فیفا: coronavirus می تواند به تعویق انداختن مسابقات بین المللی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

رئیس فیفا جیانی رده مربیان حاضر به رد تعویق انداختن بین المللی مسابقات فوتبال در پاسخ به افزایش تهدید جهانی از coronavirus.

آخر این هفته مسابقات در پیشرو دو بخش در سوئیس که در آن فوتبال جهانی حاکم بر بدن FIFA مقر آن بودند به تعویق افتاد و در روز جمعه پس از دولت ممنوع همه رویدادهای مربوط به بیش از یک هزار نفر است.

در ضمن پنج سری بازی ها در ایتالیا برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته با لیگ ژاپن و کره جنوبی به تعویق افتاد و در اوایل این هفته.

“سلامت افراد بسیار مهم تر از هر بازی فوتبال” گفت: رده مربیان به عنوان او وارد بلفاست در روز جمعه برای آخر این هفته نشست عمومی سالانه از قانون بین المللی فوتبال مدیره کانون.

“به همین دلیل ما باید در این وضعیت و امیدوارم که آن را (coronavirus) را کاهش و نه افزایش. در حال حاضر به نظر می رسد مانند آن است که هنوز هم در حال افزایش است.

“اگر بازی به تعویق افتاد و یا بازی بدون تماشاگر تا زمانی که آن را بیش از, و سپس ما را از طریق رفتن است.” و در حالی که امیدوار است که ماه آینده دیدار های دوستانه ملی را پیش بروید رده مربیان افزود: “من نمی خواهد حذف هر چیزی در این لحظه. من امیدوارم که ما هرگز به این جهت است. من فکر می کنم آن دشوار خواهد بود در هر صورت برای ایجاد یک جهانی ممنوعیت به دلیل وضعیت واقعا متفاوت است.” رده مربیان بود و تردید در مورد چشم انداز از تعداد زیادی از مسابقات در حال بازی در پشت درهای بسته.

“هر رقابت سازمانده به تصمیم می گیرید چه بهترین برای او,” او گفت:.

“در کوتاه مدت می توان آن را یک راه حل به منظور حرکت می کند اما شما نمی توانید تصور کنید که چند ماه از رقابت با مسابقات چند بازی پشت درهای بسته.” جدید کروناویروس موجب شده است تا ثابت تاخیر در سراسر ورزشی در ایرلند شش کشور اتحادیه راگبی بین المللی در خانه به ایتالیا, برنامه ریزی برای 7 مارس به تعویق افتاد و هیچ تاریخ جدید را تایید کرد.

در آسیا چینی فرمول یک جایزه بزرگ شانگهای با توجه به محل در 19 آوریل به تعویق افتاده است چرا که این ویروس در حالی که دو و میدانی جهانی داخل سالن قهرمانی به جای برنامه ریزی شده در چین در شهر نانجینگ در ماه آینده برگزار شده است بیش از تا 2021.

شیوع بیماری می تواند در عین حال تهدید قاره گسترده یورو 2020 قهرمانی فوتبال شروع در ماه ژوئن و توکیو بازی های المپیک, با توجه به جریان در ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>