پر کردن موارد به زودی برو دیجیتال در دیوان عالی کشور

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پر کردن موارد و دادگاه در دیوان عالی هند به زودی دیجیتال, رئیس دیوان عالی کشور e-کمیته عدالت DY Chandrachud گفت: در جلسه روز یکشنبه برای رسیدگی به عملکرد دادگاه در نور coronavirus تهدید.

این جلسه به ریاست رئیس دادگستری هند SA Bobde و قضات آرون میشرا UU Lalit DY Chandrachud و L Nageswara Rao.

عدالت Chandrachud مطمئن باشید در این جلسه که “مردم با مردم” تماس کاهش خواهد یافت در انگلستان با معرفی دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس. از همه مهمتر پر از موارد نیز بدون کاغذ از طریق e-پر کردن. پس از ویدئو کنفرانس معرفی, هوشمند, تلویزیون نصب خواهد شد در مطبوعات سالن برای راحتی از روزنامه نگاران عدالت Chandrachud گفت.

جلسه دیگری برگزار خواهد شد در روز چهارشنبه این هفته به بحث در مورد جزئیات بیشتر در مورد این. مراحل بالا را دادگاه به طور کامل دیجیتال آغاز شد در طول تصدی سابق CJI JS Khehar. اما پس از بازنشستگی خود را در ماه اوت سال 2017, پروژه قرار گرفت, در backburner.

CJI Bobde روشن ساخته است در جلسه روز یکشنبه که با وجود coronavirus تهدید وجود دارد نمی توان به تعطیلی کامل دادگاه آنها را مجبور به تابع هر چند در صورت محدود. این کارشناسان پزشکی که با حضور در جلسه صادر کشت از دستورات برای مبارزه با گسترش coronavirus که به احتمال زیاد اجرا از 16 مارس زمانی که دادگاه دوباره باز می شود و پس از آن در هفته های طولانی هولی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>