مبارزه زراعی-خوردن ملخ دولت انجام عملیات در حدود 3 لاخ هکتار…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در تلاش برای مبارزه زراعی-خوردن ملخ دولت هند انجام داده است ملخ کنترل عملیات در سراسر کشورهای مختلف در جولای 11 و 12. طبق یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده توسط وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه ملخ کنترل عملیات انجام شد در حدود 3 لاخ هکتار در منطقه راجستان, Madhya Pradesh, Punjab, Gujarat, Uttar Pradesh, Maharashtra, Chhattisgarh, هاریانا و بیهار.

در جولای 12 و 13 عملیات انجام شد در 26 مکان در 7 منطقه راجستان نیز در سیتپور و گندا منطقه اوتار پرادش و مہندر گڑھ و بیوانی مناطق Haryana. عملیات انجام شده با کمک 60 کنترل تیم با اسپری وسایل نقلیه در ایالات مانند راجستان و گجرات, Madhya Pradesh و اوتار پرادش است.

بیش از 200 دولت مرکزی پرسنل مشغول در ملخ کنترل عملیات در سراسر کشورهای مختلف است. علاوه بر این 20 اسپری تجهیزات دریافت شده و در حال اعزام برای کنترل ملخ.

“برای تقویت کنترل ظرفیت 55 وسایل نقلیه اضافی نیز خریداری و مستقر برای locust کنترل” آزادی اعلام کرد.

دولت نیز استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای عملیات مبارزه با ملخ. “5 شرکت با 15 هواپیماهای بدون سرنشین مستقر در برمر, Jaisalmer Bikaner ناگور و فلدی در راجستان برای کنترل موثر از ملخ بر روی درختان بلند و در مناطق غیر قابل دسترس از طریق سمپاشی آفت کش ها”. نیروی هوایی هند نیز انجام آزمایشات در ضد ملخ عملیات با استفاده از یک Mi-17 هلیکوپتر.

با توجه به دولت هیچ محصول قابل توجهی تلفات گزارش شده در گجرات اوتار پرادش Madhya Pradesh, Maharashtra, Chhattisgarh, بیهار و هاریانا. برخی از جزئی محصول تلفات گزارش شده در برخی از ولسوالی های راجستان

“Swarms از نابالغ صورتی ملخ و بزرگسالان زرد ملخ فعال بودند در برمر Jaisalmer جودپور Bikaner ژونژونو, Sriganganagar, الوار و چورو منطقه راجستان; بیوانی و مہندر گڑھ منطقه هاریانا و سیتپور و گندا منطقه اوتار پرادش” انتشار جزئیات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>