این آسام پلیس تسلیم پرونده سابق زن کارمند که موفق به ارسال کلمه عبور از شناسه های ایمیل قبل از ترک دفتر به دلیل که دولت ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) اطلاعات رفت و آفلاین.

تمام اطلاعات نهایی NRC لیست برای آسام منتشر شده در سال گذشته رفت و آفلاین در ماه ژانویه پس از آنکه مقامات موفق به تمدید قرارداد خود را با Wipro آن پیمانکار مسئول ذخیره سازی اطلاعات.

فهرست نهایی بودند از مطالعه حذف نام از 19 لاخ متقاضیان از مجموع 3.3 کرور که در زمینه اعمال می شود برای ورود. با رفتن اطلاعات به صورت آفلاین آنها قادر به بررسی وضعیت خود و یا دانلود لیست سوابق.

NRC مدیر اجرایی Chandana Mahanta روز چهارشنبه شکایت علیه سابق زن مدیر پروژه (نام محفوظ) متهم او را از به اشتراک گذاری رمزهای عبور از دو ایمیل رسمی IDs قبل از او استعفا داد و در ماه نوامبر سال گذشته است.

“این NRC updation فرآیند بسیار حساس است در طبیعت و در حال انجام است و سپس تحت نظارت مستقیم Hon’ble دیوان عالی کشور است. ایمیل های ذکر شده در بالا شامل بسیار حساس مکاتبات/اطلاعات در NRC گفت:” شکایت.

“غیر مجاز در اختیار داشتن کلمه عبور توسط او (زن کارمند) است که در تخلف از بخش 5 از قانون اسرار رسمی سال 1923 به عنوان آن است که مرتبط با امنیت ملی و تمامیت” به آن اضافه شده است.

بازرس Utpal Changmai منشی-در-مسئول Paltanbazar ایستگاه پلیس که در این مورد شده است تسلیم آگاهانه است که تحقیقات در جریان است و آنها خواهد بود سوال نگران زن کارمند.

زن کارمند نیست در پاسخ به HT اما او گفت: یک کانال تلویزیونی محلی بیش از تلفن است که او تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود رمز عبور به علت ترس آنها خواهد شد به بیرون درز کرد. او افزود که پس از داده های آنلاین رفت و این موضوع را به اطلاع او رمز عبور به اشتراک گذاشته شده اند NRC مقامات.

در ضمن آسام آثار عمومی (APW) محلی غیر دولتی است که اصلی دادخواست در دیوان عالی کشور (بر اساس آن دادگاه راس کارگردانی به روز رسانی ثبت نام) دارای تسلیم FIR در برابر Prateek Hajela سابق دولت NRC هماهنگ کننده.

مقامات در آسام را متهم به Hajela که منتقل شده به Madhya Pradesh در ماه نوامبر سال گذشته پس از دیوان عالی کشور, بخشنامه ها, از عدم تمدید قرارداد با Wipro پس از آن منقضی شده در اکتبر که منجر به داده ها رفتن نیست.

با توجه به گزارش زن کارمند استعفا از پست خود در روز Hajela انتقال به, Madhya Pradesh.

در آن شاه تسلیم با اداره تحقیقات جنایی (CID) در هفته گذشته APW متهم کرده است Hajela از دستکاری با NRC لیست نهایی نقض دیوان عالی کشور, بخشنامه ها, جعل و جرایم اینترنتی در میان دیگران.

“خاص وجود دارد موارد که در آن دو نفر اعلام شده خارجی توسط دادگاه اخذ شده در NRC لیست نهایی به عنوان شهروندان است. اما زمانی که ما مطرح خود را از وضعیت برنامه رو تغییر از ‘قبول’ به ‘رد’. این نشان می دهد Hajela باید دیده NRC داده و با دستکاری آن را به طور غیر قانونی گفت:” APW جمهور Aabhijeet Sharma.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im