پانزده سال در, چگونه قبل از ازدواج مونت کارلو موجب پیروزی نادال دستیابی به موفقیت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رافائل نادال در جشن سالگرد 15 از اولین مونت کارلو کارشناسی ارشد عنوان در روز یکشنبه یک پیروزی است که موجب دستیابی به موفقیت فصل قبل از ازدواج در گرند اسلم پیروزی در Roland Garros و تنظیم اسپانیولی در جاده به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین بازیکنان.

نادال فقط 18 زمانی که او به ضرب و شتم Guillermo کریا در سال 2005 مونت کارلو نهایی.

دو سال قبل از او تا به حال ارائه شده تنیس یک نگاه اجمالی از آینده که در 16 او حیرت زده باز فرانسوی قهرمان آلبرت کاستا در معروف خاک رس قرمز در سواحل مدیترانه.

او در سال 2005 پیروزی یکی از 11 عنوان نادال گرفته شده است که سال-هشت نفر از آنها در خاک رس در Costa do Sauipe آکاپولکو, مونت کارلو, بارسلونا, رم, فرانسوی, باز باستاد و اشتوتگارت.

او همچنین ثابت کرد او هیچ آهسته دادگاه قلدر پایان سال با دادگاه سخت پیروزی در کانادا پکن و مادرید.

که موفقیت نیز منعکس شده در رتبه بندی.

در پایان سال 2004 او در 51; سریع به جلو 12 ماه بود و او جهان شماره دو.

در میان 85-جایزه حرفه ای مسافت, 11 آمده اند در مونت کارلو از جمله یک رکورد هشت در یک ردیف از 2005-2012 و سه بیشتر بین 2016-2018.

در 76 مسابقات در این رویداد او را از دست داده و فقط پنج بار.

با وجود ازدواج خود پیروزی در مونت کارلو با این حال نادال نبود صدایی اعتماد به نفس در مورد شانس خود را در Roland Garros بعد از آن فصل است.

“هیچ هیچ هیچ. من علاقه ندارد. این برای اولین بار من Roland Garros” نوجوان به خبرنگاران گفت: در متزلزل زبان انگلیسی یک زبان او به تدریج تسلط به لطف درس “20 دقیقه 30 دقیقه” در هر روز است.

“من به بازی خوب در حال حاضر, اما من نمی دانم در فرانسه باز اگر من قصد دارم به بازی خوب یا من قصد دارم به بازی بد است.”

او نگران نیست.

فقط هفته بعد در پاریس نادال ضرب و شتم راجر فدرر در نیمه نهایی و در حال حاضر فراموش شده ماریانو پوئرتا در فینال آمدن از یک مجموعه.

یازده بیشتر Roland Garros تاج به دنبال برای یک گرند اسلم مسافت 19 فقط یکی پشت فدرر رکورد 20.

آن را به حال شده است برای یک حرفه ای-مبارزه طولانی با مچ دست و زانو مشکلات – که او را نگه داشته و از نه رشته – این رقم به احتمال زیاد شده اند و حتی بیشتر چشمگیر است.

ادامه coronavirus بحران سرقت نادال از این فرصت برای پرچ 12th مونت کارلو عنوان.

اما مکث داده رقبای زمان به منعکس کننده نادال را از 15 سال به بالا با 209 هفته در جهان شماره یک نقطه.

او نه کاهش یافته و از 10 صفحه از مونت کارلو در سال 2005.

“واضح است که او یک قهرمان ذهنیت آنچه که او موفق به تولید در طول سال در همه سطوح راه او تندرست از آسیب های متعدد” گفت: جهان شماره یک نواک جوکوویچ.

– ‘روانی و جسمی غول پیکر’ –

جوکوویچ دارای باریک 29-26 حرفه ای لبه بیش از اسپانیولی.

اما نادال است 24-16 برابر فدرر و 17-7 بیش از اندی موری عضو دیگر از “چهار بزرگ’.

“انعطاف پذیری شدت او به ارمغان می آورد – هنگامی که شما او را به پرش در اطراف قبل از اینکه شما راه رفتن بر روی دادگاه آن را در حال حاضر شما intimidates. روانی و فیزیکی غول” اضافه صرب.

موری به توافق رسیدند.

“من می گویند که به طور مداوم, Rafa شده است ذهنی قویترین گفت:” بریتن.

“حتی زمانی که او 18, 19, که بسیار نادر برای بچه ها در آینده از طریق. که به طور معمول بخشی است که طول می کشد طولانی ترین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>