جام جهانی 2022 برنامه: 4 بازی در مرحله گروهی در قطر

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

2022 جام جهانی خواهد شد که چهار بازی هر روز در 12 روز مرحله گروهی و مسابقات بعد از آن در مسابقات است که رفتن به وقت اضافی را گسترش نیمه شب گذشته در قطر. فیفا منتشر شد این برنامه برای اولین بار در جام جهانی به بازی می شود در ماه های نوامبر و دسامبر روز چهارشنبه با کیکآف بار در 1 p. m. (1000 GMT) 4 p. m. (1300 GMT) 7 p. m. (1600 GMT) و 10 p. m. (1900 به وقت تهران).

“هنگامی که جفت شناخته شده امکان بحث خواهد شد ارائه یک مطلب مفید کیکآف زمان برای مخاطبان در صفحه اصلی یا در واقع برای طرفداران در قطر با توجه به این ورزشگاه تخصیص” فیفا در بیانیه ای گفت. میزبان قطر باز خواهد شد خاورمیانه برای اولین بار جام جهانی در 60,000 ظرفیت Al Bayt ورزشگاه در 1 p. m. on Nov. 21. نهایی شروع در 6 p. m. on Dec. 18 در 80,000 ظرفیت Lusail ورزشگاه.

هشت سالن در مجاورت نزدیک به دوحه استفاده خواهد شد در این مسابقات که برگزار خواهد شد در 28 روز به جای 32 روز استفاده می شود در آخرین جام جهانی در روسیه برای به حداقل رساندن اختلال در اروپا فصل. تیم و طرفداران نمی خواهد نیاز به پرواز در اطراف قطر به دلیل استادیوم ها در عرض 30 مایل شعاع.

هر دو نیمه نهایی — مانند برخی از بازی ها در دور قبلی — را لگد کردن در 10 p. m. و بیش از نشت به بعد اگر وقت اضافی و یا حتی فقط آسیب های طولانی و ور تاخیر در زمان به طور منظم. هیچ فضایی برای یک فاصله و بدون بازی بین مرحله گروهی و دور 16. ترین تیم بعد از سه روز استراحت بین بازی ها است که فیفا گفت: “بهینه برای عملکرد ورزشی.”

اما تیم در دو سال آخر 16 مسابقات فقط دو روز استراحت. به صورت حذفی به مقام سوم یکی از دست دادن کسیکه دو recovery روز در حالی که دیگر دارای سه. فیفا است که به دنبال به مرحله قرعه کشی این مسابقات در اواخر ماه مارس یا اوایل ماه آوریل سال 2022 که 30 32 فینالیست شناخته خواهد شد.

این آخرین جام جهانی با 32 تیم قبل از گسترش به 48 ملل در 2026 مسابقات در ایالات متحده, کانادا و مکزیک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>