FIH Pro League: هند با هدف ادامه اجرای خوب در برابر مدافع عنوان قهرمانی Aust…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در شروع سال چند هاکی کارشناسان امر پیش بینی کرده اند هند نشسته خیلی در مقام سوم با هشت امتیاز در FIH لیگ برتر جدول رده بندی پس از دو دور اول. اما کمی بیش از یک ماه بعد از انتظارات افزایش یافته است از گراهام رید-مربی ساز و برگ پس از اجرای چشمگیر در برابر تیم های برتر با وجود داشتن بازی نیست آنها را از دسامبر سال 2018 است.

مناسب گرسنه و مدبرانه هند ضرب و شتم جام جهانی 2018 runners-up, هلند, در, بازگشت به عقب قبل از بازی خیره کننده قهرمان جهان در بلژیک. هر چند ردیف 1-رتبه بندی تیم هند دست اول خود را از دست دادن از مسابقات در مسابقه بعدی—با توجه به یک زن و شوهر از کارهایی خطاها—رید بود بسیار تحت تاثیر قرار با تیم خود را نشان دهد و تشریح آن به عنوان یک “بسیار تکرار عملکرد”.

همچنین بخوانید: کاپیتان Manpreet سینگ مذاکرات تاکتیک جلوتر از استرالیا چالش

“ما می توانید بیرون بروید و این کار را دوباره و من نمی خواهد که هر گونه مشکلی با آن گفت:” رید. “ما باید یک بازی بد زندگی است. هر کس که. ما فقط نیاز به نگه داشتن که سازگاری با همه کار تاکتیک ها و غیره و ما فقط حفظ بهتر است.”

این Manpreet Singh-led هند نیاز به حفظ همان قوام—منهای خطا خودنمایی—برای سومین بار در یک ماه به عنوان چهره آنها احتمالا سخت ترین آزمون هنوز در لیگ برتر اولین—در برابر مدافع عنوان قهرمانی استرالیا در Kalinga ورزشگاه در اینجا در روز جمعه و شنبه.

پنجم در جدول امتیاز با شش امتیاز آن را دقیقا نمی یک رویا شروع به 2020 برای جهان شماره 2 تیم است. پس از بازگشت به عقب ضرر و زیان به بلژیک, استرالیا, استرالیا تقریبا مورد ضرب و شتم توسط بریتانیا در زمان تنظیم در سیدنی المپیک پارک قبل از نصب باز گشت به نفع خود از طریق مجازات shootouts. آن را تنها در آخرین بازی که آنها نگاه استرالیا از چکش بریتانیا 5-1.

“این یک مخلوط شروع برای ما در لیگ برتر تا کنون, اما ما امیدوار به صورت یک مبارزه دشوار در برابر میزبان گفت:” استرالیا سر مربی کالین دسته ای بود که به نام FIH مربی سال در هفته گذشته.

همچنین بخوانید: ما به راحتی می توانید ضرب و شتم استرالیا اگر ما بازی با توجه به برنامه – Chinglensana

نتایج غیر این قد و قامت تاریخ و تسلط این تیم از آنها روانی مزیت است. برای مثال آخرین بار به استرالیا نمی رسیدن به نیمه نهایی جام جهانی شد و در سال 1975 زمانی که این بازی روی چمن. آنها شده اند چندساله شماره 1 جهانی در دهه گذشته, گرفتن آواره یک بار در در حالی که مانند آنها توسط بلژیک در ماه گذشته.

در طول تاریخ بیش از حد Kookaburras شده است که ریاست تیم در مسابقات در برابر هند برنده 22 از آخرین 30, از دست دادن شش و دو به تساوی. در واقع استرالیا را نه طعم شکست در برابر هند از سال 2016 و سعی خواهد کرد به گسترش خود رکورد وارد محل برگزاری شش روز به acclimatise به شرایط ،

“آن را در خدمت ما به خوبی آماده سازی به روبرو هند دور از خانه در المپیک سال است. هند به خوبی انجام داده اند تا کنون بنابراین ما به دنبال به جلو به بازی آنها را در اینجا گفت:” استرالیا کاپیتان آران Zalewski.

گرسنه آنها ممکن است پس از متوسط گردش اما استرالیا روبرو خواهد شد یک آزمون دشوار در اولین دور از بازی های 2020 لیگ برتر در برابر تیم هند است که آموزش و بازی در همان چمن ماه. هند هم هوایی به شرایط اعتماد به نفس پس از ضرب و شتم دو تیم در طول سه هفته و به تازگی رز به دنیا شماره 4 در رتبه بندی.

تحت Manpreet که در هفته گذشته شد اولین بار هندی به نام FIH بازیکن سال هند در حال بازی برخی از بهترین و سازگار ترین هاکی در سال با وجود آزمایش های خود را روی نیمکت قدرت در چهار بازی تا کنون است.

همچنین بخوانید: Manpreet به رهبری هند در مقابل استرالیا در FIH لیگ برتر

برای استرالیا روابط هند ساخته شده و چهار تغییرات به تیم ملی از 24 انتخاب شده برای بلژیک. Akashdeep سینگ Sumit, Simranjeet سینگ و Varun کومار در Mandeep سینگ Kothajit سینگ Kadangbam, Gurjant سینگ و Shamsher سینگ.

“پس از دو شدت بالا مسابقات در برابر قهرمان جهان خواهیم بود رو به یکی دیگر از تیم قوی در استرالیا. ما باید دوباره رفته با یک گروه قوی از بازیکنان که می تواند ما را با یک تعادل خوب در سراسر این زمینه و کمک به ما در رقابت در برابر یکی از بهترین تیم در جهان گفت:” رید.

هند همچنین باید یک کمی بیشتر از یک مزیت در داشتن رید در راس. استرالیا شد معاون افسانه ای Ric Charlesworth که Kookaburras برنده جام جهانی 2014 و بالا بود به سمت سر مربی برگزار شد که او تا سال 2016. دانستن استرالیا راه اندازی و سبک بازی داخل به بیرون مطمئنا ارائه هندی, بازیکنان اضافی برخی از بیت از اطلاعات است.

“که کمک می کند اما در پایان روز, من می دانم که چه برنامه بازی است اما این بازیکن هنوز به اجرای آن است. وجود دارد تعداد زیادی از متغیرهای اما این یکی از آن چیزهایی است که شما می توانید تیک تیک کردن به عنوان شما بروید” گفت: رید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>