FIH Pro League: هند سر و صدا پشت ضرب و شتم استرالیا در ضربات پنالتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ده دقیقه قبل از پوش بک هند استراحت بازیکنان Akashdeep Singh, Mandeep سینگ و SV Sunil بودند در غرفه تماشای استرالیا تا گرم شود. “این یک باریک از دست دادن گذشته ، ما می تواند تحت فشار قرار دادند و آنها را به shootouts. اما ما آنها را ضرب و شتم امروز” Mandeep گفت: به عنوان او کاملا مشاهده استرالیا.

چاشنی رو به جلو صدا تعیین می شود. میزبان نا امید شد پس از از دست دادن اولین مسابقه به دفاع از ليگ قهرمانان 3-4 با وجود عقب کشیدن دو گل در سه ماهه پایانی.

اما هند به جلو انجام شده است که در اواخر شتاب به بازی دوم در Kalinga ورزشگاه در روز شنبه به ضرب و شتم جهان شماره 2 لباس 2-2 (3-1) از طریق shootouts کسب اولین پیروزی خود را بیش استرالیا از نوامبر 2016.

هند همسان استرالیا به سرعت به همان اندازه به اشتراک گذاشته شده در اختیار داشتن (50%) و 28 دایره نفوذ به استرالیا 27. از همه مهمتر, دروازه بان روابط عمومی Sreejesh و کریشن Pathak که در حال تغییر در هر سه ماهه را نجات داد نه همه گوشه مجازات و مجازات سکته مغزی به کمک شماره 4 سمت ضرب و شتم استرالیا برای اولین بار در 10 نشست.

چاشنی Sreejesh به نجات آمد دوباره با نگه داشتن سه چهار استرالیا تلاش در shootouts—تنها Daniel Beale گل—در حالی که هند معاون کاپیتان Harmanpreet سینگ FIH نوظهور بازیکن سال Vivek ساغر پراساد و Lalit Upadhyay همه تبدیل شود.

بازی در زمان خاموش در سرعت بالا و بازدید کنندگان به دست آورده خود را برای اولین بار مجازات گوشه 31 ثانیه از بازی که یک پرواز Sreejesh ذخیره شده را با دست راست خود را. استرالیا, مجبور, سه گوشه مجازات در سه ماهه اول اما Amit Rohidas رهبری دفاع با عجله به کشیدن-سوسو جرمی هیوارد در هر زمان برای خنثی کردن تلاش.

هند به طور منظم counterattacked به عنوان بازی به طور مداوم تغییر از یک نیمه از زمین به طرف دیگر. به زودی, استرالیا تبدیل گوشه مجازات اما یک درخواست تجدید نظر برای انسداد در Sreejesh تایید شد توسط این ویدئو داوری حاکم کردن هدف است. در 17 دقیقه بینام Jarmanpreet سینگ از دست رفته یک شانس بزرگ خود را با کف دست زدن رفتن فقط از پست سمت چپ.

استرالیا که شکست بن بست زمانی که ترنت Mitton (23 دقیقه) تبدیل شده از باریکترین حاشیه. Pathak ضرب و شتم قرار گرفت و در نزدیکی پست وجود ندارد و ترک مقدار فضا اما Mitton هنوز هم فشرده در آمار.

هند counterattacked به کسب سه back-to-back مجازات گوشه Rupinder Pal Singh (25) تبدیل برای اولین بار به هند در شرایط سطح. او کم از طریق تکان دادن پاها از استرالیا دروازه بان تایلر Lovell شد Rupinder را پنجم هدف از این مسابقات است.

هند از دست رفته خود را دوم کامپیوتر به عنوان Harmanpreet را تلنگر ذخیره می شد Lovell اما دیگری به دست آورده و معاون کاپیتان خود را به ثمر رساند و اولین گل این مسابقات را برای قرار دادن هند در صدر است.

آن نگاه مانند هند ممکن است در نهایت ضرب و شتم استرالیا پس از یک تخته سنگ پاک در سه ماهه سوم. اما استرالیا کشیده سطح در عرض یک دقیقه به سه ماهه چهارم زمانی که بینام و آران Zalewski (46) در دایره سیلی در توپ.

استرالیا نیز اعطا سکته مغزی در 33 دقیقه اما تیم با نام تجاری آن را از دست رفته ارسال آن را به سمت راست پست.

هند نگهداری می شود فشار در سه ماهه پایانی اما Vivek پراساد و Nilakanta شارما از دست رفته شانس های متعدد قبل از استرالیا final PC—11 ثانیه از hooter—ذخیره شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>