FIH Pro League: کاپیتان Manpreet سینگ مذاکرات تاکتیک جلوتر از استرالیا challen…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند مردان تیم هاکی بازی در FIH لیگ برتر برای اولین بار باید به یک فوق العاده شروع می شود. تعجب پیروزی بر هلند – همان اپوزیسیون قدرتمند که آنها را در یک چهارم نهایی از جام جهانی 2018 و جام جهانی بلژیک پرسیده است: مدال امید برای هند در آینده بازی های المپیک توکیو. Manpreet نیست احساس فشار.

“من احساس نمی فشار” Manpreet می گوید هندوستان تایمز در مصاحبه ای منحصر به فرد. “قبل از بازی های المپیک, لیگ برتر برای ما بسیار مهم است. ما همان بازی تیم ما خواهد بود با بازی در توکیو. این تیم خیلی بهتر از جام جهانی 2018 – و ما تا به حال خوب بازی مقابل بلژیک و هلند. ما امیدواریم که در ادامه همان ورید. ما اولین هدف این است که برای بالا ما المپیک, استخر, بنابراین ما در حال آماده سازی خود را در راه همان,” او می گوید.

تحت مربی گراهام رید هند حمله طرز فکر تبدیل شده است به طور منظم از ویژگی های بر روی صفحه نمایش. ضد حمله به سبک بازی دیده می شد در بازی قبلی مقابل بلژیک زمانی که دفاع در نظر گرفتن مسیرهای هوایی برای ارسال آستین عبور به خط رو به جلو در داخل بلژیک دایره. هند در زمان 12 عکس در 23 دور نوشته که 11 در هدف بودند. Manpreet می گوید: این یک استراتژی است که تیم خود را در تلاش برای بهبود به ایجاد هدف-شانس به ثمر رساند.

همچنین بخوانید: توکیو برگزارکنندگان بازی های المپیک راه اندازی Hindi حساب توییتر

“ما در حال آموزش مدافعان ما برای اولین بار عبور توپ به مهاجمان. ما باید قوی مدافعان که به راحتی می توانید بازی های طولانی می گذرد – Rupinder Pal Singh, Harmanpreet Singh, Varun کومار, Amit Rohidas – آنها شده اند اجرای طولانی عبور می کند واقعا به خوبی در گذشته چند بازی. این یک استراتژی ما در حال کار و تلاش برای بهبود به طوری که آن را به نفع این تیم در بازی های آینده است.”

یکی دیگر از بهبود دیده می شود تحت مربی رید شده است در دفاع از مجازات گوشه. در حالی که هند را به ثمر رساند 5 از 15 گوشه مجازات تا کنون در لیگ برتر آنها را در دفاع از 23 27.

“گوشه مجازات یکی از مناطق اصلی هر تیم با این نسخهها کار بر روی. بنابراین ما می باشد. در دفاع ما کار واقعا سخت در آموزش مسدود کردن گوشه مجازات. ما واقعا خوب بازیکنان ما در دفاع – Amit Rohidas مسدود واقعا خوب در چهار بازی. او به طور مداوم متوقف می شود با پاهای خود را و پس از آن به تصویب توپ. بهتر است ما قادر در دفاع از رایانه های شخصی آن بهتر خواهد بود برای ما” Manpreet می گوید.

“در حمله به ما واقعا خوب dragflickers – بنابراین بیشتر رایانه های شخصی ایجاد می کنیم ما باید شانس بیشتری برای به ثمر رساندن اهداف” او می افزاید.

رید ساخته شده و هفت تغییر در تیم خود را در بازی قبلی پا در برابر بلژیک برای تست کردن نیمکت قدرت است. هافبک RajKumar Pal برخی از زمان بازی و نمایش داده می شود عملکرد خوب است. او نه تنها بازیکن برای گرفتن توجه در سال گذشته است. با عملکرد سازگار در 2019, Vivek ساغر پراساد تبدیل شده است به طور منظم در تیم است. او به تازگی موفق به دریافت FIH Rising Star جایزه سال.

“Rajkumar ساخته شده و اولین بازی خود را برای تیم – او تا به حال یک زن و شوهر از بازی های خوب. ما صحبت کرد و به او گفت که او لذت می برد بازی برای این تیم است. او گفت: همه بازیکنان ارشد واقعا انگیزه او. او واقعا خوشحال بود. ما جوانان مثل Vivek Sagar Nilakanta آنها در حال انجام واقعا خوب به عنوان به خوبی. بنابراین تعادل بین جوانان و بازیکنان با تجربه موفق بوده است برای ما می گوید:” Manpreet.

همچنین بخوانید: از کشتی سلطنتی به MMA هند Ritu Phogat

برای خود Manpreet کشف شده یک نقش دوگانه در زمان های اخیر. او لینک کلیک کنید تا دفاع با خط رو به جلو و نیز اجرا می شود به طول چمن را به حمایت از خود دفاع. “این است و نه فقط برای من بلکه برای همه در تیم” او می گوید. “کسانی که در حال حمله به همچنین نیاز به اجرای و کمک به دفاع. آگار apna ghar bachaoge به سلام به هدف kar paoge” او می افزاید.

27 ساله که به تازگی برای اولین بار هند به پیروزی FIH مردانه بازیکن سال جایزه می گوید: او در اولویت قرار می دهد به وظایف دفاعی خود را در حالی که مارک خود ، “من همیشه سعی می کنم بهترین من بدهید. اگر من می خواهم به این حمله نیاز به آگاهی از وظایف دفاعی نیز هست. بنابراین من نگه داشتن زیر مرد من مارک… من اولویت باقی می ماند و به دفاع از اولین.”

هند در حال حاضر چهره قهرمان سابق جهان استرالیا در دو لیگ برتر درگیری های روز جمعه و شنبه در Kalinga ورزشگاه. با رید در راس هند بازیکنان می توانید یک جامد مطالعه به سبک استرالیا هاکی و طرز فکر با توجه به او مربیگری Kookaburras فقط چند سال پیش. Manpreet نشان می دهد که پیام از سابق بین المللی استرالیا به تیم.

“رید شده است استرالیا مربی در گذشته به طوری که او به ما داده است خوب بینش به تیم استرالیا. اما او همیشه به ما می گوید به تمرکز بر ما و چگونه ما بازی. اگر ما بازی خوبی, پس از آن ما می توانید نمره و ما می توانیم از آن دفاع کند. بنابراین او همیشه به ما می گوید به تمرکز بر روی عملکرد ما,” او می گوید.

تیم استرالیا شناخته شده است تاکتیک های تهاجمی در زمین – چیزی که باعث شده است که مشکلات برای هند در گذشته است. Manpreet می گوید که این مهم است که به بازیکنان به از دست دادن سرد خود را در طول مسابقه برابر استرالیا و بهترین نتیجه را از هر وضعیت.

“استرالیا می تواند واقعا تهاجمی تیم آنها فشار زیادی است. اما مورد بحث ما است که ما نیاز به آرامش و نگه داشتن سر ما سرد بر روی چمن. اگر داوری می بیند ناپاک او را عذاب و ما می توانید استفاده از آن را,” او می گوید.

او می افزاید: “ما باید برای جلوگیری از گرفتن کارت. هاکی است که یک بازی سریع و حتی دو دقیقه کارت ثابت می شود واقعا پر هزینه برای این تیم است. بنابراین ما همیشه بحث در مورد که حتی اگر مخالف است اشتباه ما لازم نیست را به مشابه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>