“بازگشت به Bhubaneswar به ارمغان می آورد بسیاری از خاطرات می گوید:” بلژیک مردان هاکی مربی تیم شین مک لئود. آن تنها حدود 14 ماه پیش زمانی که مک لئود-چراغ قرمز شیرها برنده خود را قبل از ازدواج جام جهانی جایزه در Bhubaneswar پس از دراماتیک نهایی برابر هلند. پس از 2-2 کراوات در تنظیم زمان بازی بود تحت فشار قرار دادند به shootouts. آرتور د Sloover شدت به شلیک نهایی برای بلژیک به ثمر رساند و برنده هدف برای خود طرف. بلژیک شکست را به جشن تریبون آورده بود… اما وجود دارد یک پیچ و تاب و در داستان.

هلند بررسی تماس و پخش نشان داد که Sloover تا به حال زده توپ بر روی پا خود را قبل از ضربه زدن به net. هدف لغو شد. گروگان گرفته شده بود به مرگ ناگهانی. فلورنت ون Aubel از بلژیک یافت خالص در مرگ ناگهانی اما این ستاره هلندی مهاجم Jeroen Hertzberger زده شوت او بیش از خالص. بلژیک, این زمان در واقع به دست آورد. جشن بودند حتی بلندتر از قبل و Mcleod دیده می شد و تاب آه امداد.

“این یک شب فوق العاده. ما جشن به ساعت اندکی از شب. ما لذت می برد یک معامله بزرگ است. نه روزمره شما برنده شدن در این جام جهانی. هیچ کس می خواست که شب به پایان” بلژیک مربی می گوید هندوستان تایمز در یک منحصر به فرد مصاحبه تلفنی یک روز پس از رسیدن به هند برای لیگ برتر برخورد.

هند در حال تنظیم به بازی دوم خود پا از FIH مردان لیگ برتر برابر قهرمان جهان در Kalinga ورزشگاه در Bhubaneswar این آخر هفته. مک لئود که بازگشت به هند برای اولین بار با تیم خود را پس از بلند کردن جام جهانی, جایزه, تماس, پا خود را به عنوان “خانه تور دور از خانه”.

“ما واقعا لذت بردن از ورزشگاه و شهر. آن را احساس می کند مانند ما, صفحه اصلی تور, دور از خانه,” او می گوید. “ما امیدواریم که ما یک پایه فن در هند. ما واقعا از آمدن به اینجا. مردم واقعا به هاکی آنها عاشق ورزش است. آنها را دوست دارم کسانی که بازی خوب ما دوست دارم برای دیدن آنها برای تشویق ما است. مردم نیز تشویق برای هند در بلژیک به دلیل راه آنها بازی کند. از آن خواهد شد دو شب برای هاکی جامعه است.”

البته بلژیک بازگشته اند با تقریبا مشابه تیم ملی که در جام جهانی در سال 2018 است. شده است که یکی از دلایل این کشور را ناگهانی افزایش شهاب سنگی در رشته هاکی – قوام جوخه خود و مربیگری ادارات. مک لئود را توضیح می دهد بیشتر: “این تیم است. آنها با هم بوده است برای چندین سال در حال حاضر. آنها می دانند که هر یک از دیگر چگونه آنها بازی کند. شما می توانید ببینید آنها واقعا به خوبی روشن و خاموش میشه. آن را واقعا خوب فرهنگ همه در اطراف است که باعث می شود آن را دشوار برای تیم های دیگر را امتحان کنید و آنها را شکستن پایین. این چنین تنگ واحد.”

اما این بار بلژیک روبرو خواهد شد در مجموع تیم های مختلف از یکی از آنها مواجه شده در گروه مرحله مقدماتی جام جهانی هاکی. که مسابقه به پایان رسید در یک تساوی 2-2. در آن زمان هند شد و تحت سرپرستی مربی Harendra سینگ که حذف شد از موقعیت بلافاصله پس از این مسابقات است. چند ماه بعد, سابق استرالیا بازیکن و مربی گراهام رید استخدام شد به هند مردان, ارشد, مربی تیم.

تحت رید هند شاهد بازگشت تعداد زیادی از بازیکنان که تا به حال با توجه به مسابقات جام جهانی دست از جمله مهاجم SV Sunil, dragflicker Rupinder پال سینگ و رو به جلو Lalit Upadhyay. تعدادی از جوانان نیز شکسته در میان صفوف – هافبک Vivek ساغر پراساد بودن یکی از آنها است. هند شده اند تا حد زیادی موفق در چند ماه گذشته و پیروزی بر هلند در پا برای اولین بار از لیگ برتر همان طرف که شکست آنها در جام جهانی 2018 چهارم و یک عهد به چه سمت بهبود یافته است.

“ما شده اند به تماشای تیم هند – ما آنها را دیده و بهبود بیش از سال گذشته است. ما شاهد چگونه آنها بازی برابر هلند. آنها نشان دادند که بسیاری از توانایی ها و من فکر می کردند که بسیار موثر در اختیار داشتن. ما به ببینید که چگونه آنها در برابر ما و چگونه ما در برابر آنها. من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار خوب بازی هاکی” McLeod می گوید.

هند سفر به بلژیک برای تمرین بازی های سال گذشته خود را قبل از مقدماتی المپیک در برابر روسیه و برنده پنج بازی خود را در برابر قهرمان جهان است. اما McLeod تا به حال نه بازی خود تیم اول در هر یک از پنج بازی که در سری. این بار بلژیک مربی آماده است به بازی تمام کارت های خود را.

“این بسیار متفاوت تیم که به بازی هند در بلژیک در سال گذشته است. آن ما بود ‘فراتر از توکیو’ گروه تیم ملی از بازیکنان ما برنامه ریزی برای راه اندازی پس از بازی های المپیک است. ما می خواستیم برای تست برخی از بازیکنان و به بررسی کنید اگر آنها آماده هستند برای بین المللی هاکی. این بار همه بازیکنان که انتظار می رود به بخشی از توکیو در تیم ملی. ما به ارمغان آورده اند ما قوی ترین گروه,” او می گوید.

بلژیک برداشت یک پیروزی بیش از شماره 1 جهانی و دفاع از ليگ قهرمانان استرالیا در پا برای اولین بار در این فصل و در حال حاضر قرار داده شده در بالای جدول با 11 امتیاز. مک لئود معتقد است این حرکت را در مفید آمده است برای تیم خود را برای مقابله با هند خواهد شد که بازی در مقابل یک 30,000-قوی صفحه اصلی جمعیت است. “ما چند بازی را به لیگ برتر در حال حاضر, بنابراین ما در حال حاضر می توانید بازی ما عمیق تر خواهد شد که به ما خیلی کمک کند. ما آماده سازی شده اند واقعا خوب,” او می گوید.

با بازی های المپیک مجموعه ای برای شروع فقط یک ماه پس از اوج لیگ برتر در این سال McLeod معتقد است این مسابقات است که در مورد برنده شدن اما برای به دست آوردن جزئیات از مخالفان قبل از توکیو است. “در این سال پیروزی در لیگ برتر مهم ترین چیزی که در این سال — از آن است که به بازی در برابر تیم های برتر به اتمام رقابت و گرفتن احساس از تیم المپیک. آن مهم است برای دیدن جایی که ما ایستاده از این رقابت ها و به رسمیت شناختن مناطق ما نیاز به کار در قبل از توکیو” او امضا کردن.

چگونه در جام جهانی برنده کمک هاکی روی چمن در بلژیک

در فوتبال تحت سلطه بلژیک, جام جهانی پیروزی را برانگیخته است تا یک زندگی جدید به رشته هاکی. بلژیک مربی McLeod بیانگر رضایت مردم در این کشور درک ارزش ها و فرهنگ است که تیم خود را به ارمغان می آورد در این زمینه است.

“هاکی روی چمن رشد کرده در کشور است. آن را توسعه داده است یک فوق العاده زیر است. آنچه که من واقعا دوست دارم این است که مردم درک ارزش های تیم ما نمایش داده می شود. آنها بسیار محترمانه و متواضعانه از مردم,” او می گوید.

او در ادامه می افزاید که هاکی است و به افراد حس هویت بسیار شبیه کریکت می دهد و آن را به مردم در هند. “این نوع مانند کریکت در هند و هاکی در هند در گذشته… ملت این است که به دنبال یک حس هویت در تیم ما است. ما کاملا یک کار خوب با گروه ما در تلقین ارزش های خوب در این تیم است که مهم است به مردم,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de