانه اداره می شد و به طور غیر قانونی توسط یکی Nitin Chuaudhary و شریک زندگی خود را Momeen. حمله پلیس انجام شد حدود دو هفته پیش اما این عملیات ادامه داد: تاثیر پذیری آنها گفت.

پس از این حادثه مقامات در Ghaziabad دولت و پلیس با عجله به نقطه. Modinagar قانونگذار Manju Siwach هم در بازدید از این سایت.

“کارخانه تولید poppers استفاده می شود که برای جشن تولد. این کار قرار بود به طور غیر قانونی و مواد منفجره مواد شیمیایی است که نیز ذخیره می شود, آتش,” او گفت:.

بعد از روستاییان مسدود شده جاده و شعار علیه مقامات.

“روستاییان خواستار شدند سختگیرانه عمل به عنوان کارخانه ادامه عملیات خود را. عمه من تا به حال مشغول به کار وجود دارد سال گذشته…او داده شد برای 4,500 تومان در ماه است. او رفت و به کار در 8 صبح و بعد ما متوجه شدیم که او در آتش” گفت: Sahil برادرزاده یکی از قربانیان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>