FIH هاکی لیگ برتر فصل 2 تمدید یک سال به اجرا از طریق ژوئن 2021 n…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بین المللی فدراسیون هاکی (FIH) در روز جمعه تمدید نسخه دوم آن معتبر لیگ برتر با یک سال و تا ژوئن 2021 پس از کشت از مسابقات به تعویق افتاد و با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

فصل 2 تنظیم شده برای اجرا از ژانویه تا ژوئن 2020 و حدود یک سوم از مسابقات تکمیل شد در اوایل مارس قبل از افزایش COVID-19 بحران به ارمغان آورد و رقابت را به یک وقفه.

این FIH گفت: این تصمیم رسیده بود پس از توافق با 11 کشور شرکت کننده از جمله هند است.هند در حال حاضر چهارم در جدول با 10 امتیاز از دو برد و به عنوان بسیاری از تعداد تلفات و تساوی پشت بلژیک و استرالیا و هلند است.”به علت فقر و عدم قطعیت در اطراف COVID-19 بهداشت جهانی همه گیر و در توافق با 11 شرکت ملی انجمن (NAs) نسخه دوم از FIH هاکی لیگ برتر است که در حال گسترش از طریق ژوئن 2021″ این FIH گفت: در یک نسخه.

این FIH مجبور شد به حالت تعلیق در لیگ برتر دو بار پیش از آن. آن را به حال برای اولین بار به تعویق افتاد و تمام مسابقات برنامه ریزی شده قبل از 15 آوریل و بعد از آن تمدید تاخیر تا مارس 17 به دلیل رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 1.9 لاخ مردم در سطح جهان است.

جهان هاکی روی بدن شد برنامه ریزی برای برگزاری این روابط در ماه های ژوئیه و اوت ارائه وضعیت فعلی را بهبود می بخشد.

در توافق با همه کشورهای شرکت کننده در این FIH همچنین اعلام کرد که این پنجره برای فصل 3 از FIH هاکی لیگ برتر خواهد بود از سپتامبر تا ژوئن 2021 2022.”تصمیم به گسترش در ليگ برتر فصل بیش از یک مدت زمان طولانی تر خواهد شد اجازه می دهد برای انعطاف پذیری بیشتر در شرایط برنامه ریزی کاهش مطابقت گرفتگی در نیمه اول سال در حالی که همچنین کمک به اطمینان حاصل شود که بین المللی هاکی باقی مانده است بسیار قابل رویت از طریق پخش برای بسیاری از سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>