فیفا زنان زیر 17 WC تجدید نظر در برنامه خروج هند به بازی در تمام مسابقات…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند را فوتبال-crazy شمال, جمعیت پشت سر آنها را به عنوان آنها بازی خواهد کرد همه گروه خود را از مسابقات زنان U-17 جام جهانی فوتبال در گواتی را ایندیرا گاندی ورزشی ورزشگاه. فوتبال جهان بدن حاکم فیفا روز سه شنبه منتشر شد یک تجدید نظر در برنامه این مسابقات است که به جای از 17 فوریه تا 7 مارس سال آینده است.

این مسابقات که قبلا برنامه ریزی شده را در ماه نوامبر سال 2020 عقب رانده شد با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. یک چهارم نهایی برگزار خواهد شد در احمدآباد Navi Mumbai, Bhubaneswar و کلکته در فوریه 27 و 28 بود. دو نیمه نهایی برگزار خواهد شد در تاریخ 3 مارس در بمبئی نو و Bhubaneswar.

در حالی که Navi Mumbai نیز داده شده است فینال علاوه بر مقام سوم رده بندی بازی مسابقات باز خواهد شد با دو هدر در گواتی و Bhubaneswar را Kalinga ورزشگاه.

هند که بزرگترین A1 موقعیت در قرعه کشی موجب بودن میزبان را A2 تیم خواهد بود که تایید کرد که رسم می گیرد, در بازکن خود را در فوریه 17. روز دیگر گروه مسابقه خواهد گرفت و در گواتی. هر دو گروه B مسابقات برگزار خواهد شد در همان روز در Bhubaneswar. گروه C و D مسابقات برگزار خواهد شد در دریاچه نمک ورزشگاه در کلکته و TransStadia عرصه در احمدآباد به ترتیب در فوریه 18. در فوریه 20, هند روبرو خواهد شد A3 در گواتی در حالی که فوریه 22 را ببینید میزبان را در A4.

این دومین بار است که میزبانی مسابقات جام با U-17 مردانه جام جهانی 2017 به عنوان اولین. احمدآباد Bhubaneswar, گواتی, کلکته و بمبئی نو در حال حاضر تایید شده است به عنوان پنج شهرستانها میزبان برای مسابقات و میزبان 32 بازی که شامل شانزده تیم است.

“با میزبان برای فیفا جام جهانی زنان 2023 مجموعه اعلام می شود در 25 ژوئن 2020, FIFA U-17 جام جهانی فوتبال زنان در هند 2021 ارائه خواهد شد طرفداران فوتبال در هند با یک فرصت به استقبال آینده جهان ستاره ها و قهرمانان بازی زنان در سال آینده” فیفا گفت: با توجه به اطلاعیه صادر شده توسط کمیته سازماندهی محلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>